Gość: kinusia IP: *.polkos.com.pl 18.10.01, 10:08 Wczoraj zauważyłam, jak Jurek wieszał pranie i wieszał stringi? Może ktoś wie, czy to były jego? Bardzo mnie interesuje Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: BOLEK Re: CZY JUREK NOSI STRINGI? IP: *.*.*.* 18.10.01, 10:17 Czy to cos takiego ze sznurkiemw tylku? Bo tez to zauwazylem i sie zastanawialem czyje to - jego czy jakiejs panienki? A jesli pierze majtki panienki to cos w tym jest - przeciez to takie intymne! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kinusia Re: CZY JUREK NOSI STRINGI? IP: *.polkos.com.pl 18.10.01, 11:20 Tak, to są włąsnie takie majtki. Jak by mój mąż prał innym kobitom gacie, to bym go chyba zabiła, ale może to są jego Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: CNN Re: CZY JUREK NOSI STRINGI? IP: *.*.*.* 18.10.01, 11:25 taki sexy guy :-))) a moze GAY??? :-))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Bronsio Re: CZY JUREK NOSI STRINGI? IP: *.pg.com 18.10.01, 11:44 Sam osobiscie mosze stringi i nie jestem gejem mozecie mi uwierzyc.Sa to najlepsze gatki pod sloncem i wiele kobietek jak zobaczylo na moim tylku je bylo bardzo je to zakrecilo z wiadomym skutkiem.Polecam je do zakupu.Sam zaopatruje sie w nie w Berlinie bo w Polsce ich nie widzialem w normalnych sklepach. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: M Re: CZY JUREK NOSI STRINGI? IP: 192.168.11.* / 212.69.75.* 18.10.01, 12:23 Gość portalu: Bronsio napisał(a): > Sam osobiscie mosze stringi i nie jestem gejem mozecie mi uwierzyc.Sa to > najlepsze gatki pod sloncem i wiele kobietek jak zobaczylo na moim tylku je > bylo bardzo je to zakrecilo z wiadomym skutkiem.Polecam je do zakupu.Sam > zaopatruje sie w nie w Berlinie bo w Polsce ich nie widzialem w normalnych > sklepach. Bronsiu, Czy wszyscy koordynatorzy w storeroomie noszą takie stringowe mundurki??? :-)))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ines Re: CZY JUREK NOSI STRINGI? IP: *.meritus.pl 18.10.01, 12:50 Gość portalu: Bronsio napisał(a): > Sam osobiscie mosze stringi i nie jestem gejem mozecie mi uwierzyc.Sa to > najlepsze gatki pod sloncem i wiele kobietek jak zobaczylo na moim tylku je > bylo bardzo je to zakrecilo z wiadomym skutkiem.Polecam je do zakupu.Sam > zaopatruje sie w nie w Berlinie bo w Polsce ich nie widzialem w normalnych > sklepach. Sorry Bronsiu, ale jakbym zobaczyła mojego faceta w takich majtkach, to rzeczywiście zakręciłoby mnie, ale na wymioty! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Betty Re: CZY JUREK NOSI STRINGI? IP: 192.168.11.* / 212.69.75.* 18.10.01, 12:59 A fuj! facet w stringach? obrzydlistwo!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lalka Re: CZY JUREK NOSI STRINGI? IP: 213.134.130.* 21.10.01, 13:54 No nie.... blop :( Facet w stringach to mała awaria moim zdaniem. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zuza Re: CZY JUREK NOSI STRINGI? IP: 217.97.234.* 18.10.01, 11:41 o są na pewno jego majtki, nad czym się tu jeszcze zastanawiac!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kalina Re: CZY JUREK NOSI STRINGI? IP: *.znak.com.pl 18.10.01, 13:09 jurek pierze majty marzenie, nie zauwazyliscie jak jej ogolnie wchodzi do dupy? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: BOLEK Re: CZY JUREK NOSI STRINGI? IP: *.*.*.* 18.10.01, 13:12 to w BB2 jest sex analny!!!??? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kinusia Re: CZY JUREK NOSI STRINGI? IP: *.polkos.com.pl 18.10.01, 13:33 Ja nie mam nic przeciwka stringom u facetów, przeciwnie, uważam że są sexy. Chciałam tylko wiedzieć, czy to jego gatki - na pewno wygląda w nich niczego sobie i to chciałabym zobaczyć. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: J.lo Re: CZY JUREK NOSI STRINGI? IP: 213.77.20.* 18.10.01, 14:58 KINUSIU! Myślę, że te stringi SĄ Jurka. Nie wiem, czy pamiętasz dzień, w którym Panowie byli robotami służącymi Paniom? Wtedy Jurek dostał od Marzeny zadanie rozebrania się na dworze. Ściągnął spodnie, pod którymi miał bokserki, potem ściągnął bokserki........, a pod nimi ukazały się STRINGI. pozdrawiam J.Lo Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: J.lo Re: CZY JUREK NOSI STRINGI? IP: 213.77.20.* 18.10.01, 14:59 KINUSIU! Myślę, że te stringi SĄ Jurka. Nie wiem, czy pamiętasz dzień, w którym Panowie byli robotami służącymi Paniom? Wtedy Jurek dostał od Marzeny zadanie rozebrania się na dworze. Ściągnął spodnie, pod którymi miał bokserki, potem ściągnął bokserki........, a pod nimi ukazały się STRINGI. pozdrawiam J.Lo Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: J.Lo Re: CZY JUREK NOSI STRINGI? IP: 213.77.20.* 18.10.01, 15:00 Sorki, ale kliknęło mi się dwa razy... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: euzebio Re: CZY JUREK NOSI STRINGI? IP: *.swidnica.sdi.tpnet.pl 18.10.01, 15:05 a teraz cos z zupełnie innej beczki: Młody hipis wsiada do autobusu i zauważa młodą i bardzo ładną zakonnice. Siada więc koło niej i pyta czy nie chciała by z nim uprawiać seksu? - Nie - odpowiada zakonnica - Jestem poślubiona Bogu. Wstaje i zmieszana wysiada na następnym przystanku. Kierowca autobusu, który słyszał całe zajście, odwraca się i mówi: - Jeśli naprawdę chcesz się z nią przespać, to mogę ci powiedzieć jak. - Nawijaj - odpowiada hipis. - Ona codziennie chodzi o północy na cmentarz na nocne modlitwy. Wystarczy, że ubierzesz się w białą szatę z kapturem, obsypiesz brodę świecącym (fluorescencyjnym) proszkiem, wyskoczysz znienacka i powiesz że jesteś Bogiem. Tak też hipis zrobił. Przebrał się, wyskoczył zza nagrobka i powiedział że jest Bogiem i chce się przespać z zakonnicą. Zakonnica zgodziła się bez gadania, ale poprosiła żeby był to stosunek analny bo musi ona pozostać dziewicą. Hipis zgodził się, a gdy skończył zrzucił kaptur i krzyknął: - Ha, ha, jestem hipisem!!! - Ha ha - krzyknęła zakonnica - jestem kierowcą autobusu!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: J.Lo euzebio: bravo!!! IP: 213.77.20.* 18.10.01, 15:12 hihihi, brdzo dobre. pozdr. J.Lo Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Yogi Re: euzebio: bravo!!! IP: 192.168.11.* / 212.69.75.* 18.10.01, 15:21 He, he, he...... dobre! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Balbina Re: euzebio: bravo!!! IP: *.cm-upc.chello.se 18.10.01, 18:52 jeszcze!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kinusia Re: CZY JUREK NOSI STRINGI? IP: *.polkos.com.pl 19.10.01, 08:31 He, niezłe, nizełe Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kinusia Re: CZY JUREK NOSI STRINGI? IP: *.polkos.com.pl 19.10.01, 08:32 Dzieki za info, to mnie właśnie intrygowało. Powiedz, na pewno wyglądał bosko w tych stringach? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: euzebio Re: CZY JUREK NOSI STRINGI? IP: *.swidnica.sdi.tpnet.pl 19.10.01, 08:38 chcecie jeszcze? to zapraszam do wątku "nie na temat" pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: J.Lo Re: CZY JUREK NOSI STRINGI? IP: 213.77.20.* 19.10.01, 08:44 Gość portalu: kinusia napisał(a): > Dzieki za info, to mnie właśnie intrygowało. Powiedz, na pewno wyglądał bosko w > > tych stringach? No ciałko ma niezłe, ale ciałko to nie wszystko, reszta jest nie do zniesienia (przynajmniej dla mnie)..... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kinusia Re: CZY JUREK NOSI STRINGI? IP: *.polkos.com.pl 19.10.01, 11:30 Gość portalu: J.Lo napisał(a): > No ciałko ma niezłe, ale ciałko to nie wszystko, reszta jest nie do zniesienia > (przynajmniej dla mnie)..... > Zawsze można wyłączyć głós i tylko oglądać.... Pozdrowionka Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lolo Re: CZY JUREK NOSI STRINGI? IP: 193.0.74.* 19.10.01, 16:23 Zdaje się że poruszyłem ten temat. Tytuł: Czy faceci w bb to pedały? Tak przewrotnie zapytałem bo wiadomo że nie każda ciota która nosi stringi na plaży (czy tam na dupie a raczej w dupie)rzeczywiście jest ciotą. Mnie to brzydzi niemiłosiernie. Tak nie zachowują się (a raczej ubierają) normalni faceci!! Za ten mój tekst o pedałach zostałem zjechany przez dwie panienki (dada i Anna) które próbowały mi udowodnić że tacy faceci(Jurek) są zajebiści bo dbając o siebie na pewno będą dbali o swoje kobiety. W związku z tym każda na takiego supermena poleci podczas gdy na mnie zakompleksionego "polaczka" żadna nie spojrzy - czy coś w tym stylu.(całe wypowiedzi tych niewiast w temacie którego tytuł podałem na początku) I tu prośba do wszystkich kobiet.Wypowiedzcie się! Powiedzcie jak jest na prawdę. Czy kręcą was faceci w stringach, w butach na koturnach, nażelowani, w damskich lub obcisłych ciuszkach zcy też nie? Dla mnie to nie są faceci tylko coś bliżej nieokreślonego. Brzydzę się tym czymś i tyle. Niech dziewczyny się wypowiedzą! Ps. Generalnie nikt mnie nie nakłoni do zmiany poglądu ale chętnie poczytam inne texciki. I z góry mówię że nie jestem pedałem, nikt nie wykorzystywał mnie seksualnie w dzieciństwie, mam piękną dziewczynę i jest mi dobrze. Tylko kurwa nie mam pieniędzy,sic! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ellisiv Re: CZY JUREK NOSI STRINGI? IP: *.krakow.cvx.ppp.tpnet.pl 19.10.01, 23:26 Gość portalu: lolo napisał(a): > Zdaje się że poruszyłem ten temat. Tytuł: Czy faceci w bb to pedały? Tak > przewrotnie zapytałem bo wiadomo że nie każda ciota która nosi stringi na plaży > > (czy tam na dupie a raczej w dupie)rzeczywiście jest ciotą. Mnie to brzydzi > niemiłosiernie. Tak nie zachowują się (a raczej ubierają) normalni faceci!! > Za ten mój tekst o pedałach zostałem zjechany przez dwie panienki (dada i Anna) > > które próbowały mi udowodnić że tacy faceci(Jurek) są zajebiści bo dbając o > siebie na pewno będą dbali o swoje kobiety. W związku z tym każda na takiego > supermena poleci podczas gdy na mnie zakompleksionego "polaczka" żadna nie > spojrzy - czy coś w tym stylu.(całe wypowiedzi tych niewiast w temacie którego > tytuł podałem na początku) I tu prośba do wszystkich kobiet.Wypowiedzcie się! > Powiedzcie jak jest na prawdę. Czy kręcą was faceci w stringach, w butach na > koturnach, nażelowani, w damskich lub obcisłych ciuszkach zcy też nie? Dla > mnie to nie są faceci tylko coś bliżej nieokreślonego. Brzydzę się tym czymś i > tyle. Niech dziewczyny się wypowiedzą! > Ps. Generalnie nikt mnie nie nakłoni do zmiany poglądu ale chętnie poczytam > inne texciki. I z góry mówię że nie jestem pedałem, nikt nie wykorzystywał mnie > > seksualnie w dzieciństwie, mam piękną dziewczynę i jest mi dobrze. Tylko kurwa > nie mam pieniędzy,sic! Skoro tak prosisz to ci odpowiem, jestem dziewczyną i uważam., że stringi są pedalskie, (oczywiście jeżeli chodzi o facetów,bo ja jako panna je noszę ze wdziękiem)a właściwie to nie są pedalskie tylko kojażą mi się z Niemcami z grzywką i długimi włosami na karku. Chyba wiesz o co mi chodzi. Nie ma to jak gość z piękną pupcią w boxerkach. Faceci w obcisłych trykotach są obleśni i przeważnie wykazują brak pewności siebie w sprawach damsko- męskich. Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Andrej Re: CZY JUREK NOSI STRINGI? IP: *.chello.pl 20.10.01, 00:34 Lolo, i wlasnie takich kolesi lubie najbardziej chcialbym sie z toba pierdolic napisz andrew116@canoemail.com Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lolo Re: CZY JUREK NOSI STRINGI? IP: 193.0.74.* 20.10.01, 11:15 Gość portalu: Andrej napisał(a):Pierdol się sam gejuuuuu andrejuuuuuuuu!! > Lolo, i wlasnie takich kolesi lubie najbardziej > > > chcialbym sie z toba pierdolic > > napisz andrew116@canoemail.com Odpowiedz Link Zgłoś
tais Re: CZY JUREK NOSI STRINGI? 20.10.01, 00:52 Wiec wypowiadam sie:(jako kobieta heteryczna;-)) tacy faceciki mnie nie podniecaja. Meszczyzna oczywiscie powinien byc czysty i modnie ubrany, ale tak, zeby nie dac po sobie poznac, ze skurpulatnie dobiera ubranie wluczac sie po sklepach jak baba, zelujac sie i perfumujac bez przerwy, i t.p. Osobiscie nie cierpie zakladac stringi, bo wlaza sami-wiecie-gdzie, ale musze czasem zakladac do obscislych spodni. Calusy dla prawdziwych meszczyzn ;-))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ANIKO Re: CZY JUREK NOSI STRINGI? IP: 213.77.91.* 20.10.01, 12:24 Z punktu widzenia estetyki nie podobają mi się stringi na męskiej pupie, uważam jednak że nie jest to koniecznie objaw homoseksualizmu. Też uważam że facet nie powinien być wymuskany ani spędzać godzin przed lustrem. Prózność to nieprzyjemna cech i moim zdaniem bardziej razi u facetów niż u kobiet. Z drugiej strony ohydne jest gdy facet śmierdzi i o siebie nie dba . Jak we wszystkim przesada nie jest dobra w niczym. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Andrej Re: CZY JUREK NOSI STRINGI? IP: *.chello.pl 20.10.01, 13:25 do LOLO sam to nie to samo, wolalbym z toba, chyba ze nie potrafisz pierdolic. Ale chyba potrafisz, nie? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lolo Re: CZY JUREK NOSI STRINGI? IP: 193.0.74.* 21.10.01, 10:36 Gość portalu: Andrej napisał(a): Widzisz andrej takie skurwiałe, spedalone, żrące własne gówno cioty jak ty nie nie interesuja. Interesują mnie tylko zadbani mężczyźni w stringach. A po twoim niewyuzdanym poczuciu humoru podejrzewam ze ty jeżeli cokolwiek nosisz to są to raczej obsrane barchany z 7 danem drachy. Śmierdzisz mi kozi cycu, śmierdzisz kałem wylizanym z dupy ośmiodniowego nieboszczyka który był zapewne podobny do ciebie i wieszając się(samobójstwo?)po prostu obsrał gacie. Ty nie wiesz co to jest miłość skurwiały baranie. Podejrzewam że jesteś nekrofilem i to tym ortodoksyjnym, ruchającym nawet zwłoki rozkładających się zwierząt. Zapewne też spijasz mocz ze wszystkich szpitalnych cewników myśląc że to sok jabłkowy. Chociaż nie, ty raczej robisz to świadomie. A jeżeli chcesz wiedzieć to pierdolić potrafię okrutnie. Wiele i wielu się o tym przekonało ale ty mnie przebijasz, bo ty pierdolisz od rzeczy oberwany naplecie skunksa. Nie zasługujesz na moje względy ćwoku zatem nie pisz do mnie bo naśle na ciebie rakarzy, śmierdzący oscypie. Nie będę się z tobą pierdolić, bo cię nie lubię, nie podobasz mi się, nie jesteś wykształcony, przeklinasz, nie myjesz się, pijesz mocz, śmierdzi ci z gęby jak z koziej dupy, nie masz pieniędzy,ruchasz trupy małych dzieci, i szczysz do zlewu. Nie masz u mnie żadnych, powtarzam, żadnych szans! > do LOLO > > sam to nie to samo, wolalbym z toba, chyba ze nie potrafisz pierdolic. Ale > chyba potrafisz, nie? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: andrej Re: CZY JUREK NOSI STRINGI? IP: *.chello.pl 21.10.01, 13:28 do LOLO ha ha ha Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: psiochy Re: CZY JUREK NOSI STRINGI? IP: *.poznan.cvx.ppp.tpnet.pl 21.10.01, 18:55 ogolnie twierdzimy,ze faceci w stringach to najohydniejsza rzecz na swiecie!!!!!!!!!!!! i nawet stringi na tak sexownej dupie,jak Jurka wygjadaja chujowo!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Lulu Re: CZY JUREK NOSI STRINGI? IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 22.10.01, 00:25 Kurcze, Ludzie czym wy się zajmujecie? Majtkami jakiegoś faceta. Czy Was tu wszystkich i baby i chłopów (zwłaszcza chłopów) pojebało? Żeby zaglądac w majtki jakiemuś gościowi. Odpowiedz Link Zgłoś