Gość: RGON IP: *.botm.gov.pl 19.04.01, 07:21 Szkoda, że musiał wyjść.Polubiłam go i uważam, że teraz też powinna zadecydować publiczność.Każdy z nas zasługuje na drugą szansę. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj