paulinaa 12.03.08, 21:24 zaraz się zacznie:) kto ogląda? :D Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
karen64 Re: YCD-odcinek 2 12.03.08, 22:03 Natalia bardzo fajnie zatanczyla,bilet zasluzony.ale ten tancerz z leborka... nie podobal mi sie jego taniec. Odpowiedz Link Zgłoś
paulinaa Re: YCD-odcinek 2 12.03.08, 22:12 kurcze ja nie oglądam tylko słucham:P wiec trudno mi ocenic jak kto tanczy ;P Odpowiedz Link Zgłoś
lunatica A mnie 12.03.08, 22:38 się najbardziej podobała Ewa Radek (o ile nie przekręciłam nazwiska :-)) - trzymam kciuki! Odpowiedz Link Zgłoś
alex_koz Re: A mnie 12.03.08, 22:52 no wiec obejrzalam, niestety nie bylo az tak smiesznie jak tydzien temu..., coz, jakos taka rozczarowana jestem, bo zupelnie nie rozumiem wyboru jury, glownie co do obu tanczacych par, jak i tej czarnej dziewczyny, ktora Pirog okreslil kocica. ciekawe co bedzie za tydzien:))) Odpowiedz Link Zgłoś
kubissimo Re: YCD-odcinek 2 12.03.08, 23:54 a mi sie podobala ta dziewczyna, ktora wzruszyla Piroga. Tzn jako tancerka to umiarkowanie (ale jakis potencjal ma), ale faktycznie dziewczyna ma w sobie coś :) Odpowiedz Link Zgłoś
aguszak Re: YCD-odcinek 2 14.03.08, 14:44 kubissimo napisał: > a mi sie podobala ta dziewczyna, ktora wzruszyla Piroga. > Tzn jako tancerka to umiarkowanie (ale jakis potencjal ma), ale > faktycznie dziewczyna ma w sobie coś :) to coś, to chyba taka... niewinność, naturalność... Mnie też się bardzo podobała :))) Odpowiedz Link Zgłoś
lilith76 Re: YCD-odcinek 2 13.03.08, 09:59 Dowcip z "biletme PKP" poziomem był gdzieś z okolic gimnazjum :/ Odpowiedz Link Zgłoś
karen64 Re: YCD-odcinek 2 13.03.08, 10:12 jakbym musiala obejrzec wystepy tych wszystkich osob ,ktore czekaly w ogromniastej kolejce to mialabym juz dosc. Odpowiedz Link Zgłoś
brytan4 numer z biletem 13.03.08, 10:20 był żenujący- Piróg musiał przyjść z biletem, i tylko czekał komu by taką szopkę urządzić. Jest mydłkiem- na początku jechał po Glebie a potem w d... mu wchodził. Facet bez klasy , nie potrafi się nawet poprawnie wypowiedzieć Odpowiedz Link Zgłoś
palmere Re: numer z biletem 13.03.08, 16:29 mnie się ten kawał z biletem podobał. Ciekawy pomysł, a no i dziewczyna nie wyszła z niczym - przecież otrzymała bilet tyle tylko, że nie do BA tylko PKP :D Odpowiedz Link Zgłoś
mama303 Re: numer z biletem 13.03.08, 21:28 palmere napisał: > mnie się ten kawał z biletem podobał. Mnie tez rozbawił :-) Wole takiego Piróga niż płaczącego Odpowiedz Link Zgłoś
princessofbabylon Re: numer z biletem 13.03.08, 17:27 o tym wydarzeniu z biltem PKP słyszałam już zanim druga edycja się zaczęła, ale zobaczyc w TV to co innego niż przeczytać. Koles zachował się jak świnia, wykazał się brakiem kultury, klasy. No porażka po prostu. Wcale mi sie to nie opdobało, ani to zabawne ani błyskotliwe ani nic... po prostu dno. Tak jak go lubiłam, kiedy inni po nim jechali, tak teraz szacunku nie mam żadnego. Odpowiedz Link Zgłoś
dona.a Re: numer z biletem 13.03.08, 20:19 Ja nigdy go nie lubiłam, numer z biletem tylko potwierdził, że miałam rację, kabotyn Odpowiedz Link Zgłoś
brytan4 Re: numer z biletem 13.03.08, 20:55 dokładnie - kabotyn- na koniec się zreflektował że przegiął i zaczął popłakiwać po występie jednej z dziewczyn-błazenada!!! Odpowiedz Link Zgłoś
feminasapiens Re: numer z biletem 14.03.08, 09:50 Zastanawiałam się po obejrzeniu tego programu, jakby mi zaproponowali kasiorę za zrobienie takiego numeru (to to oczywiste że koleś zrobił to żeby słupki oglądalności wzrosły), ile musiałabym dostać żeby komuś zrobić taką krzywdę. Nie wiem, nikt mi nie proponował, ale chyba bym się nie zgodziła. To nie była dziewczyna, która przychodzi najpierw na casting do Idola, potem do YCD, kiedy indziej świeci d..ą żeby tylko zaistnieć w TV (a wielu tam takich było). Ta dziewczyna fajnie tańczyła, widać było że to jej pasja życiowa. Takiej dziewczynie się tego nie robi. Odpowiedz Link Zgłoś
kubissimo Re: numer z biletem 14.03.08, 10:24 nie chce usprawiedliwiac Piroga, ale dziewczyna tanczyla przecietnie. a tak z drugiej strony, to czy nie przyjechala na casting z matka Diany Staniszewskiej? Jezeli tak, to nie dziwie sie, ze potem probowala robic burze w lokalnej prasie. a z calej historyjki rozbawila mnie kolezanka owego dziewczecia, ktora ogladajac porwany bilet kolejowy pragmatycznie stwierdzila "Możesz pojechać do Warszawy" :) Odpowiedz Link Zgłoś
palmere Re: numer z biletem 14.03.08, 14:36 kubissimo napisał: > > a z calej historyjki rozbawila mnie kolezanka owego dziewczecia, > ktora ogladajac porwany bilet kolejowy pragmatycznie > stwierdzila "Możesz pojechać do Warszawy" :) no ta na końcu, kiedy zaciekawiona gawiedź obskoczyła główną bohaterkę. Jedna z nich: ''to teraz możesz jechać do Warszawy" hahahahaa Odpowiedz Link Zgłoś
aguszak Re: YCD-odcinek 2 14.03.08, 14:39 lilith76 napisała: > Dowcip z "biletme PKP" poziomem był gdzieś z okolic gimnazjum :/ > A może to był pradziwy bilet do Warszawy, z datą castingu warszawskiego, czyli druga szansa?? Odpowiedz Link Zgłoś
lilith76 Re: YCD-odcinek 2 14.03.08, 15:27 Też mi to przeleciało przez głowę, ale w takim razie zostało to rozegrane głównie dla jaj, nie ubarwienia eliminacji. Odpowiedz Link Zgłoś