milenik11 08.02.03, 20:55 ...nie wiem jak wy...ale ja sie nie czuje bezpieczy...wlasnie ogladam krolestwo...triera...pzdw... Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: SZAK Re: ...krolestwo... IP: *.jaslo.sdi.tpnet.pl 08.02.03, 21:56 POTRZYMAMY CIĘ ZA RĄCZKĘ POZ. Odpowiedz Link Zgłoś
isoxazolidine Re: ...krolestwo... 12.02.03, 17:37 minelo trzy dni. juz lepiej ? jesli nie to walnij pare browców ..... pozdr. Odpowiedz Link Zgłoś
milenik11 Re: ...krolestwo... 12.02.03, 21:14 ...dzieki...ale czuje ze cos sie czai...jakies krolestwo... Odpowiedz Link Zgłoś
georghe Re: ...krolestwo... 13.02.03, 09:26 milenik11 napisał: > ...nie wiem jak wy...ale ja sie nie czuje bezpieczy...wlasnie ogladam > krolestwo...triera...pzdw... Milenik napisz coś o tym filmie. Warto było obejrzeć ? Nastawiałem się na oglądanie bo wyjątkowo sobotni wieczór podstanowiłem spędzić przed TV w domciu (nie pamiętam kiedy mi się to zdarzyło), ale najpierw przełączyłem na kabaret parodii na "Dwójce", a potem oglądałem "Konopielkę". W tzw. międzyczasie widziałem jedną ze scen "Królestwa". To była operacja pod dość specyficznym "znieczuleniem". :) Odpowiedz Link Zgłoś
milenik11 Re: ...krolestwo... 15.02.03, 02:19 ...rozumiem,ale na to ogladanie trzeba sie przygotowac...podchodzilem pare razy ,ale nigdy nie dotrwalem do konca krolestwa...znieczulenie powoli zaczelo dzialac...ale znam takich ,ktorzy mowia ze dotrwali do konca(oczywiscie im nie wierze)... Odpowiedz Link Zgłoś
gadacz Re: ...krolestwo... 17.02.03, 11:50 Uwierz im. Mi też. Nie dość że do końca to jeszcze mi było mało. To co sobie wyobrażałem przy czytaniu to mało w porównaniu z tym co zobaczyłem. Ale obawiam się, że po znakomitej drugiej - będzie nudnawo sentymentalna część trzecia. W trzeciej tak do połowy książki dużo się dzieje - zakończnie w książce jest znakomite - w filmie obawiam się, że od momentu zniszczenia pierścienia będzie bardzo nudno. PS. Niesamowite jest to schizo Golluma -to perełka tego filmu - oto ku przestrodze dla używających wielu nicków - jak można nędznie skończyć. SZAK - obejrzyj sobie... Odpowiedz Link Zgłoś
georghe Re: ...krolestwo... 17.02.03, 13:42 W takim razie nie pozostaje mi nic jak czekać na powtórkę w ALE KINO, no chyba, że Kolega Gadacz zupełnie niechcący ma tę pozycję w swoich przepastnych zbiorach...... :) Odpowiedz Link Zgłoś
gadacz Re: ...krolestwo... 17.02.03, 13:51 Ależ i owszem - zaposiadam - chętnie udostępnie w formie książkowej i divixowej. Oj ale do kina i tak pójdę. Które kino w Krakowie jest w tej chwili najlepsze ? Odpowiedz Link Zgłoś
milenik11 Re: ...krolestwo... 17.02.03, 20:36 ...krolestwo na plytkach...kto posiada takie cudo??? Odpowiedz Link Zgłoś
m.a.r.y.s.i.a Re: .trójwymiarowe........ 17.02.03, 20:50 Byliście w kinie trójwymiarowym ????????? Bo takim wrażeniu świat już nie jest taki sam jak wcześniej. Odpowiedz Link Zgłoś
milenik11 Re: .trójwymiarowe........ 17.02.03, 21:18 ...poczekaj Marysiu na trojwymiarowe klasyki z lat 40-50...to powali nas na kolana... Odpowiedz Link Zgłoś