Dodaj do ulubionych

Doda kopią Ch.Aguilery?

08.08.06, 13:30
Oglądając te zdjęcia trudno sie oprzeć wrażeniu, że tak własnie jest

miuzik.blog.pl/archiwum/index.php?nid=11306012
Obserwuj wątek
    • sharleena Re: Doda kopią Ch.Aguilery? 08.08.06, 13:34
      każden ma tako agilere na jako sobie zasłużył
      Doda Agilero IV RP!
    • kubissimo Re: Doda kopią Ch.Aguilery? 08.08.06, 14:29
      faktycznie :)
      z ta jedna roznica, ze Aguilera muzycznie sie rozwija, a Doda tak jakby wciaz
      na jedno kopyto tlucze "przeboje"
      • sharleena Re: Doda kopią Ch.Aguilery? 08.08.06, 14:43
        w USA tez jakoś idzie a IV RP to jak na razie obijanie spraciałych foteli w
        maluchu moherową kapą....
    • tafanta Re: Doda kopią Ch.Aguilery? 09.08.06, 13:46
      No naprawde dala. I to mialo byc oryginalne?? o zgrozo! Jak ja zobaczylam w
      tych spodniach christiny to splyciala strasznie w moich oczach. Czy juz sama
      nic nie potrafi wymyslec? Doda to nie bylo "joł"
      I przypomina mi sie jak na f w Opolu oburzyla sie, ze wygrala w kat."pop" bo
      ona ma przecież "piosenki rockowe"... Nie, no jak to to jest rock to wow. Ta
      ostatnia pioseneczka to wrecz pod disko polo podchodzi...
      • mag26nov Re: Doda kopią Ch.Aguilery? 10.08.06, 11:24
        www.youtube.com/watch?v=cXUsfsxqN7M
        a ten fragment jak jedzie na motocyklu, to zupelnie jak z 'toxic' britney
        spears.
      • xtrin Re: Doda kopią Ch.Aguilery? 10.08.06, 18:35
        > Ta ostatnia pioseneczka to wrecz pod disko polo podchodzi...

        Podchodzi? To już JEST disco-polo. No, może pseudorock-polo :).
    • radek.majdan wypraszam sobie! 09.08.06, 14:19
      Dorotka jest unikatem na skalę światową, a porównywanie jej do Kristiny szkaluje
      tylko dobre imię Dotki......
    • grek.grek Re: Doda kopią Ch.Aguilery? 09.08.06, 14:37
      A ja myślałem,że taniej dziwki z Bułgarii...
    • xtrin Re: Doda kopią Ch.Aguilery? 10.08.06, 18:40
      Hehe. Dobre :).
      Szkoda, że kopiuje z Aguilery to co najgorsze, czyli image taniej kurewki. Choć
      za Christiną nie przepadam, to trzeba jej przyznać, że muzycznie jakoś tam się
      rozwija i jednak w głównej mierze opiera swą karierę o muzykę, a nie tanie
      sensacje i "kontrowersyjny" styl bycia (czytaj: gadanie w kółko o seksie).
      No i choć Doda ma głos mocny i dość czysty, to jednak do możliwości wokalnych
      Aguilery jest niezwykle daleko.
    • f4u Re: Doda kopią Ch.Aguilery? 10.08.06, 21:04
      ostatni występ dody w sopocie ,proszę mnie poprawić, był nawiązaniem do filmu z
      marleną ditrich-błękitny anioł,czy tylko tak mi się wydawało.
    • nnike Ch.Aguilera kopią Dody? 11.08.06, 00:54
      Tak jest zdecydowanie lepiej zapytać ;)
      • sarkoid nie działa 15.08.06, 19:47
        link?!!! pomóżcie !
        link nie działa-czyżby to zorganizowana akcja DODY?
    • trrruskawa Re: Doda kopią Ch.Aguilery? 15.08.06, 20:00
      Widzicie? Doda kopią Aguilery, a Frytka kopią Dody....
      • lalka-mi Re: Doda kopią Ch.Aguilery? 15.08.06, 20:09
        Występ w Sopocie zapowiadany jako bardzo oryginalny okazał się
        być "oryginalną":)kopią,nawet leżenie na fortepianie ściągnięte z
        Aguilery.Szkoda...Doda liczy na to ,że Polacy nie oglądają MTV.
        • makaluu Re: Doda kopią Ch.Aguilery? 08.09.06, 12:20
          Ostatnio mój chłopak tez to stwierdził.
          widać doda juz nie ma pomysłu na siebie...
    • wyssana.z.palca Re: Doda kopią Ch.Aguilery? 10.09.06, 18:01
      z tym ze doda ma lepsza figure i fajniejsza pupe :)
      • deczko Re: Doda kopią Ch.Aguilery? 10.09.06, 23:56
        wyssana.z.palca napisała:

        > z tym ze doda ma lepsza figure i fajniejsza pupe :)


        Ale kopia, jest kopia. Doda miala i pewnie ma na uzytke prywatny taki
        tipsiarski, dyskotekowy styl, to sie chciala biedaczka odciac, no i zaczela
        popowa dive nasladowac, dziwne, skoro podobno spiewa rockowe piosenki...

        I jeszcze z tymi sciagnietymi strojami, pozami, chce podbic zachod. Powinni
        wymyslic jej wlasny image...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka