gringi2005
24.05.05, 14:55
mam problem ,własnie wróciłam od mego faceta i chyba znim zerwe jestesmy
razem 8 miesiecy, a poszło o to że najpierw on wzial moja komorke i zaczal
czytac moje smsy a ja wzielam jego i wtedy on powiedzial ze nie moge czytac
jego smsow i zabral mi swoja komorke ja go prosilam a on ze nie bo ma swoje
prywatne sprawy ,i wyszlam od niego,zaznaczma ze nigdy nie czytalam jego
smsow ,ale po dzisejszym chyba to byl blad, chce zerwac poniewaz boje sie ze
ta tajemnica to jaks inna dzieczwyna ,juz kiedys mialam goscia ktoremu tez
nie moglam czytac komorki az kiedys wreszcie przeczytalam i okazalo sie ze
mnie zdradza!!!napiszcie prosze szczerze coo tym myslicie!!czy facet naprawde
moze mnie nie zdradzac tylko chodzic o co innego???bo ja jakos w to nie
wierze ,mam zle doswiadczenia