nfrv 13.10.11, 20:49 z tym ciaglym cisnieniem na rozmnazanie. i jeszcze musicie sie napracowac, zeby te swoje plemniki porozmieszczac w samicach. ciezka dola. nie ma czego zazdroscic `) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
poly_gamer Re: biedni jestescie.. `P 13.10.11, 21:02 > ciezka dola. nie ma czego zazdroscic `) Nikt nie mówił, że będzie łatwo, ale damy radę. Twardym trzeba być a nie mientkim ... Odpowiedz Link Zgłoś
andrzejek4747 Re: biedni jestescie.. `P 19.10.11, 23:07 temat ku chwale forumowiczow Odpowiedz Link Zgłoś
leziox Re: biedni jestescie.. `P 19.10.11, 23:20 Skad ten bzdurny wniosek ze z cisnieniem na rozmnazanie?Mezczyzna ma cisnienie ale na dymanie,rozmnazanie ma w glowie dopiero wtedy gdy panienka oswiadcza ze poda go o alimenty. Nikt z facetów rozmnazac sie nie chce,ci którzy tak twierdza,to zwykli klamcy. Odpowiedz Link Zgłoś
khadroma Re: biedni jestescie.. `P 20.10.11, 15:28 To natura ma takie parcie. Mezczyzni sa tylko skromnymi jej wykonawcami. ;) Odpowiedz Link Zgłoś
maly.jasio belkot 20.10.11, 11:11 nfrv napisała: > z tym ciaglym cisnieniem na rozmnazanie. > i jeszcze musicie sie napracowac, zeby te swoje plemniki porozmieszczac w samic ach. belkot. sama praca nad tym , owszem chetnie. ale efekty niepotrzebne, bo malo kto zamierza za te efekty placic, lub dac sie ciagac po sadach. Odpowiedz Link Zgłoś