Dodaj do ulubionych

Profesjonalne usługi hydrauliczne

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.11.12, 09:53
- MONTAŻ INSTALACJI CENTRALNEGO OGRZEWANIA
- OGRZEWANIE PODŁOGOWE
- MONTAŻ INSTALACJI WODNYCH I KANALIZACYJNYCH
- MONTAŻ ARMATURY ŁAZIENKOWEJ
- KOLEKTORY SŁONECZNE
- SZAMBA EKOLOGICZNE
- USUWANIE AWARII
- NAPRAWA INSTALACJI
- DROBNE REMONTY I PRACE WYKOŃCZENIOWE

Darmowa wycena i fachowe doradztwo!

Tel. 600-278-134
Obserwuj wątek
    • 1antoni Re: Profesjonalne usługi hydrauliczne 23.02.13, 12:44
      polecam usługi firmy
      warszawa-hydraulik.pl/
      tel. 602 304 544

• Gość: billy88 Re: Profesjonalne usługi hydrauliczne IP: *.tktelekom.pl 29.04.13, 20:56
        Ja polecam usługi firm z Poznania. Więcej tutaj oraz tutaj
    • Gość: Żuberek Re: Profesjonalne usługi hydrauliczne IP: 46.115.105.* 23.02.13, 12:54
      Według mnie świetnym fachowcem jest Pan Darek Wyrzykowski. Tu jego stronka warszawa-hydraulik.pl/
    • Gość: Isis Hydraulik Warszawa IP: *.cyberghostvpn.com 28.03.14, 16:40
      Zgadzam się, najlepszy hydraulik, z którego usług korzystałam do tej pory to Darek Wyrzykowski z Warszawy. Zawsze można na nim polegać w czasie awarii. W czasie remontów również. Doskonały fachowiec i dobry człowiek.
      • Gość: Antoni M Re: Hydraulik Warszawa IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 07.04.14, 14:36
        U mnie całą instancję robił pan Zbyszek z instalacjeceramika.mazowsze.pl - 3 lata minęły, a instalacja sprawuje się bardzo dobrze. Hydraulika polecił mi znajomy i było warto skorzystać z oferty.
        • wrzosek123 Re: Hydraulik Warszawa 19.05.14, 02:35
          Polecam hydraulika Marka Drabarka (505 489 804).
          Przyjechał do mnie do restauracji aby udrożnić rurę, wcześniej było 2 hydraulików i nie dało rady. Myślałem że nie da się udrożnić tej rury jednak poradził z tym sobie zaskakująco szybko!
          Później wszystko ładnie posprzątali i co ważne niczego nie uszkodzili jak wcześniejsi.
          Później naprawiał u mnie cieknący brodzik i grzejnik, wszystkie prace bez zarzutów!
          Szczerze polecam!
          To strona jego firmy: hydraulik warszawa
      • Gość: Gość Re: Hydraulik Warszawa IP: *.147.248.217.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 06.05.14, 17:17
        A mozna jakieś namiary do tego pana?
      • wrzosek123 Re: Hydraulik Warszawa 19.05.14, 02:33
        Przyjechał do mnie do restauracji aby udrożnić rurę, wcześniej było 2 hydraulików i nie dało rady. Myślałem że nie da się udrożnić tej rury jednak poradził z tym sobie zaskakująco szybko!
        Później wszystko ładnie posprzątali i co ważne niczego nie uszkodzili jak wcześniejsi.
        Później naprawiał u mnie cieknący brodzik i grzejnik, wszystkie prace bez zarzutów!
        Szczerze polecam!
      • wrzosek123 Re: Hydraulik Warszawa 19.05.14, 02:36
        Szczerze polecam!
      • Gość: tymon Re: Hydraulik Warszawa IP: *.opera-mini.net 22.05.14, 10:18
        ja korzystam z usług tej firmy elektryk-hydraulik24.pl/ i wydaje mi się że mają naj lepszych hydraulików w warszawie
        • Gość: Kasia89898989 Re: Hydraulik Warszawa IP: *.adsl.inetia.pl 28.06.14, 10:00
          Ja od kilku lat korzystam z usług firmy hydraulicznej i jestem bardzo zadowolona. wykonują swoją pracę szybko i sumiennie, a do tego ceny nie są wygórowane! :) bardzo polecam firmę hydraulik warszawa :)
        • Gość: Andrzej Re: Hydraulik Warszawa IP: *.adsl.inetia.pl 19.07.14, 11:35
          Kiedy mialem problem wszedlem na tę stronę i postanowilem poszukać kogoś z dobrymi opiniami. zauważylem ze bardzo polecacie hydraulik warszawa . więc tez postanowilem skorzystac z uslug tej firmy i musze przyznac ze jestem zadowolony. wykonali prace szybko, porządnie i tanio tak jak mówiliście! Dziękuję!
          • Gość: Krzysztof Re: Hydraulik Warszawa IP: *.ssp.dialog.net.pl 11.08.14, 13:28
            jak wy też spotkał mnie podobny problem z zatkanymi rurami i skorzystałem również z waszej pomocy skorzystałem z usług hydraulicznych firmy hydraulik Warszawa i jestem miło zaskoczony bardzo zgrana ekipa szybko poradziła sobie z moim ogromnym problemem .
            Gorąco polecam tą firmę naprawdę warto korzystać z ich usług Krzysztof.
      • Gość: Jola Re: Hydraulik Warszawa IP: *.adsl.inetia.pl 19.06.14, 12:24
        Witam
        Ja korzystam z firmy hydraulik warszawa która szybko zawsze pomagała mi w kłopotach z hydrauliką
        • Gość: Krzysztof Re: Hydraulik Warszawa IP: *.adsl.inetia.pl 28.06.14, 10:33
          Skorzystałem również z firmy hydraulik warszawa , szybko uporali się panowie z moim problemem z zatkanymi rurami odpływowymi do całej łazienki , szybko sprawnie z odpowiednimi narzędziami , muszę powiedzieć że wcześniej przyjechała ekipa z innej firmy ze sprężyną ręczną i tyko narobili mi szkód bo sprężyna którą kręcili uszkodziła futrynę .
          • Gość: kaktus1245 Re: Hydraulik Warszawa IP: *.adsl.inetia.pl 29.06.14, 10:10
            Szukam dobrego hydraulika z warszawy
            • Gość: kaktus1245 Re: Hydraulik Warszawa IP: *.adsl.inetia.pl 06.07.14, 20:16
              Skorzystałem z polecenia Joli i jestem zadowolony z usług hydraulicznych firmy hydraulik warszawa również jestem zadowolony z usług tej firmy szybko , czysto i dobrze zrobione polecam
              • Gość: kakrus 1245 Re: Hydraulik Warszawa IP: *.adsl.inetia.pl 06.07.14, 20:18
                jeszcze raz polecam hydraulik warszawa
              • Gość: Ola Re: Hydraulik Warszawa IP: *.adsl.inetia.pl 19.07.14, 11:23
                Ostatnio skorzystałam z usług [url=http://www.udraznianie24.pl/]pogotowia kanalizacyjnego[/url] i jestem bardzo zadowolona. Usunęli moją awarię kanalizacyjną bardzo szybko i tanio. Bardzo polecam!
        • Gość: Zadowolony Re: Hydraulik Warszawa IP: *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl 22.07.14, 16:23
          Jeśli szukacie kogoś taniego i dobrego to śmiało dzwońcie po Pana Ryszarda.
          Przepychał mi już wannę,montował baterie jak i również kuchnie gazową. Posiada uprawnienie.
          Tel. 537 689 689
          www.fachowenaprawy.pl
        • Gość: anna Re: Hydraulik Warszawa IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 06.02.15, 19:54
          to firma godna polecania również korzystałam i jestem mile zaskoczona wykonaniem prac również polecam firmę hydraulik warszawa
      • Gość: Michalina Re: Hydraulik Warszawa IP: *.adsl.inetia.pl 19.07.14, 11:42
        Ja już od kilku lat korzystam z uslug firmy pogotowie kanalizacyjne i uwazam ze bardzo dobrze wykonuja swoja prace. korzystalam kiedys z uslug pana Darka, ale po usunieciu przez niego awarii w moim domu, po kilku dniach znowu bylo to samo! dlatego od razu polecam zadzwonic pod nr 601 30 69 07 :)
      • Gość: Paweł Re: Hydraulik Warszawa IP: *.play-internet.pl 02.11.14, 14:40
        Również polecić chcę moim zdaniem najlepszą firmę pogotowie kanalizacyjne warszawa dobra i solidna firma mili hydraulicy uprzejmi polecam .
      • niewydajemniesie Re: Hydraulik Warszawa 19.11.14, 10:48
        UWAŻAJCIE NA TEGO "FACHOWCA" www.hydraulik-warszawa.biz/ spie..mi całą instalację, nie mogłam wyegzekwować poprawek. Facet nieuczciwy i partacz.
        • niewydajemniesie Re: Hydraulik Warszawa 19.11.14, 10:50
          Uważajcie na tego partacza! spieprzył mi całą instalację. Nie mogłam wyegzekwować poprawek, czułam sie jak w programie "usterka" www.hydraulik-warszawa.biz/hydraulik-warszawa.html
          • Gość: marek drabarek Re: Hydraulik Warszawa IP: *.30.102.236.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 30.12.14, 09:18
            Witam serdecznie ...jestem posiadaczem strony hydraulik-warszawa.biz opis ktory zaistniał jest nie zgodny z prawdą ,osoba ktora napisała te smieszne słowa jest nie uczciwa .
            Nie jest to klient lecz nieuczciwa konkurencja sprawe zgłaszam do administratora forum .
            Pozdrawiam Marek Drabarek
          • Gość: marek drabarek Re: Hydraulik Warszawa IP: *.30.102.236.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 30.12.14, 09:20
            Witam serdecznie ...jestem posiadaczem strony hydraulik-warszawa.biz opis ktory zaistniał jest nie zgodny z prawdą ,osoba ktora napisała te smieszne słowa jest nie uczciwa .
            Nie jest to klient lecz nie uczciwa konkurencja sprawe zgłaszam do administratora forum .
            Pozdrawiam Marek Drabarek
          • Gość: stanislaw Re: Hydraulik Warszawa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.01.15, 10:40
            dlugo szukalem hydraulika, przerabialem roznyc, zawsze myslale zeby stawiac na starych fachowcow, ale ktos mi podal numer do lodego chlopaka zpod warszawy,, przyjechal obejrzal, powiedzial ile to bedzie kosztowac i tak bylo bez domyslania sie zecos na koniec bedzie innaczej,,, jesli ktos potrzebuje to numer 531505113 warto ja jestem zadowolony
    • Gość: inka Re: Hydraulik Warszawa IP: *.adsl.inetia.pl 17.06.14, 08:15
      Ja ze swojego doświadczenia mogę polecić szukanie firmy hydraulicznej po komentarzach czy jest dobra i polecana przez innych
    • Gość: robercik Re: Profesjonalne usługi hydrauliczne IP: *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl 22.07.14, 16:28
      A ja polecam Pana Ryszarda. Na jego stronie macie wszystkie ważne informację.
      Polecam z czystym sumieniem. Wczoraj w nocy przyjechał i wymienił cieknący zawór. Omal nie doszło do zalania mieszkania i sąsiadów.
      Tel 537 689 689
      www.fachowenaprawy.pl
      • Gość: Zbigniew Re: Profesjonalne usługi hydrauliczne IP: *.adsl.inetia.pl 30.07.14, 16:13
        A ja polecam firmę dobrą i sprawdzoną osobiście pogotowie hydrauliczne warszawa dbają o porządek w miejscu wykonywania prac , sprzątają po sobie gdy mówiłem że posprzątam sam to mówili że zawsze sprzątają po sobie i zostawili porządek tak jakby nic się nie wydarzyło , polecam firma godna uwagi .
        • Gość: Jacek z Warszawy Re: Profesjonalne usługi hydrauliczne IP: *.adsl.inetia.pl 24.08.14, 13:17
          również polecam miałem problem z odpływem pogotowie kanalizacyjne warszawa naprawdę szybko przyjechało z tej firmy , czysto polecam
    • 0grzysiu Re: Profesjonalne usługi hydrauliczne 25.07.14, 18:08
      Jeżeli chcesz znaleźć dobrego hydraulika z twojego regionu, wejdź na stronę czashydraulika.pl/ organizującą
      wykonawców tego fachu. Można skontaktować się za pomocą tego portalu z fachowcami, poradzić się na forum lub dodać
      swoje ogłoszenie o poszukiwaniu wykonawcy na twoje zlecenie. W ten sposób na pewno ktoś się znajdzie.
      • Gość: Ela Re: Profesjonalne usługi hydrauliczne IP: *.adsl.inetia.pl 17.10.14, 17:00
        A Ja polecam firmę z Warszawy Usługi hydrauliczne Warszawa to naprawdę dobra firma wykonała remont hydrauliki w moim bloku szybko czysto bez uwag polecam hydraulików z tej firmu
    • e-danusia Re: Profesjonalne usługi hydrauliczne 02.01.15, 13:39
      Polecam p. Marka Drabarka (tel. 500219503, hydraulik-warszawa.biz). Usługa błyskawiczna, fachowa, wszystko co należało wymienić, zostało zrobione i teraz zlew działa bez zarzutu. Z Panem jest dobry kontakt (dziękuję za miłą rozmowę) i Pan po sobie sprząta. Jestem zachwycony profesjonalizmem i terminowością. Danusia.
      • Gość: ola Re: Profesjonalne usługi hydrauliczne IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 03.02.15, 22:08
        poleca po moim remoncie firmę hydraulik warszawa wykonali solidnie remont hydrauliki
        • Gość: ilona Re: Profesjonalne usługi hydrauliczne IP: *.warszawa.mm.pl 12.09.15, 20:31
          Serwis Naprawek,hasło przewodnie: Fachowe naprawy realizowane przez najlepszych fachowców-szczerze wątpię.Miałam okazję skorzystać z uslug naprawka.Nie dość,że fachowiec przysłany przez nich nie zrealizował części napraw to na domiar złego przywłaszczył sobie moją własność(wartą ok 400zł) i nie mogę doczekać sie oddania. Trwa to juz ponad miesiąc.Warszawiacy uważajcie na hydraulika o nazwiskuMalijewski .Oczywiście zgłosiłam zaistniałą sytuację do firmy Naprawek.Jaką uzyskałam odpowiedź?Przykro nam za zaistniałą sytuację,ale nie ponosimy odpowiedzialności za osoby,ktorym zlecamy naprawy. Mój komentarz na ich stronie został 3 razy skasowany a teraz zablokowali mi komentowanie. Strzeżcie się tej ogólnopolskiej firmy, która nie ponosi odpowiedzialności za swoich fachowców.....
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka