Dodaj do ulubionych

Park Wilanowski

12.02.06, 22:18
Dzien dobry
przymierzam sie do kupienia M3 w tej inwestycji.Nie dużo jeszcze mieszkań
zostało ale coś słyszę że jest nie tak s papierami.Czy ktoś coś wie na ten
temat?
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka