Gość: kicia
IP: *.katowice.cvx.ppp.tpnet.pl
26.05.01, 21:06
o tym,że Gośka jest bardzo fałszywa i wredna,już dość dawno wiadomo. Ale ta jest
wredota,zawiść,nie wiem,jak to nazwać,osiągnęła swój szczyt w momencie,gdy
nabijała się z wieczornych praktyk religijnych Alicji. Co z tej Gośki za
chmastwo. Brak słów.