adas49 01.03.04, 19:28 Czy Jaslo ma do cholery jakis hymn? A flage i godlo posiada? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
0kowita Re: hymn miasta Jasla 02.03.04, 17:19 Jasło ma herb...... o fladze i hymnie nic mi nie wiadomo.Narazie jeszcze osobnym państwem nie jesteśmy..... więc (chyba) nie ma tychże. Odpowiedz Link Zgłoś
adas49 Re: hymn miasta Jasla 03.03.04, 00:07 0kowita napisała: > Jasło ma herb...... o fladze i hymnie nic mi nie wiadomo.Narazie jeszcze > osobnym państwem nie jesteśmy..... więc (chyba) nie ma tychże. Kazde pozadne miasto powinno posiadac flage, hymn, herb, kilka kosciolow i takaz sama liczbe domow publicznych... Jesli to biedne Jaslo pozbawione jest hymnu, to nalezy takowy niezwlocznie ustanowic... Odpowiedz Link Zgłoś
0kowita Re: hymn miasta Jasla 03.03.04, 19:34 Jeżeli "biały dom" tu czyta to niech się kompetentnie wypowie bo ja może jestem niedoinformowana..... może hymn jakowyś jest. A flaga ? Jak władza idzie z orkiestrą do pomnika to jakieś sztandary przed nimi niosą..... może tam jest i flaga. PS. Kościołów mamy trochę. Dom publiczny... jeden powszechnie znany.....a czy są inne (utajnione)nie wiem. Odpowiedz Link Zgłoś
adas49 Re: hymn miasta Jasla 03.03.04, 19:37 A macie honorowych obywateli miasta Jasla? Odpowiedz Link Zgłoś
0kowita Re: hymn miasta Jasla 03.03.04, 19:43 Nie wiem.... pewnie mamy..... nie wiem. Ja w Urzędzie Miasta to byłam jakieś dziesięć lat temu..... jestem baaaaaardzo daleko od burmistrza, radnych itp itd......nic nie wiem. Odpowiedz Link Zgłoś
adas49 Re: hymn miasta Jasla 03.03.04, 19:48 0kowita napisała: > Ja w Urzędzie Miasta to byłam jakieś dziesięć lat temu..... jestem >baaaaaardzo daleko od burmistrza, radnych itp itd......nic nie wiem. No juz....bo Ci uwierze. Odpowiedz Link Zgłoś
0kowita Re: hymn miasta Jasla 03.03.04, 19:51 Słowo honoru.....tym razem nie zmyślam. Odpowiedz Link Zgłoś
adas49 Re: hymn miasta Jasla 03.03.04, 19:58 Dzieci przynosza bociany. Czasami dziecko mozna tez znalezc tez w kapuscie....Naprawde! Tym razem nie zmyslam.... PS.Zapomnialem, ze moja siostre podrzucili Cyganie... Odpowiedz Link Zgłoś
0kowita Re: hymn miasta Jasla 03.03.04, 20:01 Hmmmmm..... czyli totalnie kwestionujesz moją prawdomówność ??????? !!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
adas49 Re: hymn miasta Jasla 03.03.04, 20:08 Dobra, dobra...juz ja tam dobrze wiem,kiedy piszesz prawde, a kiedy zmyslasz. Mam nosa do takich spraw. Odpowiedz Link Zgłoś
0kowita Re: hymn miasta Jasla 03.03.04, 20:14 Następny detektyw czy następny psycholog ? Odpowiedz Link Zgłoś
adas49 hymn miasta Jasla 04.03.04, 16:43 No i niczego konkretnego sie nie dowiedzialem, poza tym, ze obywatelka Jasla niejaka Okowita nic nie wie o znakach firmowych swojego miasta i na dodatek jak Judasz wypiera sie kontaktow z jego preznie dzialajaca administracja... Odpowiedz Link Zgłoś
ouimet Re: hymn miasta Jasla 04.03.04, 17:29 adas49 napisał: > >jak Judasz wypiera sie kontaktow z jego preznie dzialajaca administracja... Adasiu-Judasz wyparl sie Mistrza,a Okowita wypiera sie ,no wiesz,tych...preznie dzialajacych... Skala raczej ...inna.To tak,jak zestawienie: 1 cal = 1 cm.... /do uznania zostawiam kwestie: ktora postac mam na mysli? Odpowiedz Link Zgłoś
0kowita Re: hymn miasta Jasla 04.03.04, 17:51 adas49 napisał: > No i niczego konkretnego sie nie dowiedzialem, poza tym, ze obywatelka Jasla > niejaka Okowita nic nie wie o znakach firmowych swojego miasta i na dodatek jak > > Judasz wypiera sie kontaktow z jego preznie dzialajaca administracja... Nic nie kumam. Czy ja tu kiedyś pisałam, że mam jakoweś związki z Urzędem Miasta ????? NA PEWNO NIE !! Jedyny burmistrz (były) jakiego rozpoznaję na ulicy to Kachlik ale to tylko dlatego, że znam go skąd inąd. Odpowiedz Link Zgłoś
adas49 Re: hymn miasta Jasla 04.03.04, 18:07 0kowita napisała: > Jedyny burmistrz (były) jakiego rozpoznaję na ulicy to Kachlik ale to tylko > dlatego, że znam go skąd inąd. A o Burmistrzu1 to zapomnialas? Odpowiedz Link Zgłoś
0kowita Re: hymn miasta Jasla 04.03.04, 18:09 adas49 napisał: > > A o Burmistrzu1 to zapomnialas? Faktycznie. Szkoda, że go nie ma.Super był gość. Odpowiedz Link Zgłoś
adas49 Re: hymn miasta Jasla 04.03.04, 18:15 0kowita napisała: > Faktycznie. Szkoda, że go nie ma.Super był gość. Pewnie go nie wybrali.... Odpowiedz Link Zgłoś