Dodaj do ulubionych

Stefanek Chojnicki, Klan

18.04.13, 18:29
Kiedy on się urodził? W lipcu? Jakoś słabo się rozwija, dlaczego nie chodzi do Akademii Niemowlaka? Czyżby chodziło o podbudowanie widza, ze jego 9-miesięczne dziecko genialne jest?
Obserwuj wątek
    • kanna Re: Stefanek Chojnicki, Klan 18.04.13, 18:46
      Bo jakby mamusia się nim zajęła, to by nie mogła robić kariery, nie? To pierwsze primo.
      Drugie primo ;) : dzieci do pracy się nie zabiera, bo przeszkadzają.
      A trzecie: koparki są bardziej interesujące dla chłopców niż miganie (czy co tam mamusia z koleżankami robi)
    • oolijull Re: Stefanek Chojnicki, Klan 05.02.15, 22:09
      Podmienili Stefanka? Jakis ten dzieciak inny, albo dawno go nie bylo i tak wyrosl ;)
      Ech, gdybym miala taka matke, swoja droga, to bym sie dawno pod koparke schowala :P nie moga tej aktorce napisac jakiejs bardziej ludzkiej roli? Dzis tez tak zegnala sie ze Stefankiem jakby do pozaru leciala :P
            • lowett Re: Stefanek Chojnicki, Klan 02.09.15, 11:02
              Właśnie to miałam na myśli. I to tłumaczenie Agi: "ja się ugryzę w język, ale Zosia nie". Pewnie, zamiast uczyć dziecko szacunku do starszych, lepiej uprzedzić otoczenie, że dziecko może pyskować.

Nie oglądam zbyt wiele seriali, ale najfajniejsze dzieci są chyba w "O mnie się nie martw".
                  • lowett Re: Stefanek Chojnicki, Klan 02.09.15, 15:13
                    Zosia ma słuszny żal, zgadzam się. Ale to nie znaczy, że może dowolnie ciotce nawrzucać. Dobrze, że Aga ją chociaż upomniała, że "nie mówi się, że się kogoś nienawidzi", ale też słabo jej wytłumaczyła, że ciotka nie zrobiła tego specjalnie, na co dzień kota w mieszkaniu nie ma, więc mogła zapomnieć o balkonie, a koty uciekają, ale i często same wracają.

Inna sprawa, że niezmiernie dziwi mnie i śmieszy, jak to w "Klanie", ten foch Agi do Olki :D
                    Aga wzięła kota, po czym pojechała sobie na wakacje, zwierzę zostawiając na głowie siostrze. Powinna mieć raczej pretensje sama do siebie. Olka i jej lowelas pracują na pełny etat, więc wiadomo, że kota jakoś specjalnie nie przypilnują. Dorosły kot w nowym, obcym mieszkaniu może mieć różne "jazdy" i sam próbować uciec (mógłby nawet zwiać kiedy Olka wchodziła do domu, niekoniecznie przez balkon, i też by go tyle widziała). Aga taka ekolożka i nie wie? :D
    • latarnik88 Re: Stefanek Chojnicki, Klan 02.09.15, 16:05
      Jechali przez pół świata do domu, myślała , że zaraz przytuli swego pupila , a tu ciotka straciła kota.I jeszcze dobry wujek proponuje nowego kotka.To, że siostra wzięła kota na przechowanie , to znowu nie taki wielki ciężar , da się przeżyć.Przy tym partnerze Olka swoich dzieci raczej się nie doczeka , także powinna mieć odpowiedzialne baczenie chociaż na koty.Pewnie , stało się i nie odstanie ,ale nie ma co obrażać się a raczej pokajać się i popłakać wspólnie.To pomoże bardziej i Zosi i Olce.
      • lowett Re: Stefanek Chojnicki, Klan 02.09.15, 17:58
        Może i nie ciężar dla Olki, ale jestem za tym, żeby samemu ponosić konsekwencje swoich decyzji. Olka, jakby chciała mieć kota w domu, to by miała. Jeśli Adze tak na nim zależało i wiedziała, że w razie czego Zosia będzie przeżywać, to mogła go zakwaterować w hotelu dla zwierząt, gdzie miałby opiekę 24/7 i by na pewno nie uciekł.

Ja tam bym z propozycji dobrego wujka skorzystała, może by mi ruska niebieskiego kupił, hehe. A potem jakby się Pompon znalazł to Zosia miałaby dwa :D
        • kanna Re: Stefanek Chojnicki, Klan 05.09.15, 19:22
          "Przechowywałam" kota znajomych i to własnie był jakiś syberyjski niebieski czy coś takiego ;)

Schował się cichcem w garażu i tam siedział 12 h, bez jednego miauknięcia. Szukałam bydlaka po sąsiadach... Dokładnie wiem, co Olka przeżywa i się z nią solidaryzuję ;)

Nigdy więcej cudzych, niewychodzących kotów!

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka