Dodaj do ulubionych

Komis Splendor Bemowo - proszę o opinie

17.12.09, 13:15
Witam,
Znalazłam ostatnio stronę tego komisu. Czy któraś z Was korzystała z
ich usług, szyłyście tam suknię? Jakie wrażenia? Polecacie, czy
raczej odradzacie?
dziękuję z góry
i czekam na Wasze opinie
Pozdrowionka :-)
Obserwuj wątek
    • agata_r_warszawa Re: Komis Splendor Bemowo - proszę o opinie 20.12.09, 16:58
      Witam,
      niedawno odebrałam stamtąd własną suknię - san patrick brisa, którą należało
      zwęzić,skrócić i jeszcze naprawić kilka "wad" (suknię kupiłam z drugiej ręki).
      Wszystko wyszło idealnie, suknia prezentuje się pięknie plus zmieniono zapięcie
      trenu na bardziej efektywny i równocześnie praktyczny, a to wszystko poniżej 200
      zł. Jak na Warszawę bardzo tanio i poza tym profesjonalnie - suknia była do
      odebrania po 7 dniach. Gorąco polecam :)
    • sylwia24kancelaria Re: Komis Splendor Bemowo - proszę o opinie 04.02.10, 09:04
      Mam jak najlepszą opinię o tym komisie. Uszyłam tam sukienkę, której miałam tylko zdjęcie, natomiast dobór materiałów, wzoru lepiej współgrającego z moją sylwetką etc zostawiłam profesjonalistkom z tego salonu i opłaciło się! Wyszła idealna, zdjęcie pewnie pojawi się za jakiś czas na ich stronie internetowej, naprawdę polecam wszystkim wymagającym dziewczynom wybrać się na Bemowo :)
    • ladyblue86 Re: Komis Splendor Bemowo - proszę o opinie 22.02.10, 19:43
      Skorzystałam z usług komisu Splendor w celu uszycia sukni
      wieczorowej na ślub koleżanki.
      Sukienka została uszyta ekspresowo i bardzo porządnie, bez potrzeby
      poprawek !
      Jestem bardzo zadowolona i na pewno sądząc po ogromnym i różnorodnym
      wyborze sukien ślubnych na pewno zacznę swoje poszukiwania od tego
      miejsca u przemiłej Pani Justyny ;)
      Gorąco polecam!!
    • matylda5555 Re: Komis Splendor Bemowo - proszę o opinie 08.05.10, 15:37
      Proszę Pani

Odradzam Pani tego komisu.
      Osoba zajmująca sie sprzedażą nie ma pojęcia o kulturze osobistej.
      Na maile odpisuje po dwóch tygodnaich jeżeli wogóle znajdzie czas,
      nie ma czasu dla kleintki ważne jest dla salonu tylko sprzedaz bez
      względu na inne ważne rzeczy po trupach do celu. Nie polecam jest
      wiele innych i co najważniejsze tańszych.
      • komis_splendor Re: Komis Splendor Bemowo - proszę o opinie 10.05.10, 10:26
        Witam, bardzo dziękujemy za pozytywne opinie na nasz temat , zaś
        odnosząc się do wpisu matyldy5555 :
        Jeśli chodzi o dwutygodniowe odpisywanie na maile, jest to nieprawda, fakt
        , czasami trzeba czekać 2-3 dni, kiedy pracy jest więcej, ale zawsze
        odpisujemy i dwa tygodnie to nie jest. Oczywiście nie będę się upierać, że
        czasem czegoś nie przeoczymy,ponieważ nie jesteśmy nieomylni.
        Jeśli chodzi o kulturę osobistą pracujących u nas osób, to oczywiście
        każdy ma prawo do swojego zdania, natomiast jak do tej pory klientki nie
        miały zastrzeżeń.
        Nie mamy czasu na nic więcej, jak tylko dla klientek, w przeciwieństwie do
        innych komisów/salonów często pracujemy do 21.00, często otwieramy
        wcześniej a zamykamy później, aby tylko mieć czas dla naszych Pań. Zarówno
        ja, jak i reszta załogi, bardzo często spędzamy w pracy ponad 12 godzin.
        To, że ważna jest sprzedaż, jest chyba normalne, jesteśmy sklepem, ale
        nie powiedziałabym, że jest najważniejsza. Najważniejsze jest zadowolenie
        klientek. Nie ma u nas przypadku " wpychania" klientkom sukien" na siłę" -
        co, jak Panie same nam opowiadają, często zdarza się w innych
        komisach/salonach.
        Pani wpis jest bardzo ogólnikowy i powiedziałabym, że szkalujący - nie
        ma bowiem mowy o konkretnej sytuacji, nie wiadomo nawet, czy jest Pani osobą
        sprzedającą u nas czy kupującą suknię. Osoby wstawiające do nas
        suknię, nie zawsze rozumieją, że nasza praca, to niestety tylko 50% sukcesu w
        sprzedaży - suknia musi się jeszcze podobać mierzącym Paniom.
        Dlatego nie będę się odnosić do stwierdzenia "po trupach do celu"
        ponieważ jest ono całkowicie wyrwane z kontekstu i tak naprawdę nie wiadomo do
        czego się odnosi.
        Mogę jedynie nadmienić, że żaden trup jeszcze się nam nie przydarzył,
        nie trzymamy żadnego w szafie, a i nasze piękne suknie w doskonałym
        stanie, ciężko nazwać "trupami". ?
        Co do tego czy jest u nas taniej, czy drożej niż gdzie indziej, nie będę
        nic pisać, każda z Pań najprawdopodobniej umie doskonale liczyć. Ceny
        sukien w naszym komisie są zresztą ustalane w porozumieniu z klientkami - i
        ponieważ dajemy ciut więcej niż pozostałe punkty - możemy liczyć na
        wstawianie przez Panie sukien lepszej jakości. Natomiast bardzo korzystne ceny
        dodatków, poprawki i odświeżenie sukni w cenie, brak "ukrytych" kosztów
        zakupu sukni powodują, że zarówno sprzedaż, jak i kupno sukni w naszym
        komisie wypada najkorzystniej w porównaniu do innych komisów. Zero reklamy,
        czysta arytmetyka.

• matylda5555 Re: Komis Splendor Bemowo - proszę o opinie 11.05.10, 13:50
          Czekałam na maila ja i moja siostra dwa tygonie jak nie więcej pani
          sie tłumaczyła ze ma tyle spraw na głowei prosze w takim razie
          zatrudnic osobe do odpisywania na maile skoro prowadzi pani
          działalnośc bedzie łatwiej.
          Jeżeli jest problem z braku zcasu robic tak aby klientka czuła się
          zadowolona i spenłniajac oczekiwania ktore panstwo jak pani twierdzi
          maja ogromne.My klienci oczekujemy profesjonalizmu a nie tylko
          narzekania ze nie ma czasu ze duzo pracy itd.Albo rybki albo
          akwarium cos za cos.
          • aga2020-1 Re: Komis Splendor Bemowo - proszę o opinie 16.05.10, 21:11
            Witam,
            a ja się nie zgodzę z opinią Matyldy. Odpowiedzi na maile dostawałam
            tego samego dnia, bądź na drugi dzień.
            Suknie wstawiłam do komisu - dostałam maila, że suknia się sprzedała
            i po kilku dniach kasę miałam juz na koncie. Rewelacja, gorąco
            polecam.
            Pozdrawiam
            • jocker-ja Re: Komis Splendor Bemowo - proszę o opinie 26.05.10, 17:16
              Skorzystałam z usług salonu Splendor i jestem bardzo zadowolona.
              Suknia ślubna wyszła zachwycająco. Zamówiłam uszycie sukni na wzór
              modelu, w który się nie zmieściłam:) . Moim zdaniem obsługa jest
              miła, fachowa i co b. ważne szczerze potrafi doradzić, jaki fason
              pasuje do danej figury (ukrywając niedoskonałości sylwetki proponują
              naprawdę fajne rozwiązania) Bardzo dziękuję i serdecznie pozdrawiam
              a wszystkim Pannom Młodym gorąco polecam:)
          • idioona Re: Komis Splendor Bemowo - proszę o opinie 26.07.10, 20:57
            U mnie było tak przyszłam do Splendoru z wymarzoną sukienką w głowie a Pani
            Justyna odradziła mi ją i choć pomimo mego niepocieszenia poddałam się jej
            doświadczeniu i zaczęłam przymierzać inne wzory. No cóż po zastanowieniu
            faktycznie nie wyglądałam jak księżniczka w "józefince" choć tak się chciałam
            czuć :). Polecam bardzo miło, spokojnie i profesjonalnie
    • hustina83 Re: Komis Splendor Bemowo - proszę o opinie 27.05.10, 13:06
      Witam,
      właśnie sprzedałam tam swoją suknię ślubną. WIsiała w salonie kilka
      miesięcy, ale gdy znalazła się chętna klientka skontaktowano się ze
      mną. Po kilku dniach dostałam maila z informacją o sprzedaży, a
      następnego dnia pieniążki byly juz na moim koncie:)Polecam gorąco,
      zwłaszcza, ze suknia koleżanki wisi w innym komisie juz 2 lata i
      jedyne co się z nią stało to osiadł na niej kurz i brud i wyglada
      koszmarnie!! Jesli chcecie sprzedac suknie - skorzystajcie z komisu
      Splendor!
    • illliana Re: Komis Splendor Bemowo - proszę o opinie 30.05.10, 15:28
      O Splendorze i pracującej w nim Pani Justynie mogę wypowiedzieć się w samych superlatywach. Sama trafiłam do niej z polecenia koleżanki która szyła sobie u niej suknie ślubną. Ja osobiście zgłosiłam się z suknią ślubną kupioną z drugiej ręki w celu dokonania poprawek. Oczywiście cala się stresowałam czy suknie da się poprawić tak by nie straciła fasonu. Dodam że suknia była na mnie dwa numery za duża i wręcz w niej tonęłam. Już od pierwszego spotkania Pani Justyna dała się poznać jako prawdziwa profesjonalistka. Sprawnie oznaczyła co i gdzie trzeba poprawić, włącznie z miejscami które były przybrudzone pastą do butów. Pani Justyna ma oko i mówi wprost co wygląda źle. Wypatrzy najmniejsze szczegóły, które są jeszcze do poprawki a których sama bym nie zauważyła. Jest bardzo zaangażowana w to co robi, od razu widać że ta praca to jej pasja :) I tak poprawki zajęły 1,5 miesiąca z uszyciem na miarę długich rękawiczek. I przyznam szczerze że efekty przeszły moje oczekiwania :) W sukni czuję się świetnie i wreszcie czuję że to moja suknia :) Z pełnym przekonaniem polecam usługi tej przesympatycznej Pani.
    • kasiatakieimie Re: Komis Splendor Bemowo - proszę o opinie 11.08.10, 09:10
      Szyłam tam swoją ślubną suknie i jestem bardzo zadowolona.
      nigdzie nie moglam znalezc modelu który mi odpowiada... dopóki nie trafiłam na
      Splendor.
      Obiektywne doradzanie, przede wszystkim szczere!
      za 2 tygodnie ide do ślubu w swojej wymarzonej sukni :)

polecam polecam polecam!!!

jesli szukasz innych wypowiedzi na ten temat to wejsz na grono.net a konkretnie
      Panna młoda ślub wesele.

Pozdrawiam
    • chanelka1985 Re: Komis Splendor Bemowo - proszę o opinie 09.09.10, 07:45
      Robokop, jestem ciekawa co Ty zrobiłaś tym kobietom, że były dla Ciebie niemiłe. Musisz być nieźle "odjechana". Ja przy swoim całym szczególarstwie i upier... jestem bardzo zadowolona z obsługi w splendorze. A byłam już tam chyba z pięć razy.
      Nie wiem jeszcze czy zdecyduje się tam na suknię ( mam prawie rok czasu do ślubu), ale na pewno biorę to pod uwagę. Wysłała mnie tam z kolei koleżanka, której udało się za ich pośrednictwem dwie suknie - swoją i siostry - sprzedać.

Swoją drogą odwiedziłam ładnych parę salonów i trafiło mi się spotkać takie dwie "dziunie", niezadowolone ze wszystkiego. Stoi w tej sukni i stoi, patrzy się niewiadomo na co, i ma jakieś "zwidy", że coś tam z suknią nie tak.
      Ja wszystko rozumiem ale ( było to właśnie w komisie Splendor) była taka babka przede mną, przyszłam umówiona p u n k t u a l n i e na swoją wizytę, a ta kobieta nic! Stoi i stoi i patrzy się i patrzy jakby nie wiem co w tym lustrze chciała zobaczyć.
      Dziewczyna która ją obsługuję jej mówi, że musza już kończyć, bo jest następna klientka i że przecież mierzy już półtorej godziny - nie dociera. Odpowiedź tej dziewczyny: pani tu jest, zeby pracować (!!!???) W końcu ja się wkurzyłam, i zwróciłam uwagę tej kobiecie. Normalnie pewnie bym nie zareagowała, ale tuż po wizycie tam miałam umówionego dentystę. Skąd się takie osoby biorą?
      Więc ja nie wiem, jak można ocenić tam obsługę jako niemiłą, kiedy dziewczyny nawet nie są asertywne ;)
        • chanelka1985 Re: Komis Splendor Bemowo - proszę o opinie 10.09.10, 09:14
          Tak, pracuję w tym komisie i jeszcze w Coline (p. Dorota jest świetna!!!) , w Młoda i Moda ( ten Jesus Peiro...) i w Carmen ( bardzo miła i cierpliwa pani), i w Desirer ( naprawdę znają się na stylizacji), bo tam z obsługi też byłam zadowolona i z tych salonów też mam po jednej, dwóch upatrzonych sukniach. Na pięciu etatach "robię" ;)
          Twoje wpisy ( brak konkretnej sytuacji, tylko obrażanie) wyglądają zaś na frustratkę pracującą w jakimś poślednim saloniku.
        • paskudaruda Re: Komis Splendor Bemowo - proszę o opinie 07.05.11, 00:33
          Ale to phu przed nickiem oznacza, że co ? Pyskówka konkurencji ? Osobiście nie kupowałam niczego ze Splendoru, ale byłam tam z kumplką. Zajęłyśmy paniom ze dwie godziny, pomimo, że moja koleżanka strasznie wybrzydzała panie były naprawdę miłe, pomocne i obiektywne.

Sama dla siebie wypatrzyłam CUDO!!! Gdyby nie ceny, cokolwiek wysokie jak na moją kieszeń to bym brała w ciemno, bo widać, że suknie dobrze uszyte i wygląda się w nich kobieco.
          • niebieski-ptak Re: Komis Splendor Bemowo - proszę o opinie 14.05.11, 21:34
            Nie zgodzę się co do niebotycznych cen. Sama zamknęłam się w 2,5 tys., gdzie w salonach z "popularnymi" szyldami, nie będę już wnikać w szczegóły, nieraz poszczególne modele sukni kosztowały i po 6 tys.! Jeżeli chodzi o warszawskie salonu, ich ceny są chyba najbardziej przystępne. Plusem Splendoru jest też fakt, że mają szeroki wybór sukni wieczorowych, tak że kupiłam od razu sukienkę na poprawiny bez niepotrzebnego biegania po sklepach :)
          • mortishhia Re: Komis Splendor Bemowo - proszę o opinie 15.05.11, 19:59
            Suknie rzeczywiście porządnie uszyte, z dbałością o detale. Jeżeli chodzi o ich ceny, to w mojej ocenie, nie są one wygórowane jak na nasze warszawskie warunki. Zresztą, prowadzą też komis, w którym można znaleźć zawsze jakiś ciekawy model, więc jeśli upierasz się przy kupnie sukni, a nie np. wypożyczeniu, może spróbuj w komisie?
    • meg998 Re: Komis Splendor Bemowo - proszę o opinie 10.09.10, 12:48
      Ja przypuszczam, że użytkowniczka o nicku orticulus_1 to właścicielka salonu Splendor. Dziwnym trafem dobrze orientuje się w krawiectwie i wizażu i nawet pomaga forumkom dobrać odpowiedni makijaż. Nawet kilkakrotnie poleca swoje usługi, podając imię i nazwisko:)
      Jej rady w większości uważam za pomocne, ale zastanawiam się czy uczciwe jest reklamowanie swojego salonu w ten sposób.
      • pink_nails Re: Komis Splendor Bemowo - proszę o opinie 08.05.11, 19:37
        Hmmm... dziwne, co wypisujesz, bo zarówno moja siostra parę lat temu, jak i ja w zeszłym miesiącu, kupowałyśmy suknie ślubne w Splendorze i właścicielem tego salonu był i nadal jest facet, a nie babka. Poza tym to, że ktoś się orientuje w wizażu, zna na makijażach etc. nie oznacza, że jest właścicielem salonu z sukniami ślubnymi, co najwyżej wizażystką, ewentualnie kosmetyczką. Nigdy nie spotkałam się z tym, żeby pracownice salonów z sukniami ślubnymi pomagały dobrać makijaż, co najwyżej- odpowiednią do figury kieckę ;)
      • ranaja Re: Komis Splendor Bemowo - proszę o opinie 09.07.11, 20:49
        Haha :) Naprawdę, bardzo bym chciała, żeby panie pracujące w salonach sukien ślubnych doradziły mi, jak mam się umalować na ślub, a najlepiej, czy mam wyprostować włosy, czy iść w kręconych ;) A o ile dobrze się orientuję, właścicielem "Splendoru" od początku był facet, a nie żadna kobieta.
    • oookatarzyna Re: Komis Splendor Bemowo - proszę o opinie 29.01.12, 11:42
      nie polecam!Powitała mnie przewracanie oczami Kobieta-mumia, zero polotu. nic nie doradzi, nic nie podpowie tylko stoi i podaje to o co się ewentualnie poprosi. Nie ma pomysłu jak można coś przerobić dla nas, a przecież to ona powinna być specjalistką. zła, że coś nam się nie podoba, a większość sukienek to klony klonów. nic odkrywczego, lepiej wyglądają na stronie niż w rzeczywistości, a ceny takie same albo i wyższe niż w firmowych salonach. Do tego fatalny kontakt mailowy, a w zasadzie jego brak. Szkoda czasu żeby jechać na wygwizdowie i szukać tego bloku
      • blackparadise Re: Komis Splendor Bemowo - proszę o opinie 29.01.12, 20:27
        Witam pozwolę sobie przedstawić moją opinie na temat oszkalowanego przez panią komisu...
        Na początek zgodze się tylko z jedną rzeczą, niektóre suknie wyglądają lepiej na zdjęciu niż na wieszaku, ale tak jest wszędzie, w gazetach modelki też są piękne, gładkie i szczupłe, jednak jak wszyscy doskonale wiemy rzeczywistość jest inna (czasem nawet brutalna)
        Ja swoją suknię nabyłam całkiem niedawno, a informację o salonie uzyskałam od mojej znajomej z Warszawy, która niedawno również wychodziła za mąż.
