IP: *.katowice.cvx.ppp.tpnet.pl 12.12.03, 18:26
W którym odcinku Betty zmieni swój wizerunek na bardziej wyjściowy?????
Oglądam i czekam z niecierpliwością, a tu na razie kicha. ... ;(((((((
Obserwuj wątek
    • Gość: baba Re: Brzydula IP: *.acn.waw.pl 12.12.03, 19:02

      No jak to, dzis Brzydula wystapila w jakiejs normalniej wygladajacej kiecce
      letniej...
      To prawda, byla o dwa numery za duza, ale przeciez nie od razu Krakow (Bogote)
      zbudowano :-)
      • huney Re: Brzydula 12.12.03, 21:38
        Gość portalu: baba napisał(a):

        >
        > No jak to, dzis Brzydula wystapila w jakiejs normalniej wygladajacej kiecce
        > letniej...
        > To prawda, byla o dwa numery za duza, ale przeciez nie od razu Krakow
        (Bogote)
        >


        Hehehe
        A te odblaski kiedy z oczu zdejmie? I te lustra z zębów... :)
        > zbudowano :-)
        >
        • Gość: kula Re: Brzydula IP: *.gabo.pl 12.12.03, 23:21
          za jakies 2 a moze juz w nast. jakis tam facet zajmnie sie baty,ta oczywiscie
          bedzieprotestowac na poczatu alepotem odda sie w jego rece.wieie,te brwi,wąsik:-
          )

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka