kaloripuk_rovinasta
20.08.07, 12:48
w reklamie Peroni latającej teraz często w tv z paniami leci przyjemny
kawałek. mam nielada zagwozdkę bo znam ten numer dobrze. ani chybi pochodzi z
jakiejs plyty ktorej sluchalem nie raz i nie dwa. to jeszcze bardziej pogłębia
moja desperacje ;p
pomocy!