15.05.04, 22:59
Moja kolezanka ktora ma juz dziecko postanowila zabezpieczyc sie za pomoca
spirali. Ma ja zalożona od jakis 4 miesiecy. Skarży sie oczywiscie na bolesne
i bardzo obfite miesiaczaki. Ostanio jednak mowila ze na poczatku okresu
strasznie spuchly jej piersi bolaly byly bardzo gorace i nie mogla ich
dotknac, musiala robic oklady. Zastanawiam sie czy to normlany objaw i moze
zdarzyc sie u kazdej kobiety czy moze to z powodu spirali?
Obserwuj wątek
    • andrzej.depko Re: Spirala 26.05.04, 05:24
      Z pewnością problemy Twojej koleżanki nie były spowodowane założoną spiralą,
      lecz wynikały z innych przyczyn.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka