Dodaj do ulubionych

Nowa prowadząca YCD

09.12.10, 10:39
Już wiemy kto będzie nową prowadząca YCD.
UWAGA! UWAGA!
Patricia Kazadi
Tym samym w jury obok Eguroli i Piróga zobaczymy...Kingę Rusin.

Zadowoleni?
Obserwuj wątek
    • marittkaa Re: Nowa prowadząca YCD 09.12.10, 11:54
      A ja nie!Juz wolal;am Kinge Rusin!

Nie cierpie tej panny Kazadai!PANNA NIKT!ani to aktorka,ani piosenkarka,dziennikarka to juz w ogole;/

Tylko mi nie wjezdzajcie,ze jestem rasistka-nie,nie jestem-chociaz jak patrze na Kazadi/Ole Szwed to duzo mi nie brakuje zeby nia zostac.Kiepskie panny z ogromnym parciem na szklo.Kazadi to w sumie kto?Coreczka gangstera,ktora przez kase wslizgnela sie do polskiego "show biznesu" ale w sumie sama nie wie co chce w nim robic (bo nie nadaje sie do niczego-gruba,niezbyt ladna,ni to aktorka,ni piosenkarka) wiec chwyta sie wszystkiego,zostala nawet "dziennikarka" (hahah)
      To samo dotyczy Oli Szwed-ktora nie miala kompletnie nic do zaoferowania poza bywaniem na imprezach wiec pokazala gola ci.. w playboyu.
    • dona.a Re: Nowa prowadząca YCD 09.12.10, 17:49
      Myślę, że to duże wyzwanie dla Kazadi, niby medialnie obyta, ale to jest duże show , które ogląda kilka milionów ludzi, można mieć tremę. To chyba najwyższa pora, żeby zmienić trochę już ciotkowatą Rusin na młodą dziewczyną, bo przecież program oglądają głównie młodzi, Kazadi będzie pasowała do programu, jest wesoła i wygadana, taniec czuje lepiej niż Rusin, powinna dać radę.
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka