Dodaj do ulubionych

Romaszewski u Jaworowicz

IP: *.law.uj.edu.pl 15.12.03, 17:21
ostatnio Romaszewski dużo mówił w programie o bolszewizmie a potem miał
pretensje do przedstawicieli firmy BUMAR, że nie działali na podstawie prawa
które jeszcze nie było uchwalone !!! (ustawa była dopiero w sejmie)
ciekawe kto jest większym bolszewikiem?
Obserwuj wątek
    • Gość: afro Re: Romaszewski u Jaworowicz IP: *.internetdsl.tpnet.pl 17.12.03, 14:06
      taa, widziałem to

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka