Gość: Monika IP: *.skierniewice.cvx.ppp.tpnet.pl 02.05.01, 13:16 Jeśli posiadasz jakieś fajne zdjęcia,skany Piotrka Lato to mi wyślij pod adres: kfiato@poczta.arena.pl Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: adam-ski Re: Picia IP: 195.94.222.* 02.05.01, 13:29 A rozebrane, czy niekoniecznie? A. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bolo Re: Picia IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 02.05.01, 22:47 a jak rozebrane to hard czy soft ? a moze grupowe ? :) Odpowiedz Link Zgłoś