        Jeśli chodzi o kontakt mailowy to odpowiedź na mojego maila w sprawie zmierzenia sukni (wysłałam długą listę) dostałam jeszcze tego samego dnia. Kiedy już przyjechałam, panie w ogóle nie dały mi do mierzenia sukienek które wybrałam, tylko zaczęły mnie namawiać na coś zupełnie innego bardziej pasującego do mnie. I słusznie. Mam bardzo specyficzną figurę, i dobranie dla mnie sukni to nie lada wyzwanie więc zakończyło się na tym, iż miałam górę sukni jednego modelu, dół z drugiego, a co do ich fantazji w dziedzinie przerabiania sukienek nie będe się wypowiadać, bo nawet za bardzo kombinują. Choć w większości wypadków z sensem. Ale są gusta i guściki...
        Ja do Splendoru wybrałam się z Poznania i uważam, że było warto, suknia wszystkim się szalenie podobała, a ja mam pamiątkę na zdjęciach na wiele lat.
      • uslana Re: Komis Splendor Bemowo - proszę o opinie 29.01.12, 20:41
        Współpracuję ze Splendorem już od roku i nigdy nie widziałam tam niezadowolonej klientki. Właściciele salonu stawiają na jakość i oryginalność. Ich suknie mają swój styl. Jednym będzie się podobał innym nie. Ci, którzy szukają kreacji w stylu "zasp śnieżnych" czy "bezy" i ekspedientek, które będą zachwycać się widokiem kobiety w takiej sukni, tylko po to, by ją opchnąć - ci nie mają tam czego szukać. Chcesz natomiast oryginalny toczek, chcesz suknię z "pazurem", albo niepowtarzalną aplikacją - wpadnij na Osiedle Leśne. Według mnie, zdrowy dystans osób pracujących w Royal Splendor idealnie równoważy totalne ślubne wariactwo.
    • ali_mak123 Re: Komis Splendor Bemowo - proszę o opinie 29.01.12, 13:27
      Byłam tam mierzyć suknie. Bardzo miła obsługa, panie jak najbardziej doradzają, jaka sukienka powinna dobrze leżeć. Mierzyłam z 10 modeli, najlepiej leżał na mnie model komisowy - ale nie wiem, czy nie zdecyduję się na szycie podobnej sukienki od podstaw. Wydaje mi się, że szyją ładnie - mierzyłam sukienki z ich kolekcji i wyglądały jak najbardziej ok.
      Co ważne - większość sukienek z ich kolekcji była w rozmiarze chyba 38 - generalnie dziś mogłam wreszcie pochodzić w mierzonych sukienkach. Olbrzymi plus za to.
    • ali_mak123 Re: Komis Splendor Bemowo - proszę o opinie 29.01.12, 20:48
      Byłam tam, mierzyłam suknie. Obsługa bardzo miła, panie doradzają, jak dobrać sukienkę do sylwetki. Pokazują modele z własnej kolekcji i z komisu. Można też u nich zamawiać szycie sukni.
      Dziś wreszcie pomierzyłam sukienki - i mogłam w nich chodzić przed lustrem, bo rozmiary mieli zbliżone do mojego (36). Wg mnie warto się tam przejechać, choć faktycznie dość daleko to jest od centrum.
    • maja.eska Re: Komis Splendor Bemowo - proszę o opinie 27.02.12, 20:01
      Polecam. Ciepła atmosfera. Kobietki dobrze doradzają i są pomocne. Suknie są bardzo ładne, delikatne,proste nie tzw. kapiące bezy. Mi się spodobało to, że można wypożyczyć suknię za niewielką cenę, ale i tak zdecydowałam się na uszycie (bo dostałam rabat) :))) - zresztą jak już nie będę chciała sukni trzymać w szafie zawsze mogę oddać ją tam w komis :) Poza tym salon jest nieco na uboczu, ale łatwo tam trafić w odróżnieniu od Pragi i Jana Pawła. Autobus podjeżdża pod sam blok. A co najważniejsze salon czynny jest cały tydzień, łącznie z niedzielą. Odwiedziłam wiele salonów, ale tylko ze splendoru jestem zadowolona!!
    • monixowata Re: Komis Splendor Bemowo - proszę o opinie 06.03.12, 11:14
      Odradzam pranie sukni w tym komisie, chyba,że chcecie sobie popsuć humor.
      Panie nie informują o dodatkowych opatach,(ani przy podpisaniu umowy, ani mailowo czy telefonicznie)podpisują umowę do której w ogóle się nie stosują. Są miłe tylko gdy wszystko jest ok, ale zapominają o tym gdy robią się schody przy opłacie ,bo nagle przy odbiorze okazuje się,że cena jest wyższa niż na umowie.

Pani przy odbieraniu sukni do prania kilkakrotnie wspominała, że suknie trzeba będzie prac dwa trzy razy. Wyceniając cenę usługi powinna podać koszt ostateczny lub wspomnieć o ewentualnej dopłacie nie odezwała się ani razu. Dla mnie to brak profesjonalizmu, ponieważ:
      1. Ja oddawałam pierwszy raz suknię do prania nie wiem jak to się odbywa i jakie są zasady
      2. W umowie która obowiązywała dwie strony jest informacja że wszelkie zmiany muszą być wprowadzone na piśmie pod rygorem nieważności. W świetle prawa(konstrukcja umowy) podnoszenie opłaty za usługę jest wyłudzeniem.
      • monixowata Re: Komis Splendor Bemowo - odradzam pranie 07.03.12, 13:06
        Chciałabym dodać że wczoraj odebrałam telefon od właściciela salonu.
        Przeprosił mnie za zachowanie swoich podwładnych i zwrócił kwotę, która była nadwyżką ponad to co było określone umową.

Polecam rozmowę w tym panem w sprawach spornych z salonem.
    • verrine87 Re: Komis Splendor Bemowo 08.03.12, 12:15
      Witam :)
      oto moja subiektywna opinia na temat komisu Splendor ;)
      byłam niesamowicie zaskoczona podejściem do mnie czyli klienta, zaopatrzeniem komisu i cierpliwością babeczek tam pracujących :D Właścicielka salonu podeszła do mnie baaardzo profesjonalnie, doradziła mi co pasuje do mojej figury, co nie, pokazała na przykładach, wyciagnęła miliony katalogów i sukni z zaplecza, wysłuchała co mam do powiedzenia, czego oczekuję i jak chcę żeby to wyglądało, NIE SKRYTYKOWAŁA MNIE jak mi się to parę razy zdarzyło w innych salonach (wszystko wiedzące ekspedientki patrzyły na mnie jak na coś gorszego gatunki i każdy mój pomysł z góry przekreslały, albo twierdziły, że tego nie da sie zrobić), każdy mój wariacki pomysł przedyskutowałyśmy, wyjaśniła mi jak dziecku co jest możliwe, co będzie dobre i jak to wyjdzie w efekcie końcowym ;) Wszystko odbywało sie z uśmiechem na ustach, z żartami i ogólnie atmosfera była taka jakaś.... magiczna? ;) przynajmniej dla mnie :D a suknia.... z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że była bajkowa :D suknia moich marzeń... taka mi te babeczki sukienkę uszyły, że się popłakałam jak mierzyłam :D
    • petronella26 Re: Komis Splendor Bemowo - proszę o opinie 13.03.12, 14:17
      Witam serdecznie. Pragnę wyrazić swoją bardzo pozytywną opinię na temat salonu ROYAL SPLENDOR. Jestem mega zachwycona obsługą w tym salonie, przede wszystkim za profesjonalne podejście do zagubionej klientki (wszystko opisane w wątku „Moje chorwackie wesele”). Właścicielka – stylistka miała do mnie niewiarygodną cierpliwość. Przymierzałyśmy wiele sukienek, a ja na nic nie mogłam się zdecydować. Problem został rozstrzygnięty dzięki kochanym Forumowiczkom, które głosowały na poszczególne sukienki umieszczone w w/wym. wątku. Otrzymałam fachowe porady dotyczące materiałów, fasonów pasujących do mojej figury gruszki. Nigdy nie spotkałam się tam z krytyką. Wręcz przeciwnie – zostałam dowartościowana. Najważniejsze, że mają bardzo dogodne godziny przyjęć (pracują do 20-tej i zawsze dostosują się do klientki, nawet w weekendy) no i ceny u nich są bardzo konkurencyjne. Za sukienki, jakie pomogły mi wybrać moje Foremki normalnie zapłaciłabym 2 i 2,5 tyś., ale ja zapłacę tylko 3500 za obydwie :-D, a za trzecią dla mojej świadkowej zapłacę tylko pół ceny!!! I jak tu nie być szczęśliwą? Dodatkowo panuje tam ciepła, miła i przyjacielska atmosfera (w tajemnicy powiem wam, że właścicielka jest profesjonalną wizażystką i udzieliła mi kilku fachowych porad). Dowiedziałam się również, że prowadzili aukcję charytatywną na schronisko dla zwierząt. A kto kocha zwierzęta, to szanuje ludzi, również takie uciążliwe klientki jak ja ;-) Szczerze, BARDZO POLECAM ten salon :-D
    • e_penelopa Re: Komis Splendor Bemowo - proszę o opinie 15.03.12, 18:42
      A mi się w salonie Splendor nie podobało. Pani rzeczywiście się starała, natomiast sukienki były całkowicie nie w moim guście (podobają mi się np. sukienki Anny Kary, w Komisie Splendor były bardziej w stylu przaśnego wesela ;), choć na pewno nie wszystkie) i to, jak były przechowywane (stłoczone niedbale na wieszakach). Koszt uszycia prostej sukienki w stylu Anny Kary Pani oszacowała na 2000 zł (podczas gdy oryginał kosztuje w salonie Młoda i moda 3300 zł), wg mnie wysoki, zwłaszcza, że prawdopodobnie nie uzyskano by takiej lekkości i zwiewności, plus materiałem nie byłby drogi jedwab.
      • petronella26 Re: Komis Splendor Bemowo - proszę o opinie 16.03.12, 09:40
        Witaj. Wydaje mi się, że jak na sukienkę z jedwabiu i nie jedwabiu różnica 1300zł, jest w sam raz. Co do sukienek na wieszakach - założę się, że gdyby mieli je powieszone "luźno" napisałabyś, że jest mały wybór. Poza tym, nie widziałam tam „przaśnych” sukienek (w przeciwieństwie do bazarów). Żadna z tych które mierzyłam taka nie była. No, ale każdy ma prawo do wyrażania swoich opinii. Moja jest jak najbardziej pozytywna :-D
      • oookatarzyna Re: Komis Splendor Bemowo - proszę o opinie 16.03.12, 18:07
        no sukienki jak na wiejską potańcówkę, wszędzie koralik, koronka, kryształek. Ale niektórym to zawadza tylko na bazarze, w dużym salonie kryształek swarowskiego nie kole tak w oczy jak na bazarze :] Dla mnie wieś tańczy i śpiewa, ale cóż o gustach... Dla mnie większym problemem była fatalna obsługa i przewracanie oczami na wszystkie moje pytania czy prośby. Nie sądziłam, że jeszcze gdzieś się z tym spotkam, taki folklor :)
        • chanelka1985 Re: Komis Splendor Bemowo - proszę o opinie 16.03.12, 19:26
          Ja wybrałam w końcu suknię w innym salonie. Po prostu suknia bardziej mi się spodobała. I tyle. Zwykle tylko przeglądam to forum, ale teraz aż się zalogowałam.
          Rzeczywiście, oookatarzyna, wystarczy wejść na ich stronę,lub przejrzeć co mierzyła petronella aby zobaczyć te wszystkie kryształki i koronki o których piszesz.
          Ich suknie - w większości i nowe i komisowe, są skromne, delikatne.
          Ośmieszasz się pisaniem takich rzeczy, kiedy każdy może wejść na ich stronę i zobaczyć sukienki.
            • chanelka1985 Re: Komis Splendor Bemowo - proszę o opinie 16.03.12, 19:53
              Co racja, to racja, ale koronkę i koraliki, to nawet ślepy na kiepskim zdjęciu zauważy :)
              Poza tym, podobno widziałaś sukienki na żywo? Bo ja widziałam. Modele z koronką czy kryształkami, to można było na palcach jednej ręki policzyć. Reszta gładka, skromna prosta, w moim stylu. Gdyby nie to, że akurat inna suknia podbiła moje serce i serce mojej siostry, to pewnie bym tam kupiła. Nie zastanawiałam się nad szyciem nawet bo"moja" suknia była na przecenie - 50% w innym salonie i zwyczajnie już by mi sie nie opłacało kombinować.
              • katia-g Re: Komis Splendor Bemowo - proszę o opinie 19.03.12, 11:13
                Ja miałam sporo doświadczeń z tym salonem - byłam tam z jedną dziewczyną mierzącą suknie, moja bliska znajoma szyła tam suknię na zamówienie, sama korzystałam z pralni. Wybór sukien jest b.duży i wydaje mi się, że jakiekolwiek zdobione są w zdecydowanej mniejszości. Salon prędzej się specjalizuje w "akcentach kolorystycznych", NA PEWNO nie pchają wszędzie kryształków, co za bzdura! Poza tym obsługa jest bardzo "elastyczna" jeśli chodzi o dopasowywanie się do gustu klientki - moja znajoma miała najprostszą suknię, jaką w życiu widziałam (ołówkową za kolano) - wyglądało to naprawdę super. Także naprawdę, mało gdzie można aż tak "dopasować" suknię do siebie. No i dwie rzeczy są na najwyższym poziomie - cierpliwe doradzanie klientce (do figury, możliwe zmiany w sukni, gdzie się da węziej, jak dopasować itd.) i dbałość o jakość "krawiectwa" - tam nikt nie odwala żadnej fuszerki i myślę, że sama właścicielka nigdy by nie pozwoliła na żadne niedoróbki.
                Także pisanie o tym, że "za dużo koralików" jest zupełnie nieprecyzyjne... "Za dużo" - ale w której konkretnie sukni? Nie podoba Ci się jakaś suknia, ale 99% koralików nie ma wcale...
                Serio, gdzie TU błyskotki (przykładowo):
                www.sukniesplendor.pl/public/img/1396.jpg
                www.sukniesplendor.pl/public/img/1182.jpg
                www.sukniesplendor.pl/public/img/1293.jpg
                ????
        • maja.eska Re: Komis Splendor Bemowo - proszę o opinie 17.03.12, 23:55
          Hahaha dobre, uśmiałam się do łez!!! Rzeczywiście kupiona przeze mnie Paloma w Royal Splendor jest w stylu przaśnego wesela hahahahaa!! I aż roi się na niej od kryształków i koronek:P Widać, oookatarzyna, że nie dość, że w ogóle tam nie byłaś, to nawet nie obejrzałas ich strony. Widzę, że wypowiada się ktoś z konkurencji Splendoru, taka zawiść nie jest normalna u klientek. Jak gdzieś mierzyłam i mi sie nie spodobało to nie siedziałam na necie i nie bazgrałam takich głupot. A że mnie to wyjątkowo zbulwersowało to chętnie odniosę się do wypowiedzi penelopy - rzeczywiście co tam 1300zł, suma która w ogóle nie robi żadnej różnicy... Ja tam wolę wydać zaoszczędzone pieniądze na blacharkę mojego biednego autka, które mój mężczyzna trochę zdewastował...
        • wiki0012 Re: Komis Splendor Bemowo - proszę o opinie 19.03.12, 09:56
          Miałam przyjemność zakupienia sukni ślubnej w owym salonie i szczerze jestem zniesmaczona niektórymi wypowiedziami ... otóż jeśli chodzi o suknie to jest bardzo duży wybór i dla każdego coś się znajdzie kwestia gustu skoro nie odpowiadają wam ''błyskotki'' też nie lubuję się w nich można wybrać sukienkę skromniejszą bez zbędnych dodatków- wystarczy otworzyć oczy i porozmawiać z obsługą, która jest bardzo przyjemna, pomocna i doradzi tak żeby każda przyszła panna młoda czuła się wyjątkowo i pięknie w tym dniu. Jest podana strona komisu na której jest bardzo duży wybór , można spisać modele które się podobają i na miejscu poprzymierzać. Dostałam namiar na ten salon od koleżanki i stawiam duuuuuuuuuuży plus jeśli chodzi o wybór jak i obsługę. Więc dziewczyny nie czytajcie bzdur tylko same się przekonjacie jak jest na miejscu ;) pozdrawiam
        • b1.23 Re: Komis Splendor Bemowo - proszę o opinie 19.03.12, 10:34
          Nie korzystałam na Bemowie z komisu, szyłam suknie według projektu. Bez żadnych koralików i śmiesznych ozdóbek. Prosta długa suknia z koronki z Calais. Wyszła doskonale. Nie mogę się zatem z Tobą zgodzić. Panie były miłe i starały się ułatwić mi wybór. Jakość mierzonych przeze mnie sukien była znacznie lepsza, niż ta z najdroższych salonów w centrum Warszawy, których, zanim dotarłam na Bemowo, odwiedziłam naprawdę sporo.
        • klaudiab4 Re: Komis Splendor Bemowo - proszę o opinie 19.03.12, 11:22
          Witam, ja się nie zgodzę z oookatarzyna. Zdecydowałam się na usługi tego salonu w związku z własnym ślubem i nie żałuję. Suknię zaprojektowałam sama, Panie w salonie doradziły mi jak osiągnąć zamierzony efekt. Do samego końca cierpliwie doradzały i uwzględniały wszystkie moje pomysły. Nie jestem zwolenniczką strojnych sukien, więc i moja była skromna. Wykonanie sukni było bez zarzutu, żadnych niedoróbek czy też prowizorek. W salonie jest sporo komisowych sukien, jedne falbianiaste inne z kryształami jeszcze inne całkiem proste - ale to przecież nie świadczy o guście osób tam pracujących. W komis wstawiają suknie panny młode więc nie ma się co dziwić, że są różne. Nie mogę nic zarzucić salonowi, suknię uszyto terminowo i zgodnie z moimi oczekiwaniami, panie pomogły mi dobrać dodatki na głowę (nie chciałam welonu), futerko (brałam ślub w listopadzie). Po negocjowały w moim imieniu nawet cenę futerka - brałam z komisu, a przecież nie musiały, bo to ich zarobek. Myślę, że spokojnie mogę ten salon polecić przyszłym pannom młodym. Dowiedziałam się o sukniach ślubnych więcej niż myślałam, że może się z tym tematem wiązać i dzięki tym subtelnym uwagom suknia na prawdę sprawdziła się podczas ślubu i wesela ;) Zainteresowanym paniom mogę podesłać zdjęcia sukni. Podsumowując nie sugerowałabym się sukniami w komisie, liczy się to by Wasza wizja sukni została osiągnięta - mi się to udało bez żadnych problemów, umowa na wykonanie sukni była jasna, bez kruczków i jakiś niedomówień, wykonanie estetyczne i fachowe, terminowo, suknia przekazana do odbioru wyprasowana, w odpowiednim pokrowcu, cena za wykonanie bardzo przystępna, materiał dobrany odpowiednio, a obsługa pomocna.
    • e_penelopa Re: Komis Splendor Bemowo - proszę o opinie 18.03.12, 15:54
      Najwyraźniej panie ze Splendoru śledzą forum i najmniejszą negatywną opinię zasypują lawiną pozytywnych komentarzy, żeby przypadkowe osoby nie dostrzegły tych negatywnych :).

I po co to wszystko, skoro osoba, która tam pojedzie i tak się przekona, oglądając salon, lub się nie przekona do oferowanych sukien. Ja też na podstawie zdjęć umieszczonych na stronie zdecydowałam się pojechać. Po prostu to, co zobaczyłam znacząco odbiegało jakością od miejsc, które widziałam wcześniej (Juliette [swoją drogą też średnie] i Młoda i moda).
      • chanelka1985 Re: Komis Splendor Bemowo - proszę o opinie 18.03.12, 23:39
        Tak. Jak już pisałam,kiedyś to ja chyba pracuję w Młoda i Moda, bo tam kupowałam suknię.
        Nie widziałam specjalnej różnicy powiem Ci. Kupiłam moją suknię tam bo a)była przeceniona b) ja i moja siostra zakochałyśmy się w niej.
        Każdy ma swój gust. Nie rozumiem, dlaczego jesteś złośliwa. Jednemu podoba się to, drugiemu tamto, a to że akurat komuś się podoba, nie oznacza zaraz, że gdzieś pracuje.

Równie dobrze, rzeczywiście można napisać, że każdy negatywny wpis jest zrobiony przez konkurencję...

To ja nie rozumiem, po co komu to forum.

A propos, w Juliette byłam z koleżanką i ich suknie wyglądają na bardzo dobrej jakości, nie wiem o co ci chodzi, poważnie.
    • girlkrakow Re: Komis Splendor Bemowo - proszę o opinie 19.03.12, 12:38
      Ja polecam wszystkim ten komis. Jestem bardzo zadowolone z sukni slubnej ktora mi tam Panie uszyły. Bardzo sie ciesze ze znalazłam ten salon poniewaz Panie tam sa naprawde bardzo profesjonalne, miłe i szyja piekne suknie, nawed w krótkim czasie. Dla mnie uszyły suknie taka jaką sobie wymarzyłam ( ja dałam im tylko foto) dodam że uszyły w ekspresowym tęmpie a inne salony nie chciały mi uszyc poniewaz mówili ze za pożno przyszłam. A w tym salonie Panie ten cod zrobiły uszyły mi sliczna suknie taka jaką chciałam i nie narzekały ze maja zbyt mało czasu na jej uszycie. Wiec ja wszystkim szczeże polecam :)
    • mrs_ostrovia Re: Komis Splendor Bemowo - proszę o opinie 19.03.12, 15:54
      Witam,

Bardzo gorąco, z czystym sumieniem polecam ten salon każdemu! :) Niespełna rok temu znalazłam tam swoją wymarzoną suknię ślubną w niezwykle korzystnej cenie. Obsługa bardzo miła i profesjonalna, pod każdym względem. Pani stylistka chętnie pomaga w doborze wszelkich dodatków natomiast krawcowa idealnie dopasuje suknie do figury. Na mierzenie można się umówić w nietypowych godzinach (wielki + dla zapracowanych kobiet), bez pośpiechu, limitu mierzonych modeli, w przytulnej atmosferze. Od mojego ślubu minęło już pół roku, ale z pewnością wrócę tam jeszcze nie raz, bo kolekcja sukien koktajlowych/wieczorowych również jest bardzo szeroka :)
      • ewelina_warszawa Re: Komis Splendor Bemowo - proszę o opinie 20.03.12, 09:43
        W 100% zgadzam sie z zadowolonymi klientkami. Rok temu trafiłam na salon Splendor przypadkowo i jestem bardzo zadowolona z obsługi. Myślę, że nie należałam do łatwych klientek bo na kilka tygodni przed ślubem zmieniałam koncepcje sukni, która była prawie gotowa, ale cierpliwa Pani Justyna łagodziła objawy stresu przdślubnego:) Serdecznie i z całego serca polecam. Suknia była zachwycająca i niepowtarzalna. A obiektywnie spoglądając na wszystkie komentarze to design sukien w 100% zależy od klientek, więc folklor nie folklor to rzecz gustu klientek:)
        • olci.a23 Re: Komis Splendor Bemowo - proszę o opinie 20.03.12, 10:33
          Niektórzy powinni chyba do piskownicy wrócić i robić na złość koleżankom... Rok temu kupowałam suknie w Splendorze. Szyta, nie z komisu. Nie dość, ze a byłam i jestem w niej zakochana to wszyscy obecni na uroczystości się nią zachwycali. Obsługa bardzo miła,do salonu wchodzi się jak do domu, bardzo miła atmosfera, można mierzyć ile się chce, panie bardzo dobrze doradza, z panna młoda może przyjść tłum ludzi, nikt nic nie powie. Jeśli chodzi o koraliki itp, jeśli ktoś ich nie chce to poprostu nie bedą doszwane. Sukni jest do wyboru do koloru, gładkie proste do bardzo okazalych. Od razu można sobie dobrać wszystkie dodatki, panie we wszystkim doradzają. I kolejny wielki plus, można sobie rozłożyć płatność na raty, co mi bardzo pomogło. Panie dostosowują się do klientki a nie odwrotnie i nikomu nie robią łaski, jak to w niektórych salonach bywa. Naprawdę POLECAM.
          Ludzie nie wypisujcie głupot.
          • komis_splendor Re: Komis Splendor Bemowo - proszę o opinie 22.03.12, 17:47
            Witamy, dość niechętnie i z dużym dystansem wypowiadamy się na forum, ale chyba ponownie nadszedł na to czas.
            Co do wypowiedzi negatywnych - Panią monixowata - przepraszamy za powstałe nieporozumienie.Na swoje usprawiedliwienie - suknia - która trafiła do nas w dość kiepskim stanie, opuściła nasz salon czysta jak łza - choć, rzeczywiście było potrzebne tzw. "podwójne pranie".

Pani oookatarzyna, jeśli chce wylewać pomyje na konkurencję, to powinna najpierw sprawdzić o kim pisze - oraz kupić okulary. Od razu wiedziałyśmy, że to złośliwy konkurencji. Po pierwsze - jesteśmy czasem ,aż nazbyt energiczne i wiemy, że potrafimy klientki zamęczać swoimi pomysłami. Po drugie oto dwa jedyne modele z kryształkami :
            www.sukniesplendor.pl/public/img/1475.jpg
            www.sukniesplendor.pl/public/img/1305.jpg
            Z koronką jest dokładnie 10 modeli, na ponad 100 sukien w naszej kolekcji.
            Jeśli chodzi o komis, to przeważają również suknie proste, w doskonałym stanie.

Po za tym jeśli sukienki są takie straszne, to zupełnie nie wiemy co robią w serialach, reklamach, teledyskach, gazetach, czemu przychodzą do nas celebrytki, dlaczego kolekcja jest dostępna w sklepie saltandpepper.pl - który skupia kolekcje najlepszych polskich projektantów i dlaczego zostaliśmy w tym roku zaproszeni do udziału w Warsaw Fashion Street 2012?
            I czemu mamy tyle zadowolonych klientek? Wszystkie Panie serdecznie pozdrawiamy, ich zdjęcia wszyscy mogą zobaczyć w zakładce "nasze realizacje" na naszej stronie www. Zdjęć jest sporo- mimo że wysyła je nam ze zgoda na publikację niewielka cześć Pań, ponieważ nie każdy ma czas, aby wysłać zdjęcia i , nie każdy jest zadowolony ze swoich ślubnych zdjęć, i nie każdy jest tak odważny aby się pokazywać. :) Jeszcze raz pozdrawiamy.
            • oookatarzyna Re: Komis Splendor Bemowo - proszę o opinie 22.03.12, 22:42
              Każda negatywna opinia to oczywiście od razu "konkurencja". Ciekawe, że akurat moja negatywna opinia i nagle uruchomiła się lawina pozytywnych komentarzy, choć pół roku było cicho w opiniach. Zamiast siedzieć na forach odpisujcie na maile. Ja do tej pory nie otrzymałam odpowiedzi na mojego.
              • komis_splendor Re: Komis Splendor Bemowo - proszę o opinie 25.03.12, 11:50
                oookatarzyna napisała:
                > Każda negatywna opinia to oczywiście od razu "konkurencja". Ciekawe, że akurat
                > moja negatywna opinia i nagle uruchomiła się lawina pozytywnych komentarzy, cho
                > ć pół roku było cicho w opiniach. Zamiast siedzieć na forach odpisujcie na mail
                > e. Ja do tej pory nie otrzymałam odpowiedzi na mojego.

Co do maila, skoro mamy suknie "na wiejskie wesele" i niby była Pani tak strasznie niezadowolona z obsługi - w takich wypadkach Panny Młode raczej nie piszą maili do salonu o którym mają taką opinię. To logiczne. Zatem kolejna blaga, kolejne kłamstwo.

" Każda negatywna opinia to oczywiście od razu "konkurencja"" - rzecz jest nie w tym, że opinia jest negatywna, tylko w tym, że jest nieprawdziwa. Stwierdzenie, że " nie doradzamy, nie mamy polotu, nie mamy pomysłów, nic nie podajemy oprócz tego co się poprosi ( co jest w ogóle nie zgodne z polityka firmy, bo na każda suknię którą klientka wybierze do zmierzenia otrzymuje jeden model proponowany przez nas) i nie mamy pomysłu jak coś przerobić" jest tak samo prawdziwa jak Pani drugie stwierdzenie, że na naszych sukniach jest" wszędzie koralik, koronka, kryształek".

Napisał to ewidentnie ktoś, kto u nas nie był. Logicznym jest stwierdzenie, że coś takiego może pisać tylko konkurencja, bo ciężko wymyślić inny powód dla którego kośby miał aż tak sie wysilac i aż tak kłamać.

"Ciekawe, że akurat moja negatywna opinia i nagle uruchomiła się lawina pozytywnych komentarzy, choć pół roku było cicho w opiniach" - tak zwykle bywa. Opinie, z którymi się ktoś nie zgadza częściej wywołują chęć dyskusji. Nie mówiąc już o tym, że Panie interesują się forum głównie w tak zwanym " sezonie ślubnym " i zwykle na tym forum przez około pół roku w ogóle niewiele się dzieje.

"Zamiast siedzieć na forach odpisujcie na maile. Ja do tej pory nie otrzymałam odpowiedzi na mojego. "

- po pierwsze nie siedzimy na forum jak to Pani określiła. Mamy ustawiony alert google, głównie z myślą o artykułach, które na nasz temat pojawiają się w sieci. Siłą rzeczy dostajemy też informacje o nowych wpisach na forum. W dodatku same klientki czasem dają nam znać na ten temat, lub piszą do nas co myślą. Właśnie za radą naszej klientki, postanowiliśmy się tu teraz udzielić. Zaczytuję może fragment maila od tej Pani" Po lekturze tego co jest obecnie zamieszczone na forum sugerowałam bym wynajęcie adwokata i postępowanie już za jego pośrednictwem. To co dzieje się na forum to czyn nieuczciwej konkurencji. Powinno się zażądać od gazety natychmiastowego zdjęcia postów ze strony. Po postach jest możliwość dotarcia do osób, które piszą te wpisy. Nadto, doradzałabym Państwu zamieszczenie na stronie internetowej noty dementującej informacje z forum".

Proszę się cieszyć, że jak na razie rady tej pani wykorzystaliśmy częściowo - jesteśmy zwolennikami kampanii pozytywnej, a nie negatywnej. Pani konto zostało założone tylko w celu wypisywania negatywnych opinii na nasz temat, co łatwo można sprawdzić wyszukiwarką forum.

• brideone Re: Komis Splendor Bemowo - proszę o opinie 26.03.12, 13:12
                  hmmm, byłam w splendorze. ba ,mam nawet sukienke od was, ale nie mialam propozycji ,ze na kazda moja wybrana suknie pani z salonu proponuje swoja;)
                  w ogole ,mowiac szczerze, pobyt trwal max 40 min, przymierzylam 4 sukienki. nie bylo doradzania. Moja Mama byla zawiedziona i gdyby nie moj upor sukni bym nie kupila, bo obslugujaca mnie pani byla znudzona, nie wiedziala jak zawiazac ramiaczka! tzn sznurowala dodatkowym sznurkiem, a nie tym,ktory jest zakonczeniem ramiaczek.
                  nie byla to pani głownodowodzaca, pracownica. dobrze,ze pani pojawila sie pozniej, bo bylby klops.

powiem tak- salon dla kobiet zdecydowanych, pewnych wyboru. nie liczylabym na duza wylewnosc.
                  suknie wygrywaja, bo sa inne, proste i dla mnie dojrzale. maloletnie pany mlode moga byc rozczarowane.
                  • komis_splendor Re: Komis Splendor Bemowo - proszę o opinie 28.03.12, 14:30
                    oookatarzyna napisała:

> Bardzo proszę, jestem osobą prywatną załóżcie mi sprawę o nieuczciwą konkurencj
                    > ę :) Jako nauczycielka przecież mam z wami o co konkurować :)

Zastanawiamy się - czy Pani nie rozumie tekstu czytanego, czy celowo wypacza Pani sens naszej wypowiedzi? Czy "odwracanie kota ogonem" to Pani sposób dyskutowania, czy Pani rzeczywiście nie jest w stanie pojąć sensu czytanych słów?

Nikomu nikomu zakładać żadnej sprawy. To jasno wynika z naszej wypowiedzi.

Dlaczego?

Uważamy bowiem, że Forumowiczki są wystarczająco iinteligentne aby wyciągnąć własne wnioski z Pani postów, które są kłamstwem na kłamstwie i "nie trzymają się kupy". Klientka, która u nas była, a nie wie co mamy u siebie w salonie, która była strasznie niezadowolona z obsługi, i nic dla siebie nie znalazła, jednocześnie pisze do tegoż salonu maila? Bardzo ciekawa historia.

Jeśli nie jest Pani z konkurencji, to świadczy wyłącznie jeszcze gorzej o Pani. Konkurencję jeszcze można zrozumieć i wybaczyć. Zazdrość, zawiść, chęć przetrwania na rynku - uczucia niechlubne ale jednak ludzkie. Chęć wyrządzenia komuś krzywdy dla własnego widzimisię, a pisząc takie kłamstwa przyczynia się Pani do wyrządzania kilkunastu osobom, które ciężko pracują i wkładają w ta pracę całe serce - to zdecydowanie cięższe przewinienie.
            • emiliazen Re: Komis Splendor Bemowo - proszę o opinie 24.06.15, 15:51
              Ostrzegam przed tym salonem! Jako tako z szycia sukni ślubnej byłam zadowolona jednak gdy pojechałam p odbiór popełniłam największy błąd jej nie mierząc gdyż tydz później gdy nakładałam ją na ślub okazało się, że została mi podmieniona halka, która miała za małe koło czego wynikiem była zbyt długa i męczyłam się z nią bardzo również okazało się że pasek był źle dopasowany do mnie. Po ślubie wyczyszczoną postanowiłam oddać do komisu, po pół roku nie mogłam się tam dodzwonić ani doprosić o jej odbiór. Po czym gdy ja odebrałam okazało się, że była w jakimś porwanym i foliowym worku oraz brakowało bolerka i taśmy do wiązania. Po awanturach i długich poszukiwaniach przez salon moich rzeczy łaskawie odebrałam to co było moje.
    • basab Re: Komis Splendor Bemowo - proszę o opinie 08.04.15, 17:20
      powiem tylko jedno- obsługa i kontakt z Klientem pozostawia wiele do życzenia. Niestety nie jestem w stanie powiedzieć nic więcej, bo na etapie umawiania terminu zakończył się kontakt z tym komisem. Zainteresowanym Paniom mogę chętnie podesłać treści maili jakie otrzymywałam z tego komisu. NIE POLECAM NIKOMU!!!!!!!!
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka