draganjac 12.02.06, 22:18 Dzien dobry przymierzam sie do kupienia M3 w tej inwestycji.Nie dużo jeszcze mieszkań zostało ale coś słyszę że jest nie tak s papierami.Czy ktoś coś wie na ten temat? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj