q18
20.09.06, 14:47
Witam, mam pytanie gdzie, u kogo oczywiście odpłatnie mogłabym zasięgnąć
opinii astrologa na temat moich kontaktów z przyrodnim bratem. Poróżniliśmy
się jakiś czas temu i próby pojednania z mojej strony natrafiają na twardy
mur, dodam że trwa to już parę lat, wróżki do których zwracałam się o pomoc
nie są w stanie udzielić jednoznacznej odpowiedzi, szczerze mówiąc męczy mnie
ta sytuacja coraz bardziej,nie ma dnia żebym o nim nie myślała- chyba dlatego
że nie mam rodziców i on jest takim łącznikiem z dawnymi czasami, za którymi
bardzo tęsknię, może w horoskopie da się zobaczyć czy w końcu się pogodzimy,
dziękuję z góry za wszelkie porady Monika