azotki01 01.10.07, 15:57 Witam, Czy ktos z Was juz zalatwial sobie KW? Czy dlugo to trwa i czy macie moze jakies doswiadczenia, ktorymi warto sie podzielic? Ja mam juz chyba szystkie potrzebne dokumenty i musze to wyslac do Sadu... Pozdr, Arek Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
s.weronika Re: Ksiegi Wieczyste 01.10.07, 17:59 Proponuję sprawdzić wątek pt. "Zakładanie księgi wieczystej" oraz "mieszkanie bez kredytu"... temat dosyć świeży, więc chyba nie wiele osób już przeszło przez te papiry... ja jestem w trakcie w każdym razie pozdr. Odpowiedz Link Zgłoś