Dodaj do ulubionych

wuadza w rence kobyet ....

03.06.13, 19:46
juz czas by ten rod menski/sutenerski/ macho zbokowy ktos zastapil ku chwale planety zwanej Ziemia ... swiat nie potrzebuje juz miesni i bicepsow ... teraz potrzeba serca i intuicji, niestety, napakowany samiec z jacami pelnymi dynamitu juz tej roli nie podola ... szczerze mowiac uadny ten ksiondz ...
szczecin.gazeta.pl/szczecin/1,34959,14013770,Kobieta__ktora_zostala_duchownym__Nie_od_razu_mowie_.html#BoxSlotIIMT
            • rzeka.suf Re: wuadza w rence kobyet .... 18.01.17, 20:47
              jak wygladaja demokratyczne wybory, jakie sa ich konsekwencje i jakim zagrozeniem jest pis bylo doskonale wiadomo przed wyborami. jeszcze jest pare lat, zeby sie jakos dogadac. choc jak patrze na to, co robi opozycja, to trace nadzieje i ochote wink
              • krytyk2 Re: wuadza w rence kobyet .... 18.01.17, 21:40
                demokratyczny to był tylko moment wyborów,to co robi ten zadufany w sobie stetryczały dziad ,to demagogiczne pohukiwanie o demokracji ,prawie i praworzadności-z jednej strony,a faszystowskie rozmontowywanie instytucji demokratycznych - z drugiej.Opozycja jest tak zaskoczona chamstwem i bezceremonialnościa dzialania PIS ,ze w czasie 33 sesji Sejmu po prostu śmiała się z calej sytuacji.ale jest to niestety ta druga alternatywa znanego zwrotu -"nie wiadomo czy smiac sie czy płakać".Miał racje dzisiaj Giertych( o ja pierdolę-nie myslalem że kiedykolwiek przyznam racje temu gorylowi),ze zganił opozycje ,iz nie przeciagnela sytaucji z blokada sejmu do silowych rozstrzygnięć
            • shachar Re: wuadza w rence kobyet .... 23.01.17, 00:07
              Rzeka ma rację; rządzą ci, którzy zostali wybrani w demokratycznych wyborach. I dlatego należy głosować. Nie pierdolić że mój głos to jest jeden głos i co on zrobi w ostatecznym rozrachunku. Albo oddać głos na jakiegoś od czapy kandydata, niby żeby zaprotestować. Wasze głupie protesty zaowocują  w rozbiciu glosów na dupne frakcje i w efekcie doprowadzają do przegranej frakcji której kibicujecie.
              • krytyk2 Re: wuadza w rence kobyet .... 23.01.17, 18:46
                a gdzie ta demokracja?W przypadku waszych wyborów ewidentnie pomagali ruscy, wykradając tajne dane a potem podrzucając je na Wikileaks.Dziwie sie tylko bierności Obamy,ze nie przyskrzynił szefa CIA ,gdy ten w czasie kampanii ujawniał dodatkowo "przewinienia"Clinton.Bierność i miękkość tego gościa predystynowałaby go do funkcji przedszkolanki a nie prezydenta USA.Jesli inny kraj manipuluje swiadomościa wyborczą innego kraju ,to trudno nazwac takie wybory wolnymi.Wg mnie-wiedza o tym fakcie juz powinna doprowadzic do wstrzymania procedury osadzania Trumpa na urzedzie.Czy mnie sie cos porąbało -czy tez swiat zwariował?
                • jan_stereo Re: wuadza w rence kobyet .... 23.01.17, 19:08
                  krytyk2 napisał:

> a gdzie ta demokracja?W przypadku waszych wyborów ewidentnie pomagali ruscy, w
                  > ykradając tajne dane a potem podrzucając je na Wikileaks.

Wiesz, jakby nie bylo 'przewinien' to by nie bylo co ujawniac. Poza tym, co ktos pozniej zrobi z dana informacja to juz wedle wlasnego rozumu. Mnie sie wydaje, ze w glownej mierze konserwatywni z natury Amerykanie nie chcieli pierwszej babki na prezydenta, a mniej, ze chcieli tak bardzo Trumpa. Cala reszta o upublicznieniach przez ruskich to juz zwyczajna sciema i odwracanie uwagi.
                  • krytyk2 Re: wuadza w rence kobyet .... 23.01.17, 22:08
                    trudno powiedzieć-jaki wpływ na ostateczny wybór mialy obydwa czynniki- i te wymienione przez Ciebie i te ten "mój".Ja zauwazylem ,ze po tych rewelacjach nt Clinton dystans słupków sondazowych pomiedzy prowadząca dotychczas Clinton a Trumpem bardzo sie zmniejszyl.Ja bym nie bagatelizowal wpływu ujawnionych materialow na ostateczny wynik,gdyz chodziło w tym wszystkim ostatecznie o odpowiedź na fundamentalne pytanie -kto jest bardziej uczciwym człowiekiem-ktos kto wyglada na nobliwego i uczciwego a okazuje sie zaklama zołzą czy facet ,ktory jest taki jak wygląda-sprosny ,rubaszny,szowinistyczny, rasistowski,chamskiAmerykanie postawili na "szczerość". I to jest olbrzymia "zasługa" rosyjskich hakerów.
                    • jan_stereo Re: wuadza w rence kobyet .... 23.01.17, 23:07
                      To jest raczej zasluga Clinton i Trumpa, ze sa jacy sa.

Ja czekam az odtajnia archiwa CIA o smierci Kennedyego, jakos ani ruscy ani sami amerykanie sie cos nie kwapia z wyciekami i odtajnianiem, a to przeciez by dopiero zdyskredytowalo USA, bo tak po prawdzie, samo zachowanie zatajania swiadczy o winie sluzb rzadowych. casly system jest zbudowany na oszukiwaniu nie tylko wlasnych obywateli ale nawet i prezydentow.
                    • rzeka.suf Re: wuadza w rence kobyet .... 24.01.17, 01:21
                      wybacz, Krytyku, ale nie wydaje mi sie, zeby ktokolwiek inaczej niz implusywnie glosowal na kandydata, ktory jest mu otwarcie
                      wstretny. watpie, aby o wygranej w wyborach zadecydowalo tylko to, ze ludzie postanowili zaglosowac raczej na szczerego
                      skurwysyna niz na zaklamana skurwycorke. mysle, ze sklad i smak kielbasy wyborczej tez sie liczy.
                      czyms ich tam, moim zdaniem, Trump zanecil. czytalam opinie, ze glosowalo na niego wielu sposrod tych, ktorzy ani do klas wyzszych
                      ani do najbiedniejszych nie naleza. tych, ktorzy maja dosc bycia politycznie poprawnymi czy tez moralnymi w obecnym, wspolczesnym
                      sensie. ci, ktorzy maja w dupie postepowosc, otwartosc i inne takie hipstersko lewicowe bajery, z ktorymi do twarzy
                      bogatym, a ktore i najmniej uprzywilejowanych ogrzewaja. w dupie maja, gdyz czuja sie przez te idealy oszukani, przez te dwa
                      bieguny spoleczne wydojeni, wykastrowani i zmarginalizowani do roli platnika podatkow. gotowi sa stracic swoje sliczne odznaki harcerskie byle tylko zrzucic jazmo poswiecenia.
                      krzycza: teraz kurwa my! i glosuja na tego, kto im obieca, ze tak, najmilsi, teraz, kurwa, wy! bo jestescie tego warci.

nie mowie, ze to sa fajni ludzie. ot, ludzie jak ludzie.

ale czemu mialoby amerykanow jakos bardzo obchodzic, ze trump lubi rosje? moze wcale nie lubi, moze tylko sojusznika
                      potrzebuje, a tym, jak sam twierdzisz mozna wybaczyc znacznie wiecej niz lapanie kobiet za cipe. ciebie moze taki sojusz
                      niepokoic, ale tak jak ciebie niewiele tak naprawde obchodzi sudan, tak i stosunkowo niewielu amerykanow o niepolskich korzeniach
                      etnicznych, dba o to, co polsce przyniesie ewentualny romans usa z rosja
                      • krytyk2 Re: wuadza w rence kobyet .... 24.01.17, 22:58
                        W jednym się z Tobą zgodzę -ze niewiele jest osób,które z równym Trumpowi talentem demagogicznym odnajdywałyby sie na różnych spotkaniach wyborczych.Takiemu facetowi nie robi, ile nierealistycznych obietnic wystrzeli z siebie na minutę.Pewne jest,ze niektore punkty wystąpień były uzgadniane w sztabie specjalistów,reszta to jego instynkt populistyczny.Wspomniany przez ciebie impuls decyzyjny , tez nie musiał miec homogenicznego tła,podrzucony w odpowiednim momencie kij może dać powód do agresji i uderzenia.
    • krytyk2 Re: wuadza w rence kobyet .... 23.01.17, 18:50
      Twoj tytułowy post nabral dla mnie zupełnie nowego znaczenia w obliczu tego co sie wydarzyło na swiecie w dniu inauguracji Trumpa.Kobiety w USA pokazaly ,ze tylko one maja jaja i w świetle tej amerykańskiej błazenady demokratycznej,tylko one bezkompromisowo powiedzialy co mysla o tym wyborze i kandydacie

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka