25.02.04, 12:06
Przekraczamy wlasnie magiczna granice 1000 wpisow na forum Siemiatycze.
Zajelo nam to niecaly rok (pierwszy wpis - 6 kwietnia 2003 r.)
Mysle, ze teraz to juz bedzie "z gorki" :-)
Pozdrawiam wszystkich bywalcow forum.
Obserwuj wątek
    • skarabelusz Re: 1000 25.02.04, 21:50
      Chciałem być tym tysięcznym i nie udało się. Teraz poczekam do końca drugiego
      tysiąca.
      • h.olender Re: 1000 26.02.04, 13:17
        skarabelusz napisał:

        > Chciałem być tym tysięcznym i nie udało się.

        Zainicjowales za to drugi tysiac wpisow. Moje gratulacje.

        > Teraz poczekam do końca drugiego tysiąca.

        Nie warto czekac. Witam na forum i zachecam do wiekszej aktywnosci juz teraz.
    • h.olender statystyka 17.03.04, 12:57
      Na naszym forum goscilo dotad 49 internautow. Podaje wedlug liczby wpisow:

      420 h.olender/holender2
      178 ashanti5
      81 ralston
      41 chatnoire
      40 zygzag5
      38 jagh
      28 tgaw
      20 jk09606
      17 m.aciek
      17 poziomk
      16 szawki/szawki_1
      15 parys2003
      13 ba48
      13 3eti
      11 szczerbiec1
      8 kibic26
      4 aldon
      4 elela
      4 littlebear
      3 elixxa
      3 o_asia
      2 adam_reichel
      2 arek354
      2 eb73
      2 goliat888
      2 kisiel33
      2 redakcja.bialystok
      2 torpeda3
      2 tuptush
      2 yeti49
      1 alex.4
      1 bruxellka
      1 conveyor
      1 dany24
      1 fishfasol1
      1 grzegorz_gajowniczek
      1 hajnowianin
      1 janka13
      1 kacper84
      1 marcinbro
      1 maurus
      1 m_plore
      1 narewka
      1 prawdziwy.oszolom.z.r.m.
      1 skarabelusz
      1 slash_er
      1 tajk
      1 truly_tivo
      1 zet6



      • ashanti5 Re: statystyka 17.03.04, 17:36
        :)))
        jestem na drugim miejscu
        nie pamiętam kiedy ostatnio znajdowałam się w awangardzie :)
        • h.olender rekordowe watki 18.03.04, 14:28
          ashanti5 napisała:

          > :)))
          > jestem na drugim miejscu
          > nie pamiętam kiedy ostatnio znajdowałam się w awangardzie :)

          Zawsze bylas tu w najscislejszej czolowce. Rownie dobrze wypadasz w statystyce
          najpopularniejszych watkow na tym forum (wedlug liczby wpisow). Podaje wraz z
          nickami ich zalozycieli:

          65 o tolerancji holender2
          58 I cos zamarlo forum siemiatyckie ralston
          52 prawoslawni-katolicy ashanti5
          44 Znani Siemiatyczanie holender2
          36 powazny jk09606
          28 kapitan "Bury" - bohater niezlomny holender2
          27 Sukces siemiatyckiego sportowca tgaw
          27 Siemiatycze w tv belgijskiej 3eti
          24 Co tam slychac w Siemiatyczach? fishfasol1
          23 prawie erotyczny holender2
          22 Siemiatycze w UE poziomk
          22 por que?????? ashanti5
          22 siemiatyckie www ralston
          22 trzydziestolatki eb73
          21 czego nam brakuje w Siemiatyczach? ashanti5
          20 Grabarka - swieta gora prawoslawia holender2
          19 jutro jade:))) ashanti5
          19 gadki na forum ba48
          18 Postanowienia noworoczne ba48
          17 Mamy wpis nr 300 holender2
          17 O tolerancji tgaw
          16 wiekszosc mlodych wyjechala elela
          15 jakie plany na wakacje? ashanti5
          15 Siemiatycze - wielkie zadupie? holender2
          14 czy warto przyjechac? poziomk
          14 zapraszam na niedziele ashanti5
          14 Czesc! m.aciek
          13 inne fora ashanti5
          12 Siemiatyczanka w "Idolu" jagh
          10 I jest setny wpis... ralston
          10 Dni Siemiatycz jagh
          10 GS o zbrodniach zydowskich holender2



Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka