Gość: Piotrek
IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl
29.01.03, 20:22
Mam pytanie: chcę kupić mieszkanie na Dembego etap II. Czy ktoś wie coś o tej
inwestycji? Podobno etap I przekazali w terminie. Podoba mi sie okolica, o
deweloperze słyszałem sporo dobrego, chyba w to wejdę. Czy ktoś może coś
doradzić?