dnicole
14.10.04, 23:37
Dwa tygodnie temu straciliśmy z mężem naszą córeczkę. Byłam w 23 t.c
Dziś udałam się pierwszy raz do lekarza. Stwierdził po wypisie ze szpitala ze
prwdopodobnie przyczyna była parvoviroza, mam zrobic kolejne badania w tym
kierunku. Czy któraś z was wie co to za wirus??? W necie odnajduje tylko ze
to choroba psow, a nic odnośnie ludzi.
Dziekuje z góry za odpowiedz