Gość: Kasia IP: *.netline.pl 17.07.03, 13:31 Witam, czy ktoś miał do czynienia z firmą Nelle z Kobylina, zamierzam kupić od nich mieszkanie , a ponieważ jest to osoba fizyczna mam wątpliwośći. z góry dziekuję, Kasia. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj