Dodaj do ulubionych

www.kaliszak.com

03.03.10, 13:37
Chciałabym przedstawić Wam serwis wymyślony i zbudowany przez znajomego sieradzanina:

Serwis Kaliszak.com skierowany jest do wszystkich mieszkańców Kalisza oraz okolic, którzy chcą kupić jak i sprzedać przedmioty nowe lub używane. Naszym głównym celem jest pomoc w handlu towarami, których wartość lub gabaryty powodują, że sprzedaż w ogólnopolskich serwisach jest nieopłacalna czy też przed zakupem konieczne jest ich obejrzenie lub przetestowanie. Oprócz handlu towarami Kaliszak.com oferuje również zamieszczanie ogłoszeń dotyczących usług oraz ofert rynku pracy.

Ważnym atutem serwisu jest system aukcyjny, umożliwiający licytację danego towaru przez osoby nim zainteresowane - rozbudowany o funkcje:

* kup teraz (ogłoszenie),
* cena minimalna (ustalana przez sprzedającego) oraz maksymalna (przez kupującego),
* system automatycznego licytowania, do osiągnięcia ceny maksymalnej,
* możliwość ustalenia czasu trwania (od 7 do 90 dni!),
* dodawanie zdjęć (przez wystawiającego),
* możliwość obserwowania aukcji dzięki funkcji "dodaj do ulubionych",
* lokalizacja miejsca odbioru towaru oraz wytyczenia najlepszej trasy z punktu początkowego,
* ocena sprzedającego (pozytywnie, neutralnie lub negatywnie).


Serdecznie polecam: www.kaliszak.com




Dla przykładu - pierwowzór Kaliszaka - Sieradzak. :-)


Pozdrawiam i życzę udanych transakcji!
Wasza ulubiona ebusia. :D
Obserwuj wątek
    • wolyniak2 Re: www.kaliszak.com 09.03.10, 20:57
      fatalny nick. I z błędem. Kto babą, taką babą chciałby rozmawiać.
      • ebusia_fam_fatal Re: www.kaliszak.com 12.03.10, 22:52
        wolyniak2 napisał:

        > fatalny nick. I z błędem. Kto babą, taką babą chciałby rozmawiać.


        Słyszałeś o zapisie fonetycznym? Tutaj masz "spolszczoną" wersję la femme fatale.

        A kto chciałby ze mną rozmawiać? Jak widać - nikt. :]
        • wolyniak2 Re: www.kaliszak.com 13.03.10, 21:53
          Nie przejmuj się, Kaliszoki takie som. O zapisie fonetycznym słyszałem, owszem
          tak. Ale powoli odchodzi się od tego, tak jak od ulicy Szopena. Miłego wieczoru.
          Bonsoir
          Wołyniak
          • ebusia_fam_fatal Re: www.kaliszak.com 15.03.10, 12:08
            Po pierwsze - wcale się nie przejmuję. Ja już się na tym forum nagadałam z kaliszanami.
            Po drugie - zwróć, proszę, uwagę na to, że ów nick mam od co najmniej pięciu lat. Wtedy się jeszcze nie 'odchodziło od pisowni fonetycznej'.
            Po trzecie - nie o tym temat, więc idź się przyczepiać do głupot gdzie indziej.
            • wolyniak2 www.kaliszak.com 15.03.10, 18:39
              Tak, tak, masz zupełna rację. Ale przynajmniej jest parę wpisów. Pozdrawiam
        • eva123 Re: www.kaliszak.com 27.03.10, 14:16
          ebusia_fam_fatal napisała:

          >
          > A kto chciałby ze mną rozmawiać? Jak widać - nikt. :]


          i tak nie zrozumiał :P

          BTW zycze powodzenia z kaliszakiem.com choc nazwa jak dlamnie troche
          malo szczesliwa ;)
          • ebusia_fam_fatal Re: www.kaliszak.com 27.03.10, 21:47
            eva123 napisała:

            > ebusia_fam_fatal napisała:
            >
            > >
            > > A kto chciałby ze mną rozmawiać? Jak widać - nikt. :]
            >
            >
            > i tak nie zrozumiał :P
            >

            Zauważyłam. :))

            > BTW zycze powodzenia z kaliszakiem.com choc nazwa jak dlamnie
            > troche malo szczesliwa ;)

            A to już nie moja "sprawa", że tak powiem. Mam nadzieję, że mimo tej
            nietrafionej nazwy czy też mojego nicka, he he, serwis Wam, kaliszanom, pomoże w
            większych (i tych mniejszych też) zakupach. :)
      • kaliszanin2 Odczep się od przyjaciółki kaliszan, stary capie 23.03.10, 21:40
        wolyniak2 napisał:

        > fatalny nick. I z błędem. Kto babą, taką babą chciałby rozmawiać.
        • wolyniak2 A o co chodzi, młody skopie!!!??? 26.03.10, 13:39
          Nick to nick, po prawdzie każdy ma taki, na jaki sobie zasłużył.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka