milenkaj
13.09.05, 10:07
dzisiaj rano jakies autko wpakowalo sie na tory...podmiejska komunikacja pkp
padla :/ ktos wie o ktorej godz. ruszyly pociagi? ok 7 pojechala straz...
ps. nie mialam cierpilowsci czekac i pojechalam kolejka.
powinnam sie upomniec o zwrot biletu ;)