Gość: Ciekawa IP: *.katowice.cvx.ppp.tpnet.pl 12.12.03, 18:26 W którym odcinku Betty zmieni swój wizerunek na bardziej wyjściowy????? Oglądam i czekam z niecierpliwością, a tu na razie kicha. ... ;((((((( Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: baba Re: Brzydula IP: *.acn.waw.pl 12.12.03, 19:02 No jak to, dzis Brzydula wystapila w jakiejs normalniej wygladajacej kiecce letniej... To prawda, byla o dwa numery za duza, ale przeciez nie od razu Krakow (Bogote) zbudowano :-) Odpowiedz Link Zgłoś
huney Re: Brzydula 12.12.03, 21:38 Gość portalu: baba napisał(a): > > No jak to, dzis Brzydula wystapila w jakiejs normalniej wygladajacej kiecce > letniej... > To prawda, byla o dwa numery za duza, ale przeciez nie od razu Krakow (Bogote) > Hehehe A te odblaski kiedy z oczu zdejmie? I te lustra z zębów... :) > zbudowano :-) > Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kula Re: Brzydula IP: *.gabo.pl 12.12.03, 23:21 za jakies 2 a moze juz w nast. jakis tam facet zajmnie sie baty,ta oczywiscie bedzieprotestowac na poczatu alepotem odda sie w jego rece.wieie,te brwi,wąsik:- ) Odpowiedz Link Zgłoś