Dodaj do ulubionych

hymn miasta Jasla

01.03.04, 19:28
Czy Jaslo ma do cholery jakis hymn? A flage i godlo posiada?
Obserwuj wątek
    • 0kowita Re: hymn miasta Jasla 02.03.04, 17:19
      Jasło ma herb...... o fladze i hymnie nic mi nie wiadomo.Narazie jeszcze
      osobnym państwem nie jesteśmy..... więc (chyba) nie ma tychże.
      • adas49 Re: hymn miasta Jasla 03.03.04, 00:07
        0kowita napisała:
        > Jasło ma herb...... o fladze i hymnie nic mi nie wiadomo.Narazie jeszcze
        > osobnym państwem nie jesteśmy..... więc (chyba) nie ma tychże.

        Kazde pozadne miasto powinno posiadac flage, hymn, herb, kilka kosciolow i
        takaz sama liczbe domow publicznych...
        Jesli to biedne Jaslo pozbawione jest hymnu, to nalezy takowy niezwlocznie
        ustanowic...
        • 0kowita Re: hymn miasta Jasla 03.03.04, 19:34
          Jeżeli "biały dom" tu czyta to niech się kompetentnie wypowie bo ja może jestem
          niedoinformowana..... może hymn jakowyś jest. A flaga ? Jak władza idzie z
          orkiestrą do pomnika to jakieś sztandary przed nimi niosą..... może tam jest i
          flaga.

          PS. Kościołów mamy trochę. Dom publiczny... jeden powszechnie znany.....a czy
          są inne (utajnione)nie wiem.
          • adas49 Re: hymn miasta Jasla 03.03.04, 19:37
            A macie honorowych obywateli miasta Jasla?

            • 0kowita Re: hymn miasta Jasla 03.03.04, 19:43
              Nie wiem.... pewnie mamy..... nie wiem.

              Ja w Urzędzie Miasta to byłam jakieś dziesięć lat temu..... jestem baaaaaardzo
              daleko od burmistrza, radnych itp itd......nic nie wiem.
              • adas49 Re: hymn miasta Jasla 03.03.04, 19:48
                0kowita napisała:
                > Ja w Urzędzie Miasta to byłam jakieś dziesięć lat temu..... jestem
                >baaaaaardzo daleko od burmistrza, radnych itp itd......nic nie wiem.

                No juz....bo Ci uwierze.
                • 0kowita Re: hymn miasta Jasla 03.03.04, 19:51
                  Słowo honoru.....tym razem nie zmyślam.
                  • adas49 Re: hymn miasta Jasla 03.03.04, 19:58
                    Dzieci przynosza bociany. Czasami dziecko mozna tez znalezc tez w
                    kapuscie....Naprawde! Tym razem nie zmyslam....
                    PS.Zapomnialem, ze moja siostre podrzucili Cyganie...
                    • 0kowita Re: hymn miasta Jasla 03.03.04, 20:01
                      Hmmmmm..... czyli totalnie kwestionujesz moją prawdomówność ??????? !!!!!!!!
                      • adas49 Re: hymn miasta Jasla 03.03.04, 20:08
                        Dobra, dobra...juz ja tam dobrze wiem,kiedy piszesz prawde, a kiedy zmyslasz.
                        Mam nosa do takich spraw.
                        • 0kowita Re: hymn miasta Jasla 03.03.04, 20:14
                          Następny detektyw czy następny psycholog ?
    • adas49 hymn miasta Jasla 04.03.04, 16:43
      No i niczego konkretnego sie nie dowiedzialem, poza tym, ze obywatelka Jasla
      niejaka Okowita nic nie wie o znakach firmowych swojego miasta i na dodatek jak
      Judasz wypiera sie kontaktow z jego preznie dzialajaca administracja...
      • ouimet Re: hymn miasta Jasla 04.03.04, 17:29
        adas49 napisał:
        >
        >jak Judasz wypiera sie kontaktow z jego preznie dzialajaca administracja...

        Adasiu-Judasz wyparl sie Mistrza,a Okowita wypiera sie ,no wiesz,tych...preznie
        dzialajacych...
        Skala raczej ...inna.To tak,jak zestawienie: 1 cal = 1 cm....
        /do uznania zostawiam kwestie: ktora postac mam na mysli?
      • 0kowita Re: hymn miasta Jasla 04.03.04, 17:51
        adas49 napisał:

        > No i niczego konkretnego sie nie dowiedzialem, poza tym, ze obywatelka Jasla
        > niejaka Okowita nic nie wie o znakach firmowych swojego miasta i na dodatek
        jak
        >
        > Judasz wypiera sie kontaktow z jego preznie dzialajaca administracja...


        Nic nie kumam. Czy ja tu kiedyś pisałam, że mam jakoweś związki z Urzędem
        Miasta ????? NA PEWNO NIE !!
        Jedyny burmistrz (były) jakiego rozpoznaję na ulicy to Kachlik ale to tylko
        dlatego, że znam go skąd inąd.
        • adas49 Re: hymn miasta Jasla 04.03.04, 18:07
          0kowita napisała:
          > Jedyny burmistrz (były) jakiego rozpoznaję na ulicy to Kachlik ale to tylko
          > dlatego, że znam go skąd inąd.

          A o Burmistrzu1 to zapomnialas?
          • 0kowita Re: hymn miasta Jasla 04.03.04, 18:09
            adas49 napisał:

            >
            > A o Burmistrzu1 to zapomnialas?


            Faktycznie. Szkoda, że go nie ma.Super był gość.
            • adas49 Re: hymn miasta Jasla 04.03.04, 18:15
              0kowita napisała:
              > Faktycznie. Szkoda, że go nie ma.Super był gość.

              Pewnie go nie wybrali....

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka