orald
04.08.05, 16:44
Myślałem, że nic w nudnym (zanussi) kinie polskim mnie zaskoczy. Tymczasem
film B.Sass "w klatce" (Ale Kino 03.08.05 g. 16) wciągnął mnie i przyspieszył
oddech. Super dzieło. Nie wiem jak to się stało, że tego filmu nie widziałem
wcześniej. Ktoś widział i ma podobnie miłe zdanie?