Gość: nico
IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl
12.12.01, 23:52
no i stanie sie ze kobitka wygra kaske.........
w sumie nic do niej nie mam ale wole by wygral dawid on przynajmniej w pokoju
zwierzen nie sciemnia i mowila dlaczego na kogo glosuje........
wojtek i tak jest dziany a aktorka marzena sie wybije wiec kasa dla davida bo
na kubie na banki mu sie nie przelewalo