dachs 13.02.10, 20:46 Niepokojące jest jednak, że Adam Małysz, im dłużej skacze, coraz lepiej mówi po niemiecku. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
ariadna-enta Re: Sreeeeebroooo! 13.02.10, 21:16 też się cieszę.)) musi znać niemiecki musi się dogadać z trenerem Odpowiedz Link Zgłoś
oleg3 Re: Sreeeeebroooo! 13.02.10, 21:20 8 lat minęło jak jeden dzień, tylko Szliri zastąpił Swena. Amman i Małysz są niesamowici. Odpowiedz Link Zgłoś
hasz0 ________Było raz i złoto! 13.02.10, 21:58 Wojciech Fortuna zna polski i angielski A Fortuna przed konkursem na Okurayamie kupił nowoczesny kombinezon i buty od japońskiego skoczka Seiji Aochi. "Mieliśmy w handlu całkiem spore doświadczenie. Kryształy w tamtych czasach to był pewny towar. Japończyk popukał, uśmiechnął się, gdy usłyszał charakterystyczny dźwięk, więc od razu rzuciłem cenę: 100 dolców. Zaproponował wymianę, kryształ za kombinezon, który trzymał w ręku. Przymierzyłem, był za duży. On na to, że nie ma sprawy, i zaprowadził mnie do krawca. Po przeróbce leżał jak ulał, ale nie dałem tego po sobie poznać. – Daj jeszcze to – i pokazałem na nowe, białe buty, które miał w ręku. Niechętnie, ale oddał. Odpowiedz Link Zgłoś
dachs Re: Sreeeeebroooo! 13.02.10, 23:04 oleg3 napisał: > 8 lat minęło jak jeden dzień, tylko Szliri zastąpił Swena. > Amman i Małysz są niesamowici. I popatrz, że znowu przegrał do Ammana. Tym razem zasłużenie. Wtedy Amman miał po prostu niesamowicie dobry dzień Odpowiedz Link Zgłoś
cepekolodziej Re: Sreeeeebroooo! 13.02.10, 23:51 Przegrywa, od kiedy mu fachmani skorygowali pozycję. Kiedy bił rekordy, były nieładne ruchy nogi, zdaje się lewej, od czego mu narta nieładnie w locie wachlowała. Ale durnoty nie wiedziały, że to go właśnie niosło. Tak to widzę. Odpowiedz Link Zgłoś
perla no nie! 14.02.10, 00:01 kolejny, który rozprawia o wahadłowych ruchach nóg o faceta. Jakaś inwazja pedziów tu jest. Zajmij ty się lepiej swą akademicką obsesją, czyli dobrą Gazą i złym Israelem właśnie. Odpowiedz Link Zgłoś
cepekolodziej Re: no nie! 14.02.10, 00:06 > Zajmij ty się lepiej swą akademicką obsesją, Głupi byłeś, głupi jesteś, i głupi pozostaniesz. A z ustawianiem pozycji M. w locie to zwykła prawda. Nigdy nie należy poprawiać dobrego. Odpowiedz Link Zgłoś
polski_francuz Potwierdzam, polskie rownanie 14.02.10, 07:33 "Nigdy nie należy poprawiać dobrego." W tenisie podobnie. Jak Connors zaczal uderzac backhand dwoma rekami to wszyscy tlumaczyli czemu tak nie nalezy grac. Dzisiaj malo kto uderza backhand jedno reka. Brawa dla Malysza. Ambicja + pracowitosc = mistrzostwo. To takie polskie rownanie. PF Odpowiedz Link Zgłoś
hansgrubber Re: Sreeeeebroooo! 13.02.10, 22:08 Jest wielki. Przez ostatnie dwa sezony cienizna a tu srebro. Szapoba. Odpowiedz Link Zgłoś
perla Polak powinien mówić po polsku 13.02.10, 23:42 obce narzecza są nam wredne i obcojęzyczne. Jak on taki niemieckojęzycznym jest, to niech powie po tym całym niemieckim - kopsnij szluga, podaj dołem, niech frajerstwo nie obcina, a jak będziesz u Zośki na chawirze to brejdakowi oddam, ku... mać właśnie. Odpowiedz Link Zgłoś
pozarski Re: Te,tapicer,odwal sie od dekarza. 13.02.10, 23:47 Ty tylko podskakujesz,pierdla,a on skacze. Odpowiedz Link Zgłoś
wikul Re: Polak powinien mówić po polsku 14.02.10, 00:00 A Szwajcar po szwajcarsku ! Odpowiedz Link Zgłoś
snajper55 Re: Polak powinien mówić po polsku 14.02.10, 00:11 wikul napisał: > A Szwajcar po szwajcarsku ! Jo. S. Odpowiedz Link Zgłoś
pozarski Re: Sreeeeebroooo! 14.02.10, 11:18 www.rp.pl/artykul/2,433684_Gratulacje_od_prezydenta_Kaczynskiego.html Wszystko sie wyjasnilo: Podkreślił, że podobne rozmowy są zawsze bardzo miłe. - Tym bardziej jak jest się patriotą, a ja mocno czuję się Polakiem - podkreślił. Odpowiedz Link Zgłoś
wikul Re: Sreeeeebroooo! 20.02.10, 22:25 Jeszcze jedno ! A Aman nie do pokonania w takiej formie. Odpowiedz Link Zgłoś
dachs Re: Sreeeeebroooo! 20.02.10, 22:38 wikul napisał: > Jeszcze jedno ! A Aman nie do pokonania w takiej formie. I z tymi wiązaniami. A Schlierenzauer brąz, dokładna powtórka. Odpowiedz Link Zgłoś
hasz0 ____moze i on po niemiecku cos tam mowi Fenix Adam 20.02.10, 22:47 _______________ale skacze jak najbardziej po polsku! Odpowiedz Link Zgłoś
wikul Re: moze i on po niemiecku cos tam mowi Fenix 20.02.10, 23:17 hasz0 napisał: > ale skacze jak najbardziej po polsku Co tam skacze, on nawet pierdzi po polsku. Odpowiedz Link Zgłoś
matelot Re: Sreeeeebroooo! 20.02.10, 22:56 Moja modlitwa została wysłuchana z nawiazka. Modliłem saie o brąz. Odpowiedz Link Zgłoś
wikul Re: Sreeeeebroooo! 20.02.10, 23:15 dachs napisał: > wikul napisał: > > > Jeszcze jedno ! A Aman nie do pokonania w takiej formie. > > I z tymi wiązaniami. > A Schlierenzauer brąz, dokładna powtórka. Wydaje mi sie że nawet ze "starymi" wiązaniami też by był nie do pokonania. Widać u nigo ten luz jaki jeszcze kilka tygodni temu miał Shlirenzauer. Generalnie Małysz (przy pomocy Lepisto) trafił z forma w dziesiatkę, Austriacy i Niemcy najwyższą formę maja już chyba za sobą. Odpowiedz Link Zgłoś
szach0 Adam Malysz pokazal jak mlodszych zwyciezac mamy 21.02.10, 07:42 by sie w Rosole jak zwiazani nie PO-topili Odpowiedz Link Zgłoś
oleg3 Re: ________Było raz i złoto! 21.02.10, 08:54 wolna444 napisała: > To nie wtedy nasze orly opylili zakopianskie kozuszki ? Złoto było w Sapporo (1972), a kożuszki w Grenoble (1968). Odpowiedz Link Zgłoś
dachs Re: Jeszcze jedno 21.02.10, 09:05 oleg3 napisał: > zadanie stawia Naród Mistrzowi: syna! > A potem może zdjąć narty. Odpowiedz Link Zgłoś