h.olender 25.02.04, 12:06 Przekraczamy wlasnie magiczna granice 1000 wpisow na forum Siemiatycze. Zajelo nam to niecaly rok (pierwszy wpis - 6 kwietnia 2003 r.) Mysle, ze teraz to juz bedzie "z gorki" :-) Pozdrawiam wszystkich bywalcow forum. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
skarabelusz Re: 1000 25.02.04, 21:50 Chciałem być tym tysięcznym i nie udało się. Teraz poczekam do końca drugiego tysiąca. Odpowiedz Link Zgłoś
h.olender Re: 1000 26.02.04, 13:17 skarabelusz napisał: > Chciałem być tym tysięcznym i nie udało się. Zainicjowales za to drugi tysiac wpisow. Moje gratulacje. > Teraz poczekam do końca drugiego tysiąca. Nie warto czekac. Witam na forum i zachecam do wiekszej aktywnosci juz teraz. Odpowiedz Link Zgłoś
h.olender statystyka 17.03.04, 12:57 Na naszym forum goscilo dotad 49 internautow. Podaje wedlug liczby wpisow: 420 h.olender/holender2 178 ashanti5 81 ralston 41 chatnoire 40 zygzag5 38 jagh 28 tgaw 20 jk09606 17 m.aciek 17 poziomk 16 szawki/szawki_1 15 parys2003 13 ba48 13 3eti 11 szczerbiec1 8 kibic26 4 aldon 4 elela 4 littlebear 3 elixxa 3 o_asia 2 adam_reichel 2 arek354 2 eb73 2 goliat888 2 kisiel33 2 redakcja.bialystok 2 torpeda3 2 tuptush 2 yeti49 1 alex.4 1 bruxellka 1 conveyor 1 dany24 1 fishfasol1 1 grzegorz_gajowniczek 1 hajnowianin 1 janka13 1 kacper84 1 marcinbro 1 maurus 1 m_plore 1 narewka 1 prawdziwy.oszolom.z.r.m. 1 skarabelusz 1 slash_er 1 tajk 1 truly_tivo 1 zet6 Odpowiedz Link Zgłoś
ashanti5 Re: statystyka 17.03.04, 17:36 :))) jestem na drugim miejscu nie pamiętam kiedy ostatnio znajdowałam się w awangardzie :) Odpowiedz Link Zgłoś
h.olender rekordowe watki 18.03.04, 14:28 ashanti5 napisała: > :))) > jestem na drugim miejscu > nie pamiętam kiedy ostatnio znajdowałam się w awangardzie :) Zawsze bylas tu w najscislejszej czolowce. Rownie dobrze wypadasz w statystyce najpopularniejszych watkow na tym forum (wedlug liczby wpisow). Podaje wraz z nickami ich zalozycieli: 65 o tolerancji holender2 58 I cos zamarlo forum siemiatyckie ralston 52 prawoslawni-katolicy ashanti5 44 Znani Siemiatyczanie holender2 36 powazny jk09606 28 kapitan "Bury" - bohater niezlomny holender2 27 Sukces siemiatyckiego sportowca tgaw 27 Siemiatycze w tv belgijskiej 3eti 24 Co tam slychac w Siemiatyczach? fishfasol1 23 prawie erotyczny holender2 22 Siemiatycze w UE poziomk 22 por que?????? ashanti5 22 siemiatyckie www ralston 22 trzydziestolatki eb73 21 czego nam brakuje w Siemiatyczach? ashanti5 20 Grabarka - swieta gora prawoslawia holender2 19 jutro jade:))) ashanti5 19 gadki na forum ba48 18 Postanowienia noworoczne ba48 17 Mamy wpis nr 300 holender2 17 O tolerancji tgaw 16 wiekszosc mlodych wyjechala elela 15 jakie plany na wakacje? ashanti5 15 Siemiatycze - wielkie zadupie? holender2 14 czy warto przyjechac? poziomk 14 zapraszam na niedziele ashanti5 14 Czesc! m.aciek 13 inne fora ashanti5 12 Siemiatyczanka w "Idolu" jagh 10 I jest setny wpis... ralston 10 Dni Siemiatycz jagh 10 GS o zbrodniach zydowskich holender2 Odpowiedz Link Zgłoś