Dodaj do ulubionych

NO TO AREK OUT...........

IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 11.12.01, 16:13
mimo sympati dla arka nie ma szans z marzena bo ludzie beda zdania ze kobieta
musi byc w domu........
ja troszke z tego nie rozumiem bo marzena nie wliczajac zadan w ogole sie nie
wyroznia......a poza tym nie mam pewnosci czy nie gra bo przeciez to potrafi
ponadto ma szanse wygrac program co wywola moje zgorszenie no bo jak aktorka
zwyciezca reality show?????
ponadto wydaje mi sie ze od miesiaca ona tam siedzi za kare .......
no ale coz i tak arek wyleci
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka