Dodaj do ulubionych

biedni jestescie.. `P

13.10.11, 20:49
z tym ciaglym cisnieniem na rozmnazanie.
i jeszcze musicie sie napracowac, zeby te swoje plemniki porozmieszczac w samicach.

ciezka dola. nie ma czego zazdroscic `)
Obserwuj wątek
    • poly_gamer Re: biedni jestescie.. `P 13.10.11, 21:02
      > ciezka dola. nie ma czego zazdroscic `)

      Nikt nie mówił, że będzie łatwo,
      ale damy radę.
      Twardym trzeba być a nie mientkim ...
    • andrzejek4747 Re: biedni jestescie.. `P 19.10.11, 23:07
      temat ku chwale forumowiczow
      • leziox Re: biedni jestescie.. `P 19.10.11, 23:20
        Skad ten bzdurny wniosek ze z cisnieniem na rozmnazanie?Mezczyzna ma cisnienie ale na dymanie,rozmnazanie ma w glowie dopiero wtedy gdy panienka oswiadcza ze poda go o alimenty.
        Nikt z facetów rozmnazac sie nie chce,ci którzy tak twierdza,to zwykli klamcy.
        • khadroma Re: biedni jestescie.. `P 20.10.11, 15:28
          To natura ma takie parcie.
          Mezczyzni sa tylko skromnymi jej wykonawcami. ;)
    • maly.jasio belkot 20.10.11, 11:11

      nfrv napisała:

      > z tym ciaglym cisnieniem na rozmnazanie.
      > i jeszcze musicie sie napracowac, zeby te swoje plemniki porozmieszczac w samic ach.

      belkot.
      sama praca nad tym , owszem chetnie.
      ale efekty niepotrzebne, bo malo kto zamierza za te efekty placic, lub dac sie ciagac po sadach.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka