Dodaj do ulubionych

...krolestwo...

08.02.03, 20:55
...nie wiem jak wy...ale ja sie nie czuje bezpieczy...wlasnie ogladam
krolestwo...triera...pzdw...
Obserwuj wątek
    • Gość: SZAK Re: ...krolestwo... IP: *.jaslo.sdi.tpnet.pl 08.02.03, 21:56
      POTRZYMAMY CIĘ ZA RĄCZKĘ POZ.
      • milenik11 Re: ...krolestwo... 09.02.03, 16:33
        ..dzieki...juz mi lepiej...
        • isoxazolidine Re: ...krolestwo... 12.02.03, 17:37
          minelo trzy dni. juz lepiej ? jesli nie to walnij pare browców .....

          pozdr.
          • milenik11 Re: ...krolestwo... 12.02.03, 21:14
            ...dzieki...ale czuje ze cos sie czai...jakies krolestwo...
    • georghe Re: ...krolestwo... 13.02.03, 09:26
      milenik11 napisał:

      > ...nie wiem jak wy...ale ja sie nie czuje bezpieczy...wlasnie ogladam
      > krolestwo...triera...pzdw...

      Milenik napisz coś o tym filmie. Warto było obejrzeć ?
      Nastawiałem się na oglądanie bo wyjątkowo sobotni wieczór podstanowiłem spędzić
      przed TV w domciu (nie pamiętam kiedy mi się to zdarzyło), ale najpierw
      przełączyłem na kabaret parodii na "Dwójce", a potem oglądałem "Konopielkę". W
      tzw. międzyczasie widziałem jedną ze scen "Królestwa". To była operacja pod
      dość specyficznym "znieczuleniem". :)


      • milenik11 Re: ...krolestwo... 15.02.03, 02:19
        ...rozumiem,ale na to ogladanie trzeba sie przygotowac...podchodzilem pare
        razy ,ale nigdy nie dotrwalem do konca krolestwa...znieczulenie powoli zaczelo
        dzialac...ale znam takich ,ktorzy mowia ze dotrwali do konca(oczywiscie im nie
        wierze)...
        • gadacz Re: ...krolestwo... 17.02.03, 11:50
          Uwierz im. Mi też. Nie dość że do końca to jeszcze mi było mało. To co sobie
          wyobrażałem przy czytaniu to mało w porównaniu z tym co zobaczyłem. Ale
          obawiam się, że po znakomitej drugiej - będzie nudnawo sentymentalna część
          trzecia. W trzeciej tak do połowy książki dużo się dzieje - zakończnie w
          książce jest znakomite - w filmie obawiam się, że od momentu zniszczenia
          pierścienia będzie bardzo nudno.
          PS. Niesamowite jest to schizo Golluma -to perełka tego filmu - oto ku
          przestrodze dla używających wielu nicków - jak można nędznie skończyć. SZAK -
          obejrzyj sobie...
          • georghe Re: ...krolestwo... 17.02.03, 13:42
            W takim razie nie pozostaje mi nic jak czekać na powtórkę w ALE KINO, no chyba,
            że Kolega Gadacz zupełnie niechcący ma tę pozycję w swoich przepastnych
            zbiorach......
            :)
            • gadacz Re: ...krolestwo... 17.02.03, 13:51
              Ależ i owszem - zaposiadam - chętnie udostępnie w formie książkowej i
              divixowej. Oj ale do kina i tak pójdę. Które kino w Krakowie jest w tej chwili
              najlepsze ?
              • milenik11 Re: ...krolestwo... 17.02.03, 20:36
                ...krolestwo na plytkach...kto posiada takie cudo???
              • m.a.r.y.s.i.a Re: .trójwymiarowe........ 17.02.03, 20:50
                Byliście w kinie trójwymiarowym ?????????
                Bo takim wrażeniu świat już nie jest taki sam jak wcześniej.
                • milenik11 Re: .trójwymiarowe........ 17.02.03, 21:18
                  ...poczekaj Marysiu na trojwymiarowe klasyki z lat 40-50...to powali nas na
                  kolana...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka