Dodaj do ulubionych

VIP-1 radzi

IP: *.cwshs.com 15.09.04, 14:00
na tym watku bede udzielal porad
na wszystkie tematy dotyczace zwierzat
jak masz jakiekolwiek problemy
ze swoim piekiem, kotkiem, swinka czy szczurkiem
mozesz tu zapytac liczac na szybka i fachowa odpowiedz

godziny urzedowania:
od poniedzialku do piatku
13:00 - 20:00 czasu warszawskiego
Obserwuj wątek
    • marta_i_koty Re: VIP-1 radzi 15.09.04, 14:14
      VIP, czy ty dobrze się czujesz, bo jeśli nie, to mogę udzielić ci fachowych
      porad od poniedziałku do piątku między 13 a 20 ( czasu warszawskiego
      oczywiście...)
      • Gość: VIP-1 Re: VIP-1 radzi IP: *.cwshs.com 15.09.04, 15:23
        zaloz swoje biuro to moze przyjde
        w moim biurze JA porad udzielam
    • Gość: aga Re: VIP-1 radzi IP: 195.85.227.* 15.09.04, 14:42
      to ja mam drugie pytanie... mam w domu mola, nie wiem jak się nim zajmować,
      czym karmić, jak pielęgnować, w jakim wieku sterylizacja, czy mogę wyprowadzać
      go na spacery i czy koniecznie w kagańcu??
      • Gość: VIP-1 Re: VIP-1 radzi IP: *.cwshs.com 15.09.04, 15:29
        to masz szczescie
        z molami jest naprawde bardzo malo roboty
        wdzieczne zwierzatka, zadnej specjalnej opieki nie wymagaja
        na spacery jak chcesz mozesz je zabierac, ale nie musisz
        o kaganiec tez nie musisz sie martwic
        poniewaz nie zadnego przepisu nakazujacego
        zakladanie kaganca molom
        sterylizowac nie nalezy, poniewaz sa to zywe stworzenia
        i tak jak ludzie chca sie rozmnazac

        zycze milych chwil spedzonych z molami

        forum advisor, VIP-1
    • Gość: memoria Re: VIP-1 radzi IP: *.crowley.pl 15.09.04, 15:10
      trzymam za słowo i apeluję do moderatora forum o usuwanie wszelkich porad i
      opinii udzielanych przez VIP-1'a poza zadeklarowanymi dniami i godzinami
      urzędowania :p :p :p
      • pejsaty Re: VIP-1 radzi 15.09.04, 16:39
        Gość portalu: memoria napisał(a):

        > trzymam za słowo i apeluję do moderatora forum o usuwanie wszelkich porad i
        > opinii udzielanych przez VIP-1'a poza zadeklarowanymi dniami i godzinami
        > urzędowania :p :p :p

        eno za nadgodziny to podwojnie wynagradzac bedziem. ;)
        • Gość: VIP-1 Re: VIP-1 radzi IP: *.cwshs.com 15.09.04, 17:36
          pejsaty napisał:

          > eno za nadgodziny to podwojnie wynagradzac bedziem. ;)
          nie dla prywaty ja tu jestem
          ino z dobrego serca ludziom spolecznie chce pomoc
          ale jak ktos ma chec wdziecznosc swa okazac
          to napewno nie odmowie
    • Gość: Agnieszka Re: VIP-1 radzi IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.09.04, 15:20
      I na dodatek jeszcze GRATIS (!!!) chcesz radzic.

      WWWWWOOOOOOOWWWWWWW!!!!!!!!!!!!!!

      Jestem pod wrazeniem, nasz mędrcu.
    • Gość: Malwa Re: VIP-1 radzi IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.09.04, 15:24
      O Jezusiczku !!!. Prometeusz narodów ten VIP- 1 - czy CUŚ??
    • misiania Re: VIP-1 radzi 15.09.04, 15:45
      pratchawca to lepiej czesać z przedziałkiem czy w kucyka? nie mogę się
      zdecydować i chodzi całkiem rozczochrany
      • Gość: VIP-1 Re: VIP-1 radzi IP: *.cwshs.com 15.09.04, 16:11
        zbyt duzego wyboru nie masz
        nie ma z czego kucyka zrobic
        ale jakbys jaka palke mu dala
        to na dresiarza szybko przerobisz
        • misiania Re: VIP-1 radzi 15.09.04, 16:14
          aha. a moja mucha plujka ma sucho w ustach, co robić???
          • Gość: VlP-1 Re: VIP-1 radzi IP: 217.144.243.* 15.09.04, 16:38
            proponuje napoic nasze malenstwo
          • Gość: VIP-1 Re: VIP-1 radzi IP: *.cwshs.com 15.09.04, 16:38
            niech zuczkowi nojarkowi laske zrobi
    • Gość: Agnieszka To powinien... IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.09.04, 17:18
      ... byc watek o temacie "VIP VIPowi radzi". A może został zalozony specjalnie
      dla was? VIPowski watek - suuuuuper...
      • Gość: VIP-1 Re: To powinien... IP: *.cwshs.com 15.09.04, 17:33
        nie zwracaj uwagi na ta nedzna podrobke
        za glupi zeby cos samemu wymyslec
        wiec nawet nick postanowil skopiowac

        p.s. jak masz jakies pytanko
        to ja chetnie rada sluze
        • Gość: VlP-1 Re: To powinien... IP: 217.144.243.* 15.09.04, 17:43
          NO TO TAK JAK BYM SIEBIE SLYSZAL.JESTES WYJATKOWO TEPY.CZY NIE WIDZISZ,ZE KAZDY
          CIE ZLEWA PACANIE
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka