Dodaj do ulubionych

Linia Miejska nr 2

12.08.06, 14:49
Hejka !! O tym że mamy w mieście linie nr 1 która kursuje z Os. Staszica na Ostoje i Komorów to wiedziałem, ale że jest linia nr 2 która kursuje z Os. Staszica przez Gąsin, Żbików i znowu przez Gąsin wraca na Os. Staszica, to nie wiedziałem.

Rozkład jazdy 2 widnieje pod adresem: www.pksgrodzisk.eu/rozklady/html/OsStaszica-OsStaszica.htm

Ps. Tylko że zamiast przystanku "Pruszków Herbapol" powinno być "Pruszków ul. Powstańców".
Obserwuj wątek
    • rafix13 Re: Linia Miejska nr 2 13.08.06, 18:11
      pare lat temu była linja 3 na malichy i tworki
      • mike_007 Re: Linia Miejska nr 2 13.08.06, 19:41
        A znasz może jej trase ??

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka