27.10.14, 21:28
Witajcie. Dzisiaj otrzymalam wypis ze szpitala po wywolaniu poronienia i lyzeczkowaniu. W wypisie mam wpisana niedokrwistość wiklajaca ciaze i poród czym to sie różni od niedokrwistości?czy moglo byc przyczyna poronienia?mam to wpisane w rozpoznaniu,krew mialam badana 2 razy po przyjęciu do szpitala i przed wyjściem czy to znaczy ze mialam niedokrwistość w momencie przyjęcia do szpitala? Dziekuje za odpowiedz.
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka