Dodaj do ulubionych

To forum najlepzsze

28.01.02, 22:33
Wnioskuje to po poziomie dyskusji i chętnie tu piszę i czytam wasze uwagi.
Obserwuj wątek
    • shadok Re: To forum najlepzsze 28.01.02, 22:37
      Nieskromnie powiem, że masz rację. Nie ma lepszego forum nad nasze. A wiesz,
      że ostatnio na forum Tarnobrzeg nazwano nas wsią? :-(
      • malopolanin Re: To forum najlepzsze 28.01.02, 22:38
        Czemu?
        • shadok Re: To forum najlepzsze 28.01.02, 22:45
          Nie wiem. Cytuję niejakiego Vio: "Swoją drogą to może kolega z Jasła dałby nam
          receptę na sukces. Przecież to taka wioska ale jak się trzyma. Kiedyś tam
          jechałem w Bieszczady i chciałem się zatrzymać w Jaśle ale....przegapiłem."

          Nawiasem mówiąc Tarnobrzeg jest niewiele większą wioska :-)
          • malopolanin Re: To forum najlepzsze 28.01.02, 22:48
            Nie ma co się punktować na inwektyny, w każdym mieście zdarzają się trudni
            ludzie. Nawet na forum...
            • georghe Re: To forum najlepzsze 31.01.02, 20:10
              Jeśli chłopczyna jechał w Bieszczady to w Jaśle zaliczył tylko dwie ulice i
              mógł zobaczyć co najwyżej szpital. Nie zauważył ? Albo ślepy albo opity....
              • shadok Re: To forum najlepzsze 31.01.02, 21:37
                O tym nie pomyślałem. Faktycznie tak było. Najpierw "zaliczył" Krakowską, a
                później Lwowską. Przez Jasło nie przejeżdżał.
                • georghe Re: To forum najlepzsze 31.01.02, 21:41
                  Ot i wszystko. Byłem na forum w Tarnobrzegu i czytałem to. Korciło mnie żeby
                  gościa "poczęstować", ale niech stracę... (nadstawię mu drugi policzek :->)
                  • malopolanin Re: To forum najlepzsze 04.02.02, 11:36
                    Nie daj się sprowokować .
    • Gość: kóniu Re: To forum najlepzsze IP: *.gazeta.pl 01.02.02, 12:44
      zgadzam się w 100% z kolęgą malopolaninem
      • elzkaj Re: To forum najlepzsze 02.02.02, 20:15
        w kaZdym calu naj...
        emanuje z niego wzajemna życzliwość,
        rzeczowość wypowiedzi,
        kultura forumowiczów.
        z przyjemnością tu zaglądam.
        życzę dalszych sukcesów.
        • malopolanin Re: To forum najlepzsze 02.02.02, 20:17
          To samo mogę powiedzieć w imieniu Krakowa.
          • kolor Re: To forum najlepzsze 02.02.02, 20:53
            co sie pszejmujeta Tarnobszegiem. Ot, wienksza wioska ubrana w bloki. jedyn
            koles lubi podszypywoc, ale niy chce mnie sie sniem klucic. wali teksty jaki on
            to miastowy pan, i do hipermarktetu niy bydzie jezdzil. ino jakby zbudowali to
            by piyrszy stol po wuzek a potem by marudzil ze tlok, ze to, ze tamto. ale
            niech se chlopina zyje w pszekonaniu jakie to Tbg wielkie miasto:)
            • malopolanin Re: To forum najlepzsze 02.02.02, 20:57
              Ja się przejmuję? A zresztą po co rozpoczynać wojnę z Tarnobrzegiem, oni też
              nie chcą być w Podkarpackim.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka