Dodaj do ulubionych

Oprogramowanie do zarządzania firmą

IP: *.play-internet.pl 26.09.12, 13:21
Tylko do 31 października możesz zakupić jeden z najlepszych programów do zarządzania firmą. program enova bo o nim tutaj mowa - ma schemat modułowy tzn. można go w pełni dostosować do potrzeb Państwa firmy.

Oprogramowanie można bez trudu przetestować przed zakupem.

Więcej informacji o systemie enova na stronie:

Enova
Obserwuj wątek
    • Gość: daniel Re: Oprogramowanie do zarządzania firmą IP: *.toya.net.pl 16.11.14, 08:40
      Jeżeli chodzi ściśle o wspomaganie procesów zarządzania to najlepiej sprawdza się w tym oprogramowanie Offigo, na strone offigo.pl można znaleźć konkretne programy do zarządzania np delegacjami, rozliczeniami lub czasem pracy.
      • Gość: salemik Re: Oprogramowanie do zarządzania firmą IP: *.icpnet.pl 24.11.14, 10:03
        Ja mam CRM7 od More7 Polska i jestem zachwycony. Oprogramowanie pozwoliło mi odzyskać kontrolę nad firmą :) polecam gorąco www.crm7.pl
        • andrzejzak3 Re: Oprogramowanie do zarządzania firmą 10.05.15, 20:25
          Wybór oprogramowania to bardzo ważna sprawa. Często od odpowiednich aplikacji zależy sukces firmy i to czy dane przedsiębiorstwo będzie właściwie funkcjonować. Ja wybór oprogramowania i opiekę informatyczną swojej firmy zleciłem www.mastercomp.pl/. Porada fachowców bywa niezbędna.
      • Gość: Kamee a może dedykowane rozwiązanie IP: *.dynamic.chello.pl 23.04.15, 09:14
        Gdyby ktoś z Państwa zastanawiał się jak zintegrować wszystkie procesy w firmie to zapraszam na darmowe konsultacje do firmy Kamee, która zajmuje się dedykowanymi rozwiązaniami. Takie rozwiązanie ma wiele zalet w tym cena.
        www.kamee.pl
    • beniawenia Re: Oprogramowanie do zarządzania firmą 04.09.15, 14:28
      jeśli chodzi o firmę i jej sposób prowadzenia, to polecam mechanizm grywalizacji.
    • enovina Re: Oprogramowanie do zarządzania firmą 30.10.21, 20:59
      Polecam enova365 wdrożenie dla firm przeprowadzone przez profesjonalny zespół fachowców.
    • m.k.wisniewski Re: Oprogramowanie do zarządzania firmą 29.04.22, 13:16
      W przypadku wyboru systemu enova365 zdecydowałem się na usługi firmy Coderia, która zajmuje się wdrażaniem i serwisowaniem oprogramowania dla firm. Są autoryzowanym partnerem enova365 i świetnie znają się na systemach ERP co sprawiło, że współpraca z nimi jest godna polecenia.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka