shatmach 08.08.06, 13:30 Oglądając te zdjęcia trudno sie oprzeć wrażeniu, że tak własnie jest miuzik.blog.pl/archiwum/index.php?nid=11306012 Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
sharleena Re: Doda kopią Ch.Aguilery? 08.08.06, 13:34 każden ma tako agilere na jako sobie zasłużył Doda Agilero IV RP! Odpowiedz Link Zgłoś
kubissimo Re: Doda kopią Ch.Aguilery? 08.08.06, 14:29 faktycznie :) z ta jedna roznica, ze Aguilera muzycznie sie rozwija, a Doda tak jakby wciaz na jedno kopyto tlucze "przeboje" Odpowiedz Link Zgłoś
sharleena Re: Doda kopią Ch.Aguilery? 08.08.06, 14:43 w USA tez jakoś idzie a IV RP to jak na razie obijanie spraciałych foteli w maluchu moherową kapą.... Odpowiedz Link Zgłoś
tafanta Re: Doda kopią Ch.Aguilery? 09.08.06, 13:46 No naprawde dala. I to mialo byc oryginalne?? o zgrozo! Jak ja zobaczylam w tych spodniach christiny to splyciala strasznie w moich oczach. Czy juz sama nic nie potrafi wymyslec? Doda to nie bylo "joł" I przypomina mi sie jak na f w Opolu oburzyla sie, ze wygrala w kat."pop" bo ona ma przecież "piosenki rockowe"... Nie, no jak to to jest rock to wow. Ta ostatnia pioseneczka to wrecz pod disko polo podchodzi... Odpowiedz Link Zgłoś
mag26nov Re: Doda kopią Ch.Aguilery? 10.08.06, 11:24 www.youtube.com/watch?v=cXUsfsxqN7M a ten fragment jak jedzie na motocyklu, to zupelnie jak z 'toxic' britney spears. Odpowiedz Link Zgłoś
xtrin Re: Doda kopią Ch.Aguilery? 10.08.06, 18:35 > Ta ostatnia pioseneczka to wrecz pod disko polo podchodzi... Podchodzi? To już JEST disco-polo. No, może pseudorock-polo :). Odpowiedz Link Zgłoś
radek.majdan wypraszam sobie! 09.08.06, 14:19 Dorotka jest unikatem na skalę światową, a porównywanie jej do Kristiny szkaluje tylko dobre imię Dotki...... Odpowiedz Link Zgłoś
grek.grek Re: Doda kopią Ch.Aguilery? 09.08.06, 14:37 A ja myślałem,że taniej dziwki z Bułgarii... Odpowiedz Link Zgłoś
xtrin Re: Doda kopią Ch.Aguilery? 10.08.06, 18:40 Hehe. Dobre :). Szkoda, że kopiuje z Aguilery to co najgorsze, czyli image taniej kurewki. Choć za Christiną nie przepadam, to trzeba jej przyznać, że muzycznie jakoś tam się rozwija i jednak w głównej mierze opiera swą karierę o muzykę, a nie tanie sensacje i "kontrowersyjny" styl bycia (czytaj: gadanie w kółko o seksie). No i choć Doda ma głos mocny i dość czysty, to jednak do możliwości wokalnych Aguilery jest niezwykle daleko. Odpowiedz Link Zgłoś
f4u Re: Doda kopią Ch.Aguilery? 10.08.06, 21:04 ostatni występ dody w sopocie ,proszę mnie poprawić, był nawiązaniem do filmu z marleną ditrich-błękitny anioł,czy tylko tak mi się wydawało. Odpowiedz Link Zgłoś
nnike Ch.Aguilera kopią Dody? 11.08.06, 00:54 Tak jest zdecydowanie lepiej zapytać ;) Odpowiedz Link Zgłoś
sarkoid nie działa 15.08.06, 19:47 link?!!! pomóżcie ! link nie działa-czyżby to zorganizowana akcja DODY? Odpowiedz Link Zgłoś
trrruskawa Re: Doda kopią Ch.Aguilery? 15.08.06, 20:00 Widzicie? Doda kopią Aguilery, a Frytka kopią Dody.... Odpowiedz Link Zgłoś
lalka-mi Re: Doda kopią Ch.Aguilery? 15.08.06, 20:09 Występ w Sopocie zapowiadany jako bardzo oryginalny okazał się być "oryginalną":)kopią,nawet leżenie na fortepianie ściągnięte z Aguilery.Szkoda...Doda liczy na to ,że Polacy nie oglądają MTV. Odpowiedz Link Zgłoś
makaluu Re: Doda kopią Ch.Aguilery? 08.09.06, 12:20 Ostatnio mój chłopak tez to stwierdził. widać doda juz nie ma pomysłu na siebie... Odpowiedz Link Zgłoś
wyssana.z.palca Re: Doda kopią Ch.Aguilery? 10.09.06, 18:01 z tym ze doda ma lepsza figure i fajniejsza pupe :) Odpowiedz Link Zgłoś
deczko Re: Doda kopią Ch.Aguilery? 10.09.06, 23:56 wyssana.z.palca napisała: > z tym ze doda ma lepsza figure i fajniejsza pupe :) Ale kopia, jest kopia. Doda miala i pewnie ma na uzytke prywatny taki tipsiarski, dyskotekowy styl, to sie chciala biedaczka odciac, no i zaczela popowa dive nasladowac, dziwne, skoro podobno spiewa rockowe piosenki... I jeszcze z tymi sciagnietymi strojami, pozami, chce podbic zachod. Powinni wymyslic jej wlasny image... Odpowiedz Link Zgłoś