Gość: Spears No Tears IP: *.81-161.gts.tkb.net.pl 05.03.04, 16:51 NIE ! To niemożliwe, to koniec Rock'And'Rolla... Dlaczego, dlaczego? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: mi sie podoba Toksyczna Britney IP: *.dip.t-dialin.net 05.03.04, 16:53 z tymi godzinami nocnymi to jakas gruba przesada, przynajmniej w niemczech... dziewczyna epatuje 'tylko' swoim seksapilem, czy to komus naprawde moze zaszkodzic... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kiwis "epatuje" czy "emanuje"??? IP: *.zgrudna.kghm.com.pl / *.kghm.pl 05.03.04, 21:20 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jas Re: Toksyczna Britney IP: *.cpe.net.cable.rogers.com 06.03.04, 05:50 no przeciez to kurewka. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Buli Włodawa Re: Toksyczna Britney IP: *.net.pl / *.wl.efekt.net.pl 11.03.04, 14:59 o jejku jejku przed chwilą znowu sobie zwaliłem...bo mi stanął to co miałem zrobić...hehe ale ze mnie zbok...i ten jej chłopak Justin tez na niego lece uff....oooo znowu się zaczyna......ooooo Odpowiedz Link Zgłoś
agrrest Toksyczna Britney 05.03.04, 17:26 ja obecnie jestem w norwegii, gdzie teledysk jest emitowany praktycznie co pol godziny, a w programach, gdzie widzowie decyduja o repertuarze teledyskow, nawet czesciej. po raz pierwszy od bardzo dlugiego czasu Britney pojawia sie w klubach, lacznie z tymi renomowanymi. nie wywoluje salw smiechu jak wczesniej, wrecz przeciwnie - sciaga ludzi na parkiet, i po raz pierwszy srtednia wielu tego grona jest wieksza niz 14. utwor toxic to jej najlepszy projekt, jak na stylistyke popowa na niezlym poziomie. slynne zdjecia z diamentami, ktore widzialam juz z tysaic razy utrzymane w dobrym, subtelnym guscie, a nie jak by sie mozna bylo spodziewac taniego pip-showu. jezeli po swoich poczatkowych wyczynach z gatunku Sztuki Z Sali Gimnastycznej Traktujacej O Kapitanie Druzyny Futbolowej, rehabilitacja byla dla niej wogole mozliwa, to wlansie teraz jest ten moment. prawdopodobnie o to jej chodzilo i moim zdaniem efekt jest jak najbardziej zadawalajacy. Moze nasz kraj nie jest poprostu wyznaczniekiem swiatowych trendow. Kraj w ktorym akademiki nie akceptuja koedukacyjnych pokojow dla par, a pruderia produkuje jedynie kolejnych frustratow i nastolatki w ciazy. a jedyne co mnie drazni to fakt, ze ja osobiscie nigdy nie musialam dotykac wygietym jezykiem gornej wargi od gory, zeby utrzymac poprawna wymowe. ale to w koncu britney. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: InnySeb Re: Toksyczna Britney IP: *.CHCGILGM.dynamic.covad.net 05.03.04, 19:02 "Moze nasz kraj nie jest poprostu wyznaczniekiem swiatowych trendow." ...no jak to? przeciez zawsze byl!!!!!!! :))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: seb Re: Toksyczna Britney IP: *.isi.net.pl / *.isi.net.pl 05.03.04, 18:47 ten facet chyba nie ma pojecia o kim i o czym pisze. dawno nie czytalem takiego gowna. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mysza glamour Re: Toksyczna Britney IP: *.isi.net.pl / *.isi.net.pl 05.03.04, 18:57 autor tak sie pewnie wgapial w te jej 'newralgiczne' miejsca, ze ciag dalszy o uprawianiu seksu w toalecie podpowiedziala mu juz chyba jego wlasna wyobraznia. czyli sukces polowiczny... wybieram sie wlasnie na britney show do budapesztu. wole to niz slinienie sie do telewizora... zamierzam sie lepiej bawic niz czytajac ten denny artykul!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Budapeszt Budapeszt przeprasza za brytnej IP: *.dial.freestart.hu 06.03.04, 21:12 Budapeszt przeprasza, że przyjezcza tu ta lukrowana lalka Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Julia Re: Toksyczna Britney IP: *.ds.uj.edu.pl / 149.156.6.* 05.03.04, 19:55 Uważam,że gość,który pisał ten artykuł miał całkowitą rację!Britney,która na początku może i była czysta i niewinna,teraz kreuje sie na wielką"POP GWIAZDĘ",tylko,że z marnym skutkiem!Wszystko co robi,jak sie zachowuje i to o czym mówi(chociażby o powrocie do duchowości...)jest sztuczne i na pokaz.A jej kolejne teledyski są monotematyczne(wijąca sie po różnych rzeczach Britney,przesycona erotyzmem) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ziomalek Re: Toksyczna Britney IP: 212.182.32.* 05.03.04, 20:06 A w dupie mam britnej icałą jej tę kurewską cipe huj ci w dupe kurwo i rzebys poszla na dno. posluchj se Boys to ci przejdzie ochota na spiewanie szmato Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Tajfun Re: Toksyczna Britney IP: *.net.pl / *.wl.efekt.net.pl 05.03.04, 20:52 Britney to kurewska szmata, ktora udaje, ze nikt jej jescze nie przelecial. Na teledyskach bzyka sie z kim popadnie. jest hipokrytka, ktora zamiast spiewania pokazuje tylko swoje watle cialo Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Mazi Włodawa Re: Toksyczna Britney IP: *.net.pl / *.wl.efekt.net.pl 11.03.04, 14:48 Nie rozumiem dlaczego tak sie czepiacie Britnej.Dla mnie to zajebista dupa.Pamkietam jak mialem erekcje przy jej teledyskach.Jak wspomne ile to spermy sie polalo hehe.Dawne czasy, chociaz dalej cos czasem skapnie. A wlasnie chetne panienki na ruchanie, zapraszam. Jestem mazi, chodze na silownie i mam ochotke. Jedynym moim brakiem jest niesmialosc. Peszy mnie widok kobiety a jak juz mam z nia porozmawiac to juz calkiem. Czasem mam orgazm na samo spojrzenie dziewczyny :( Pomozcie...Co mam robic ? Moze powinnem ograniczac szturchanie Benka do 5 razy dziennie ? Wiem, ze to niemozliwe, ale czego sie nie robic dla Britnej. Odpowiedz Link Zgłoś
darecki442 Re: Toksyczna Britney 05.03.04, 20:10 Każdy ma swoje wzloty i upadki. A co roku 14-latki są więc Britney i tak znajdzie ludzi, którzy będą jej słuchać. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Buli (Włodawa) Re: Toksyczna Britney IP: *.net.pl / *.wl.efekt.net.pl 05.03.04, 20:24 O Boże nieeeee. Ja kocham Britney i jej cudowny głos, zawsze byłem jej fanem, pozatym uważam że ona też mnie kocha tylko tego nie okazuje ale na swój sposób coś do mnie czuje więc nasze drogi kiedyś się skrzyżują YEAA!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: BritneyManiac Re: Toksyczna Britney IP: *.net.pl / *.wl.efekt.net.pl 05.03.04, 20:40 Ojej odkąd Britney jest na scenie nic nie jest już tak jak dawniej. Mam tu na myśli ogólnie ludzi ....tzn. świat jest piękniejszy i w ogóle ludzie się bardziej kochają... ojejkujak jest teraz fajowo i cudownie.....Britney zmieniła oblicze Rock'n Rolla!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: BP Gdzie r'n'r a gdzie britnej? na glowe upadles? IP: *.dial.freestart.hu 06.03.04, 21:16 gdzie rock'n'roll a gdzie ta pop-lalka-bez-talentu ??? Ocipiales - chyba nie masz pojecia o muzyce - no ale skoro ja tak chwalisz, to faktycznie nie mozesz miec Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Amanda Woodward Re: Toksyczna Britney IP: *.tronic.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 05.03.04, 21:53 Pierdolony show-business. Przecież u Britney Spears nawet nie chodzi o muzyke. Co to za teledysk, gdzie w każdym ujęciu "artystka(????)" stara się zwrócić uwagę na samą siebie (a w tym wypadku na swoję fajne ciałko) odwracając ją tym samym od muzyki !!!! To jest jeden wielki marketing i ściema !!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: BRITNEY_SCHIZOL Re: Toksyczna Britney IP: *.isi.net.pl / *.isi.net.pl 05.03.04, 22:08 BRITNEY JEST BOGINIĄ, MA SUPER CIAŁKO, JEST NIEZŁĄ SZTUNIĄ. MA SUPER PIONSENKI, NA KONCIE MILIONY I TE WSZYSTKIE OPINIE GŁĘBOKO W CI**E. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: recka Boże Sankowski o czym ty piszesz w tej Gazecie IP: *.internetdsl.tpnet.pl 05.03.04, 22:15 Wyborczej. Ja wiem że tu pieniądze są których nie byłow Tylko Rocku ale do licha cięzkiego nie odwalaj waćpan kichy jak ten długowłosy zółty d(zg)red Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Przemo Czy R.Sankowski to R.Leszczynski ? IP: *.magma / *.magma-net.pl 05.03.04, 23:33 Czy Sankowski to pseudonim Roberta Leszczynskiego? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: red nacz Re: Czy R.Sankowski to R.Leszczynski ? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.03.04, 16:28 nie Sankowski a Leszczyński to zupełnie inne dziady :-) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: margot Re: Toksyczna Britney IP: *.dsl.emhril.ameritech.net 05.03.04, 22:42 ktora MTV bo w Stanach teledysk nadawany jest wielokrotnie w ciagu dnia i to o roznych porach. Znowu bzdury. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: USA Re: Toksyczna Britney IP: *.nycap.rr.com 06.03.04, 01:34 BZDURY BZDURY BZDURY!!! po raz kolejny opinia publiczna i czytelnicy Wybiórczej sa oklamywani. teledysk leci caly czas o kazdej porze na MTV, VH1 i innych stacjach muzycznych. oczywiscie zmienila swoj wizerunek ale jest caly czas bardzo popularna. Mr Sankowski to kolejny niekompetentny dziennikarz Wyborczej, która schodzi na psy Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: q Re: Toksyczna Britney - zenada totalna IP: *.bmts.com 06.03.04, 05:24 Obywatele, kto w miare normalny zwraca uwage na ten chlam? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kiev Re: Toksyczna Britney - zenada totalna IP: *.nd.e / *.nd.e-wro.pl 06.03.04, 10:46 A ja lubie Britney i juz. Fajne cialko, mialkie pioseneczki, ale zawsze cenie ludzi, ktorzy potrafili zrobic produkt na ktore jest popyt i jeszcze zarobic na tym porzadna kase. Jej teledyski i koncerty to profesjonalna robota. Britney potrafila nie zniknac po roku, chociaz trzyma sie zdobytej slawy niestety coraz bardziej rozpaczliwie. Do ksiezniczki popu - Kylie troche jej jeszcze brakuje, o Madonnie nie wspominajac. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: radek_d`dorf Re: Toksyczna Britney IP: *.12.1411N-CUD12K-01.ish.de 07.03.04, 16:35 Nowa Britney jest fantastyczna!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: muka! Britney zakazana!!! IP: *.stacje.agora.pl 07.03.04, 18:47 Rację ma i autor, i ci, którzy widzieli Britney w MTV. Najpierw było tak: www.ananova.com/entertainment/story/sm_864631.html ale potem MTV się namyśliło: www.nydailynews.com/front/story/168131p-146935c.html Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zgredek agonia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.03.04, 19:25 W piatek o "ich troje", teraz o "spears" - jak ich zabraknie to dresikom zgasnie sloneczko!!! To grozi rozruchami!!! Ja juz planuje rozruch ... Zaraz jak mi minie depresja po tych dwoch ciosach ... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: acgf Re: Toksyczna Britney IP: 193.120.150.* 08.03.04, 10:26 co ma Spears wspolnego z rock'n'rollem? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: niuf Re: Toksyczna Britney IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.03.04, 17:58 Najlepiej sprzedającym się singlem w Wielkiej Brytanii, jest "Toxic" w wykonaniu Britney Spears.Dla "księżniczki muzyki pop" - jest to olbrzymi sukces przynajmniej z dwóch powodów. To jej pierwszy utwór umieszczony na szczycie listy od czasu piosenki "Oops!...I did it Again" z maja 2000 roku, to chyba odpowiedz... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: stanislaw Re: Toksyczna Britney IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 09.03.04, 10:37 boże, bez Britny świat muzyki zginie...Co teraz będzie...Mam ! może zacząć grac wybitne role w filmach pornograficznych - na pewno odniesie kolejny suck-ces. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kreolka Re: Toksyczna Britney IP: *.gdansk.sdi.tpnet.pl 09.03.04, 14:08 Norah Jones - utalentowana, piekna piosenkarka. Skromna, bez makijazu i wyzywajacych ciuchow, a jednak olsniewa. Zachwyca swoim delikatnym, slodko brzmiacym glosem. Jej plyty sprzedaja sie w milionowych nakladach, mimo iz nie nagrywa drogich teledyskow. Oto ideal gwiazdy. Nie musi tak jak Britney prowokowac swoim wyzywajacym wygladem i zachowaniem, aby byc na topie. Dobrze, ze jest... PS. Jeszcze nigdy nie slyszalam Britney na zywo. Czy ona spiewa tylko z playbacku?? Odpowiedz Link Zgłoś