Gość: piga
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
28.10.04, 19:06
to jak z nim jest wraca do m jak miłość? ostatnio dotarły do mnie wieści, że
będzie grał w nowym sitcomie polsatu( nazwy nie pamiętam).
z drugiej strony jednak podobno błaga łepkowską, żeby pozwoliła mu wrócić, a
rzeczniczka emki ogłosiła, że sceny rozwodowe są ostatnimi z udziałem gonery.
może macie jakieś info?