IP: *.botm.gov.pl 19.04.01, 07:21
Szkoda, że musiał wyjść.Polubiłam go i uważam, że teraz też powinna zadecydować
publiczność.Każdy z nas zasługuje na drugą szansę.
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka