Dodaj do ulubionych

SMSy NIE BYŁY POWODEM ....

IP: *.nexus.pl 06.06.01, 14:52
Co wy na to?
Dostała takiego maila. Informacje w nim zawarte
wskazują na to, że to nie kwestia SMSów a burdelu jaki
panuje w TVN.
"Witam Wszystkich!
Do tej pory wiedzialem, ze TV robi przekret w prawie
wszsytkich wynikach glosowania, ale to, co udalo mi
sie zdobyc podwaza jeszcze bardziej ten fakt. Jak
wiecie, wczorajszego dnia podczas wieczornego
glosowania widzow mialo miejsce "przeciazenie
komputerow" (tak mowiono w TV). Bylem w tym wypadku
rowniez pewien, iz jest to kolejny blef ze strony
realizatorow.
Fakt ten w rzeczywistosci jednak MIAL miejsce (!!!).
TVN-owskie komputery "pogubily" czesc informacji o
wynikach glosowania (przynajmniej jesli chodzi o
widzow dzwoniacych na 0700). W bardzo szybkim czasie
podjeto dzialania, aby "odzyskac" te glosy. Zwrocona
sie z tym problemem do Telekomunikacji (glowny oddzial
w Warszawie) aby ta udostepnila im bilans polaczen (TVN
jest klientem TPS-y, jesli chodzi i 0700). Z tegoz
faktu, iz w oddziale nie bylo juz nikogo z obslugi
caly proces przedluzal sie, o czym swiadczyly m.
in. kolejne przekladania podania wynikow. W
Warszawskim oddziale TP SA bylo
w tym czasie jeszcze 3 informatykow, z ktorych 1 z
nich zostaje zawsze na noc (pilnowanie systemu itp).
Ci wlasnie informatycy mieli za zadanie sprawdzic
ilosc polaczen na numery 0700 688 010 oraz 0700 688
012. Po kilkunastu min. do TVN-u przeslano FAX z TPSA,
w ktorym widac bylo dokladnie, z jaka wielka przewaga
przegrywala Alicja. Wspomniany informatyk jest bratem
mojej kumpeli, ktory raczej nie oglada (nawet nie ma
czasu an to) programow tego typu. Dzisiaj rano udalo
mi sie zdobyc czesc bilansu Z bilansu numeru
0700688010 (Klaudiusz) End PID [-14100] = 704612
End PID jak sie dowiedzialem sa to "koncowe
rezultaty" polaczen. Do tego nalezy doliczyc glosy
przez SMS. Mam nadzieje, ze zauwazyliscie FAKT iz
Alicja jest albo osoba podstawiona przez TVN do
wygranej lub celowo promowana jako osoba kreatywna
(???) do wygrania tych piedzieny. Nie twierdze, ze
uwierzycie w to co napisalem, ale ja osobiscie juz
wiem,co mam na ten temat sadzic i jest mi przykro, ze
w sumie dobry program jest az tak manipulowany :(
> > Pozdrawiam,
> > BBC"
Obserwuj wątek
    • Gość: j Re: SMSy NIE BYŁY POWODEM .... IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 06.06.01, 18:10
      To znaczy, ze nie bylo zadnej "bomby esemesowej"???
      • Gość: silver Re: SMSy NIE BYŁY POWODEM .... IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 06.06.01, 18:20
        minia, sorry, ale chcialo Ci sie cos takiego pisac? przeciez no i tak nikt w to
        nie uwierzy...
        • Gość: Miluszka Re: SMSy NIE BYŁY POWODEM .... IP: *.krakow.cvx.ppp.tpnet.pl 06.06.01, 18:31
          Gość portalu: silver napisał(a):

          > minia, sorry, ale chcialo Ci sie cos takiego pisac? przeciez no i tak nikt w to
          >
          > nie uwierzy...

          Silver, pracujesz w TVN i masz za zadanie rozmiekczac takie dyskusje??
          M
    • Gość: Miluszka Re: SMSy NIE BYŁY POWODEM .... IP: *.krakow.cvx.ppp.tpnet.pl 06.06.01, 18:22
      Wyglada to na wiarygodna wiadomosc. Ja czytalam na jakims forum juz wczesniej informacje na temat
      ustawienia gry pod Alicje. Wtedy nie bardzo w to wierzylam, ale po odejsciu Gulczasa prawie bylam pewna , no
      a teraz tym bardziej. Czyli namawianie do wysylanie SMS-ow i dzwonienie na adiotele to zwyczajne oszustwo i
      naciaganie
      Miluszka
    • Gość: reginman Re: SMSy NIE BYŁY POWODEM .... IP: *.katowice.sdi.tpnet.pl 06.06.01, 19:16
      Podaj wiecej szczegolow.popieram.
      • Gość: rOsE Re: SMSy NIE BYŁY POWODEM .... IP: *.chello.pl 06.06.01, 22:48
        Ale z jakiego powodu mieliby popierać właśnie Alicję?
        • Gość: bigi Re: SMSy NIE BYŁY POWODEM .... IP: *.icpnet.pl 06.06.01, 23:33
          Gierka naprawdę jest pod Alicję ustawiana, wszystko zaśmierdziało po wyjściu
          Gulczasa! Mozna go nie lubić, ale z wyniosłą Alą tylko Miecugow by przegrał
          pzdr

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka