Dodaj do ulubionych

Sreeeeebroooo!

13.02.10, 20:46
Niepokojące jest jednak, że Adam Małysz, im dłużej skacze, coraz lepiej mówi
po niemiecku.
smile
Obserwuj wątek
    • amamit Re: Sreeeeebroooo! 13.02.10, 21:03
      smile))
    • ariadna-enta Re: Sreeeeebroooo! 13.02.10, 21:16
      też się cieszę.))
      musi znać niemiecki musi się dogadać z trenerem
    • oleg3 Re: Sreeeeebroooo! 13.02.10, 21:20
      8 lat minęło jak jeden dzień, tylko Szliri zastąpił Swena.

      Amman i Małysz są niesamowici.
      • hasz0 ________Było raz i złoto! 13.02.10, 21:58
        Wojciech Fortuna zna polski i angielski

        A Fortuna przed konkursem na Okurayamie kupił nowoczesny kombinezon
        i buty od japońskiego skoczka Seiji Aochi.


        "Mieliśmy w handlu całkiem spore doświadczenie. Kryształy w
        tamtych czasach to był pewny towar. Japończyk popukał, uśmiechnął
        się, gdy usłyszał charakterystyczny dźwięk, więc od razu rzuciłem
        cenę: 100 dolców. Zaproponował wymianę, kryształ za kombinezon,
        który trzymał w ręku. Przymierzyłem, był za duży. On na to, że nie
        ma sprawy, i zaprowadził mnie do krawca. Po przeróbce leżał jak
        ulał, ale nie dałem tego po sobie poznać. – Daj jeszcze to – i
        pokazałem na nowe, białe buty, które miał w ręku. Niechętnie, ale
        oddał
        .
      • dachs Re: Sreeeeebroooo! 13.02.10, 23:04
        oleg3 napisał:

        > 8 lat minęło jak jeden dzień, tylko Szliri zastąpił Swena.
        > Amman i Małysz są niesamowici.

        I popatrz, że znowu przegrał do Ammana. Tym razem zasłużenie. Wtedy Amman miał
        po prostu niesamowicie dobry dzień
        • cepekolodziej Re: Sreeeeebroooo! 13.02.10, 23:51

          Przegrywa, od kiedy mu fachmani skorygowali pozycję. Kiedy bił rekordy,
          były nieładne ruchy nogi, zdaje się lewej, od czego mu narta nieładnie
          w locie wachlowała.

          Ale durnoty nie wiedziały, że to go właśnie niosło.

          Tak to widzę.
          • perla no nie! 14.02.10, 00:01
            kolejny, który rozprawia o wahadłowych ruchach nóg o faceta.
            Jakaś inwazja pedziów tu jest.
            Zajmij ty się lepiej swą akademicką obsesją, czyli dobrą Gazą i złym Israelem
            właśnie.
            • cepekolodziej Re: no nie! 14.02.10, 00:06
              > Zajmij ty się lepiej swą akademicką obsesją,

              Głupi byłeś, głupi jesteś, i głupi pozostaniesz.

              A z ustawianiem pozycji M. w locie to zwykła prawda. Nigdy nie należy
              poprawiać dobrego.
              • polski_francuz Potwierdzam, polskie rownanie 14.02.10, 07:33
                "Nigdy nie należy poprawiać dobrego." W tenisie podobnie. Jak Connors zaczal
                uderzac backhand dwoma rekami to wszyscy tlumaczyli czemu tak nie nalezy grac.
                Dzisiaj malo kto uderza backhand jedno reka.

                Brawa dla Malysza. Ambicja + pracowitosc = mistrzostwo. To takie polskie rownanie.

                PF
    • hansgrubber Re: Sreeeeebroooo! 13.02.10, 22:08
      Jest wielki. Przez ostatnie dwa sezony cienizna a tu srebro. Szapoba.
    • perla Polak powinien mówić po polsku 13.02.10, 23:42
      obce narzecza są nam wredne i obcojęzyczne.
      Jak on taki niemieckojęzycznym jest, to niech powie po tym całym niemieckim -
      kopsnij szluga, podaj dołem, niech frajerstwo nie obcina, a jak będziesz u Zośki
      na chawirze to brejdakowi oddam, ku... mać właśnie.
      • pozarski Re: Te,tapicer,odwal sie od dekarza. 13.02.10, 23:47
        Ty tylko podskakujesz,pierdla,a on skacze.wink
      • wikul Re: Polak powinien mówić po polsku 14.02.10, 00:00
        A Szwajcar po szwajcarsku !
        • snajper55 Re: Polak powinien mówić po polsku 14.02.10, 00:11
          wikul napisał:

          > A Szwajcar po szwajcarsku !

          Jo.

          S.
    • pozarski Re: Sreeeeebroooo! 14.02.10, 11:18
      www.rp.pl/artykul/2,433684_Gratulacje_od_prezydenta_Kaczynskiego.html
      Wszystko sie wyjasnilo:
      Podkreślił, że podobne rozmowy są zawsze bardzo miłe. - Tym
      bardziej jak jest się patriotą, a ja mocno czuję się Polakiem -
      podkreślił.
    • wikul Re: Sreeeeebroooo! 20.02.10, 22:25
      Jeszcze jedno ! A Aman nie do pokonania w takiej formie.
      • dachs Re: Sreeeeebroooo! 20.02.10, 22:38
        wikul napisał:

        > Jeszcze jedno ! A Aman nie do pokonania w takiej formie.

        I z tymi wiązaniami.
        A Schlierenzauer brąz, dokładna powtórka.
        • hasz0 ____moze i on po niemiecku cos tam mowi Fenix Adam 20.02.10, 22:47
          _______________ale skacze jak najbardziej po polsku!
          • wikul Re: moze i on po niemiecku cos tam mowi Fenix 20.02.10, 23:17
            hasz0 napisał:

            > ale skacze jak najbardziej po polsku


            Co tam skacze, on nawet pierdzi po polsku.
        • matelot Re: Sreeeeebroooo! 20.02.10, 22:56
          Moja modlitwa została wysłuchana z nawiazka. Modliłem saie o brąz.
          wink
        • wikul Re: Sreeeeebroooo! 20.02.10, 23:15
          dachs napisał:

          > wikul napisał:
          >
          > > Jeszcze jedno ! A Aman nie do pokonania w takiej formie.
          >
          > I z tymi wiązaniami.
          > A Schlierenzauer brąz, dokładna powtórka.


          Wydaje mi sie że nawet ze "starymi" wiązaniami też by był nie do
          pokonania. Widać u nigo ten luz jaki jeszcze kilka tygodni temu miał
          Shlirenzauer.
          Generalnie Małysz (przy pomocy Lepisto) trafił z forma w dziesiatkę,
          Austriacy i Niemcy najwyższą formę maja już chyba za sobą.
          • szach0 Adam Malysz pokazal jak mlodszych zwyciezac mamy 21.02.10, 07:42
            by sie w Rosole jak zwiazani nie PO-topili
    • oleg3 Re: ________Było raz i złoto! 21.02.10, 08:54
      wolna444 napisała:

      > To nie wtedy nasze orly opylili zakopianskie kozuszki ?

      Złoto było w Sapporo (1972), a kożuszki w Grenoble (1968).
    • oleg3 Jeszcze jedno 21.02.10, 08:56
      zadanie stawia Naród Mistrzowi: syna!
      smile
      • dachs Re: Jeszcze jedno 21.02.10, 09:05
        oleg3 napisał:

        > zadanie stawia Naród Mistrzowi: syna!
        > smile


        A potem może zdjąć narty. smile

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka