Dodaj do ulubionych

Toksyczna Britney

IP: *.81-161.gts.tkb.net.pl 05.03.04, 16:51
NIE ! To niemożliwe, to koniec Rock'And'Rolla... Dlaczego, dlaczego?
Obserwuj wątek
    • Gość: mi sie podoba Toksyczna Britney IP: *.dip.t-dialin.net 05.03.04, 16:53
      z tymi godzinami nocnymi to jakas gruba przesada, przynajmniej w niemczech...
      dziewczyna epatuje 'tylko' swoim seksapilem, czy to komus naprawde moze
      zaszkodzic...
      • Gość: Kiwis "epatuje" czy "emanuje"??? IP: *.zgrudna.kghm.com.pl / *.kghm.pl 05.03.04, 21:20
      • Gość: jas Re: Toksyczna Britney IP: *.cpe.net.cable.rogers.com 06.03.04, 05:50
        no przeciez to kurewka.
      • Gość: Buli Włodawa Re: Toksyczna Britney IP: *.net.pl / *.wl.efekt.net.pl 11.03.04, 14:59
        o jejku jejku przed chwilą znowu sobie zwaliłem...bo mi stanął to co miałem
        zrobić...hehe ale ze mnie zbok...i ten jej chłopak Justin tez na niego lece
        uff....oooo znowu się zaczyna......ooooo
    • agrrest Toksyczna Britney 05.03.04, 17:26
      ja obecnie jestem w norwegii, gdzie teledysk jest emitowany praktycznie co
      pol godziny, a w programach, gdzie widzowie decyduja o repertuarze
      teledyskow, nawet czesciej. po raz pierwszy od bardzo dlugiego czasu Britney
      pojawia sie w klubach, lacznie z tymi renomowanymi. nie wywoluje salw smiechu
      jak wczesniej, wrecz przeciwnie - sciaga ludzi na parkiet, i po raz pierwszy
      srtednia wielu tego grona jest wieksza niz 14.
      utwor toxic to jej najlepszy projekt, jak na stylistyke popowa na niezlym
      poziomie. slynne zdjecia z diamentami, ktore widzialam juz z tysaic razy
      utrzymane w dobrym, subtelnym guscie, a nie jak by sie mozna bylo spodziewac
      taniego pip-showu.
      jezeli po swoich poczatkowych wyczynach z gatunku Sztuki Z Sali Gimnastycznej
      Traktujacej O Kapitanie Druzyny Futbolowej, rehabilitacja byla dla niej
      wogole mozliwa, to wlansie teraz jest ten moment. prawdopodobnie o to jej
      chodzilo i moim zdaniem efekt jest jak najbardziej zadawalajacy. Moze nasz
      kraj nie jest poprostu wyznaczniekiem swiatowych trendow. Kraj w ktorym
      akademiki nie akceptuja koedukacyjnych pokojow dla par, a pruderia produkuje
      jedynie kolejnych frustratow i nastolatki w ciazy.
      a jedyne co mnie drazni to fakt, ze ja osobiscie nigdy nie musialam dotykac
      wygietym jezykiem gornej wargi od gory, zeby utrzymac poprawna wymowe. ale to
      w koncu britney.
      • Gość: InnySeb Re: Toksyczna Britney IP: *.CHCGILGM.dynamic.covad.net 05.03.04, 19:02
        "Moze nasz kraj nie jest poprostu wyznaczniekiem swiatowych trendow."

        ...no jak to? przeciez zawsze byl!!!!!!! :)))
    • Gość: seb Re: Toksyczna Britney IP: *.isi.net.pl / *.isi.net.pl 05.03.04, 18:47
      ten facet chyba nie ma pojecia o kim i o czym pisze. dawno nie czytalem takiego
      gowna.
    • Gość: mysza glamour Re: Toksyczna Britney IP: *.isi.net.pl / *.isi.net.pl 05.03.04, 18:57
      autor tak sie pewnie wgapial w te jej 'newralgiczne' miejsca, ze ciag dalszy o
      uprawianiu seksu w toalecie podpowiedziala mu juz chyba jego wlasna wyobraznia.
      czyli sukces polowiczny...
      wybieram sie wlasnie na britney show do budapesztu. wole to niz slinienie sie
      do telewizora...
      zamierzam sie lepiej bawic niz czytajac ten denny artykul!!!
      • Gość: Budapeszt Budapeszt przeprasza za brytnej IP: *.dial.freestart.hu 06.03.04, 21:12
        Budapeszt przeprasza, że przyjezcza tu ta lukrowana lalka
    • Gość: a Re: Toksyczna Britney IP: *.ds.uj.edu.pl / 149.156.6.* 05.03.04, 19:43
    • Gość: Julia Re: Toksyczna Britney IP: *.ds.uj.edu.pl / 149.156.6.* 05.03.04, 19:55
      Uważam,że gość,który pisał ten artykuł miał całkowitą rację!Britney,która na
      początku może i była czysta i niewinna,teraz kreuje sie na wielką"POP
      GWIAZDĘ",tylko,że z marnym skutkiem!Wszystko co robi,jak sie zachowuje i to o
      czym mówi(chociażby o powrocie do duchowości...)jest sztuczne i na pokaz.A jej
      kolejne teledyski są monotematyczne(wijąca sie po różnych rzeczach
      Britney,przesycona erotyzmem)
    • Gość: ziomalek Re: Toksyczna Britney IP: 212.182.32.* 05.03.04, 20:06
      A w dupie mam britnej icałą jej tę kurewską cipe huj ci w dupe kurwo i rzebys
      poszla na dno. posluchj se Boys to ci przejdzie ochota na spiewanie szmato
      • darecki442 Re: Toksyczna Britney 05.03.04, 20:11
        Bez komentarza...
      • Gość: Tajfun Re: Toksyczna Britney IP: *.net.pl / *.wl.efekt.net.pl 05.03.04, 20:52
        Britney to kurewska szmata, ktora udaje, ze nikt jej jescze nie przelecial. Na
        teledyskach bzyka sie z kim popadnie. jest hipokrytka, ktora zamiast spiewania
        pokazuje tylko swoje watle cialo
        • Gość: Mazi Włodawa Re: Toksyczna Britney IP: *.net.pl / *.wl.efekt.net.pl 11.03.04, 14:48
          Nie rozumiem dlaczego tak sie czepiacie Britnej.Dla mnie to zajebista
          dupa.Pamkietam jak mialem erekcje przy jej teledyskach.Jak wspomne ile to
          spermy sie polalo hehe.Dawne czasy, chociaz dalej cos czasem skapnie. A wlasnie
          chetne panienki na ruchanie, zapraszam. Jestem mazi, chodze na silownie i mam
          ochotke. Jedynym moim brakiem jest niesmialosc. Peszy mnie widok kobiety a jak
          juz mam z nia porozmawiac to juz calkiem. Czasem mam orgazm na samo spojrzenie
          dziewczyny :( Pomozcie...Co mam robic ? Moze powinnem ograniczac szturchanie
          Benka do 5 razy dziennie ? Wiem, ze to niemozliwe, ale czego sie nie robic dla
          Britnej.
    • darecki442 Re: Toksyczna Britney 05.03.04, 20:10
      Każdy ma swoje wzloty i upadki. A co roku 14-latki są więc Britney i tak
      znajdzie ludzi, którzy będą jej słuchać.
      • Gość: Buli (Włodawa) Re: Toksyczna Britney IP: *.net.pl / *.wl.efekt.net.pl 05.03.04, 20:24
        O Boże nieeeee. Ja kocham Britney i jej cudowny głos, zawsze byłem jej fanem,
        pozatym uważam że ona też mnie kocha tylko tego nie okazuje ale na swój sposób
        coś do mnie czuje więc nasze drogi kiedyś się skrzyżują YEAA!!
      • Gość: BritneyManiac Re: Toksyczna Britney IP: *.net.pl / *.wl.efekt.net.pl 05.03.04, 20:40
        Ojej odkąd Britney jest na scenie nic nie jest już tak jak dawniej. Mam tu na
        myśli ogólnie ludzi ....tzn. świat jest piękniejszy i w ogóle ludzie się
        bardziej kochają... ojejkujak jest teraz fajowo i cudownie.....Britney zmieniła
        oblicze Rock'n Rolla!!
        • Gość: BP Gdzie r'n'r a gdzie britnej? na glowe upadles? IP: *.dial.freestart.hu 06.03.04, 21:16
          gdzie rock'n'roll a gdzie ta pop-lalka-bez-talentu ??? Ocipiales - chyba nie
          masz pojecia o muzyce - no ale skoro ja tak chwalisz, to faktycznie nie mozesz
          miec
    • Gość: Amanda Woodward Re: Toksyczna Britney IP: *.tronic.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 05.03.04, 21:53
      Pierdolony show-business. Przecież u Britney Spears nawet nie chodzi o muzyke. Co to za teledysk, gdzie w każdym ujęciu "artystka(????)" stara się zwrócić uwagę na samą siebie (a w tym wypadku na swoję fajne ciałko) odwracając ją tym samym od muzyki !!!! To jest jeden wielki marketing i ściema !!!
    • Gość: BRITNEY_SCHIZOL Re: Toksyczna Britney IP: *.isi.net.pl / *.isi.net.pl 05.03.04, 22:08
      BRITNEY JEST BOGINIĄ, MA SUPER CIAŁKO, JEST NIEZŁĄ SZTUNIĄ. MA SUPER PIONSENKI,
      NA KONCIE MILIONY I TE WSZYSTKIE OPINIE GŁĘBOKO W CI**E.
    • Gość: recka Boże Sankowski o czym ty piszesz w tej Gazecie IP: *.internetdsl.tpnet.pl 05.03.04, 22:15
      Wyborczej. Ja wiem że tu pieniądze są których nie byłow Tylko Rocku ale do
      licha cięzkiego nie odwalaj waćpan kichy jak ten długowłosy zółty d(zg)red
      • Gość: Przemo Czy R.Sankowski to R.Leszczynski ? IP: *.magma / *.magma-net.pl 05.03.04, 23:33
        Czy Sankowski to pseudonim Roberta Leszczynskiego?
        • Gość: red nacz Re: Czy R.Sankowski to R.Leszczynski ? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.03.04, 16:28
          nie Sankowski a Leszczyński to zupełnie inne dziady :-)
    • Gość: margot Re: Toksyczna Britney IP: *.dsl.emhril.ameritech.net 05.03.04, 22:42
      ktora MTV bo w Stanach teledysk nadawany jest wielokrotnie w ciagu dnia i to o
      roznych porach. Znowu bzdury.
    • Gość: USA Re: Toksyczna Britney IP: *.nycap.rr.com 06.03.04, 01:34
      BZDURY BZDURY BZDURY!!! po raz kolejny opinia publiczna i czytelnicy Wybiórczej
      sa oklamywani. teledysk leci caly czas o kazdej porze na MTV, VH1 i innych
      stacjach muzycznych. oczywiscie zmienila swoj wizerunek ale jest caly czas
      bardzo popularna. Mr Sankowski to kolejny niekompetentny dziennikarz Wyborczej,
      która schodzi na psy
    • Gość: q Re: Toksyczna Britney - zenada totalna IP: *.bmts.com 06.03.04, 05:24
      Obywatele, kto w miare normalny zwraca uwage na ten chlam?
      • Gość: kiev Re: Toksyczna Britney - zenada totalna IP: *.nd.e / *.nd.e-wro.pl 06.03.04, 10:46
        A ja lubie Britney i juz. Fajne cialko, mialkie pioseneczki, ale zawsze cenie
        ludzi, ktorzy potrafili zrobic produkt na ktore jest popyt i jeszcze zarobic na
        tym porzadna kase. Jej teledyski i koncerty to profesjonalna robota. Britney
        potrafila nie zniknac po roku, chociaz trzyma sie zdobytej slawy niestety coraz
        bardziej rozpaczliwie. Do ksiezniczki popu - Kylie troche jej jeszcze brakuje,
        o Madonnie nie wspominajac.
    • Gość: radek_d`dorf Re: Toksyczna Britney IP: *.12.1411N-CUD12K-01.ish.de 07.03.04, 16:35
      Nowa Britney jest fantastyczna!!!!
    • Gość: muka! Britney zakazana!!! IP: *.stacje.agora.pl 07.03.04, 18:47
      Rację ma i autor, i ci, którzy widzieli Britney w MTV.

      Najpierw było tak:

      www.ananova.com/entertainment/story/sm_864631.html
      ale potem MTV się namyśliło:

      www.nydailynews.com/front/story/168131p-146935c.html
    • Gość: zgredek agonia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.03.04, 19:25
      W piatek o "ich troje", teraz o "spears" - jak ich zabraknie to dresikom
      zgasnie sloneczko!!! To grozi rozruchami!!! Ja juz planuje rozruch ...
      Zaraz jak mi minie depresja po tych dwoch ciosach ...
    • Gość: acgf Re: Toksyczna Britney IP: 193.120.150.* 08.03.04, 10:26
      co ma Spears wspolnego z rock'n'rollem?
    • Gość: niuf Re: Toksyczna Britney IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.03.04, 17:58
      Najlepiej sprzedającym się singlem w Wielkiej Brytanii, jest "Toxic" w
      wykonaniu Britney Spears.Dla "księżniczki muzyki pop" - jest to olbrzymi sukces
      przynajmniej z dwóch powodów. To jej pierwszy utwór umieszczony na szczycie
      listy od czasu piosenki "Oops!...I did it Again" z maja 2000 roku,
      to chyba odpowiedz...
    • Gość: stanislaw Re: Toksyczna Britney IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 09.03.04, 10:37
      boże, bez Britny świat muzyki zginie...Co teraz będzie...Mam ! może zacząć grac
      wybitne role w filmach pornograficznych - na pewno odniesie kolejny suck-ces.
      • Gość: kreolka Re: Toksyczna Britney IP: *.gdansk.sdi.tpnet.pl 09.03.04, 14:08


        Norah Jones - utalentowana, piekna piosenkarka. Skromna, bez makijazu i
        wyzywajacych ciuchow, a jednak olsniewa. Zachwyca swoim delikatnym, slodko
        brzmiacym glosem. Jej plyty sprzedaja sie w milionowych nakladach, mimo iz nie
        nagrywa drogich teledyskow. Oto ideal gwiazdy. Nie musi tak jak Britney
        prowokowac swoim wyzywajacym wygladem i zachowaniem, aby byc na topie. Dobrze,
        ze jest...


        PS. Jeszcze nigdy nie slyszalam Britney na zywo. Czy ona spiewa tylko z playbacku??

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka