mike_007
12.08.06, 14:49
Hejka !! O tym że mamy w mieście linie nr 1 która kursuje z Os. Staszica na Ostoje i Komorów to wiedziałem, ale że jest linia nr 2 która kursuje z Os. Staszica przez Gąsin, Żbików i znowu przez Gąsin wraca na Os. Staszica, to nie wiedziałem.
Rozkład jazdy 2 widnieje pod adresem: www.pksgrodzisk.eu/rozklady/html/OsStaszica-OsStaszica.htm
Ps. Tylko że zamiast przystanku "Pruszków Herbapol" powinno być "Pruszków ul. Powstańców".