bolton4
15.05.04, 22:59
Moja kolezanka ktora ma juz dziecko postanowila zabezpieczyc sie za pomoca
spirali. Ma ja zalożona od jakis 4 miesiecy. Skarży sie oczywiscie na bolesne
i bardzo obfite miesiaczaki. Ostanio jednak mowila ze na poczatku okresu
strasznie spuchly jej piersi bolaly byly bardzo gorace i nie mogla ich
dotknac, musiala robic oklady. Zastanawiam sie czy to normlany objaw i moze
zdarzyc sie u kazdej kobiety czy moze to z powodu spirali?