Dodaj do ulubionych

frekwencja

07.05.10, 14:52
Zmienilem dekoder na "Telewizja na Karte" i niemoge znalezdz
RAI Sport - mialem na poprzednim dekoderze,odbieram Astra 19,2E
rowniez

czy zechcialby mi ktos pomoc ? podajac frekwencje RAI Sport (_piu)
to zaloguje manualnie,ongis na stronach 885 - 887 Sat1 podawal
frekwencje z Hot Bird´a rowniez,teraz schluss,niema.
Obserwuj wątek
    • tiresias Re: frekwencja 10.05.10, 10:44
      frekwencja? jak 'wyborcza'?
      a może chodzi o częstotliwość (frequency)?
      nic nie zrozumiałem

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka