Dodaj do ulubionych

EDBUD Dembego

IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 29.01.03, 20:22
Mam pytanie: chcę kupić mieszkanie na Dembego etap II. Czy ktoś wie coś o tej
inwestycji? Podobno etap I przekazali w terminie. Podoba mi sie okolica, o
deweloperze słyszałem sporo dobrego, chyba w to wejdę. Czy ktoś może coś
doradzić?
Obserwuj wątek
    • Gość: ooooooo Re: EDBUD Dembego IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 21.02.03, 20:38
      Kupiłem mieszkanie na I etapie . Jestem zadowolony , sąsiad też .
      • Gość: Sasiedzi Re: EDBUD Dembego IP: *.gliwice.pl / 192.168.50.* 23.02.03, 19:04
        My tez kupilismy w I. Na razie OK. Terminowo i w miare bez usterek (pare
        rzeczy, ale nie ma tragedii).
        "ooooo" - jestes sasiadem. Twoj sasiad tez jest naszym sasiadem:)
        M&R

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka