Dodaj do ulubionych

Ksiegi Wieczyste

01.10.07, 15:57
Witam,

Czy ktos z Was juz zalatwial sobie KW? Czy dlugo to trwa i czy macie
moze jakies doswiadczenia, ktorymi warto sie podzielic?
Ja mam juz chyba szystkie potrzebne dokumenty i musze to wyslac do
Sadu...

Pozdr,

Arek
Obserwuj wątek
    • s.weronika Re: Ksiegi Wieczyste 01.10.07, 17:59
      Proponuję sprawdzić wątek pt. "Zakładanie księgi wieczystej" oraz "mieszkanie
      bez kredytu"...

      temat dosyć świeży, więc chyba nie wiele osób już przeszło przez te papiry...
      ja jestem w trakcie w każdym razie
      pozdr.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka