Dodaj do ulubionych

MARZENE WYGRA KASE

IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 12.12.01, 23:52
no i stanie sie ze kobitka wygra kaske.........
w sumie nic do niej nie mam ale wole by wygral dawid on przynajmniej w pokoju
zwierzen nie sciemnia i mowila dlaczego na kogo glosuje........
wojtek i tak jest dziany a aktorka marzena sie wybije wiec kasa dla davida bo
na kubie na banki mu sie nie przelewalo
Obserwuj wątek
    • Gość: La_ki22 Re: MARZENE WYGRA KASE IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 13.12.01, 12:30
      Jestem przeciwny,żeby dzieci wygrywały taką kasę.
    • Gość: JJ Re: MARZENE WYGRA KASE IP: *.telia.com 13.12.01, 14:29
      Z calym szacunkiem dla Marzeny - dobrze, ze zabrali Szamana.

      Inaczej gra by byla nierowna.
      Nie wszyscy lubia Marzene. Prawie wszyscy kochaja psy.
      Szaman nabijal Marzenie punkty.
      Marzena bez Szamana jak Czterej Pancerni bez Szarika.

      JJ
      • Gość: sigma Re: MARZENE WYGRA KASE IP: *.net.autocom.pl 13.12.01, 15:40
        Zgadzam sie z JJ.Odkad przytargali Szamanka ,Marzena stala sie jakby bardziej
        akceptowana.Dlaczego wczesniej nie dalo sie zauwazyc TEJ OGROMNEJ sympatii?
        Zawsze tu byla taka nagonka na Marzene-coz sie nagle wszystkim odwidzialo?
        A moze tych forumowiczow juz nie ma.Byc moze teraz sa tylko tacy,ktorzy
        naprawde Ja lubia.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka