Gość: Jola IP: *.eskadra.com.pl / 10.200.200.* 03.09.03, 14:20 Zamierzamy kupić mieszkanie od tego developera na ul. Raciborskiej. Czy ktoś ma jakieś wiadomości na jego temat? J Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj