Dodaj do ulubionych

Parvowiroza

14.10.04, 23:37
Dwa tygodnie temu straciliśmy z mężem naszą córeczkę. Byłam w 23 t.c
Dziś udałam się pierwszy raz do lekarza. Stwierdził po wypisie ze szpitala ze
prwdopodobnie przyczyna była parvoviroza, mam zrobic kolejne badania w tym
kierunku. Czy któraś z was wie co to za wirus??? W necie odnajduje tylko ze
to choroba psow, a nic odnośnie ludzi.
Dziekuje z góry za odpowiedz
Obserwuj wątek
    • olunia75 Re: Parvowiroza 15.10.04, 15:42
      No właśnie, zanim doczytałam Twój wątek do końca też wydawało mi się że to psia
      choroba, atakuje małe szczeniaczki...ale dzieciątko...

      Ps. bardzo, ale to bardzo mi przykro z powodu straty kruszynki. Pozdrawiam
      cieplutko
      Ola
      • dnicole Re: Parvowiroza 15.10.04, 17:51
        Dziękuje Oluś za odpowiedz, choć i tak nadal zyje w nieświadomości.
        Dla mnie to tez było oczywiste ze parvowiroza jest chorobą psów, nie wiem juz
        co mam myśleć.
        Pozdrawiam serdecznie
    • mal_gosia2 Re: Parvowiroza 15.10.04, 18:43
      www.libramed.com.pl/wpg/NumeryArchiwalne/01/09.html
      Szukaj w necie pod hasłem "parvowirus".
    • kumquat Re: Parvowiroza 18.10.04, 21:25
      Tu jest dobry artykuł:
      www.drskublicki.republika.pl/parwowiroza.html
      Starsznie mi przykro sad Trzymaj sie!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka