malopolanin 28.01.02, 22:33 Wnioskuje to po poziomie dyskusji i chętnie tu piszę i czytam wasze uwagi. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
shadok Re: To forum najlepzsze 28.01.02, 22:37 Nieskromnie powiem, że masz rację. Nie ma lepszego forum nad nasze. A wiesz, że ostatnio na forum Tarnobrzeg nazwano nas wsią? :-( Odpowiedz Link Zgłoś
shadok Re: To forum najlepzsze 28.01.02, 22:45 Nie wiem. Cytuję niejakiego Vio: "Swoją drogą to może kolega z Jasła dałby nam receptę na sukces. Przecież to taka wioska ale jak się trzyma. Kiedyś tam jechałem w Bieszczady i chciałem się zatrzymać w Jaśle ale....przegapiłem." Nawiasem mówiąc Tarnobrzeg jest niewiele większą wioska :-) Odpowiedz Link Zgłoś
malopolanin Re: To forum najlepzsze 28.01.02, 22:48 Nie ma co się punktować na inwektyny, w każdym mieście zdarzają się trudni ludzie. Nawet na forum... Odpowiedz Link Zgłoś
georghe Re: To forum najlepzsze 31.01.02, 20:10 Jeśli chłopczyna jechał w Bieszczady to w Jaśle zaliczył tylko dwie ulice i mógł zobaczyć co najwyżej szpital. Nie zauważył ? Albo ślepy albo opity.... Odpowiedz Link Zgłoś
shadok Re: To forum najlepzsze 31.01.02, 21:37 O tym nie pomyślałem. Faktycznie tak było. Najpierw "zaliczył" Krakowską, a później Lwowską. Przez Jasło nie przejeżdżał. Odpowiedz Link Zgłoś
georghe Re: To forum najlepzsze 31.01.02, 21:41 Ot i wszystko. Byłem na forum w Tarnobrzegu i czytałem to. Korciło mnie żeby gościa "poczęstować", ale niech stracę... (nadstawię mu drugi policzek :->) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kóniu Re: To forum najlepzsze IP: *.gazeta.pl 01.02.02, 12:44 zgadzam się w 100% z kolęgą malopolaninem Odpowiedz Link Zgłoś
elzkaj Re: To forum najlepzsze 02.02.02, 20:15 w kaZdym calu naj... emanuje z niego wzajemna życzliwość, rzeczowość wypowiedzi, kultura forumowiczów. z przyjemnością tu zaglądam. życzę dalszych sukcesów. Odpowiedz Link Zgłoś
malopolanin Re: To forum najlepzsze 02.02.02, 20:17 To samo mogę powiedzieć w imieniu Krakowa. Odpowiedz Link Zgłoś
kolor Re: To forum najlepzsze 02.02.02, 20:53 co sie pszejmujeta Tarnobszegiem. Ot, wienksza wioska ubrana w bloki. jedyn koles lubi podszypywoc, ale niy chce mnie sie sniem klucic. wali teksty jaki on to miastowy pan, i do hipermarktetu niy bydzie jezdzil. ino jakby zbudowali to by piyrszy stol po wuzek a potem by marudzil ze tlok, ze to, ze tamto. ale niech se chlopina zyje w pszekonaniu jakie to Tbg wielkie miasto:) Odpowiedz Link Zgłoś
malopolanin Re: To forum najlepzsze 02.02.02, 20:57 Ja się przejmuję? A zresztą po co rozpoczynać wojnę z Tarnobrzegiem, oni też nie chcą być w Podkarpackim. Odpowiedz Link Zgłoś