Gość: cv
IP: *.law.uj.edu.pl
15.12.03, 17:21
ostatnio Romaszewski dużo mówił w programie o bolszewizmie a potem miał
pretensje do przedstawicieli firmy BUMAR, że nie działali na podstawie prawa
które jeszcze nie było uchwalone !!! (ustawa była dopiero w sejmie)
ciekawe kto jest większym bolszewikiem?