Dodaj do ulubionych

rocznik 74 - pytanie

09.06.06, 09:13
hello, czy jest ktos z rocznika 1974, kto konczyl 13-ke i/albo Broniewskiego?
Obserwuj wątek
    • chuchalscy Re: rocznik 74 - pytanie 09.06.06, 10:16
      Szukaj na tej stronie: ostrowiecnr1.w.interia.pl/

      Wpisz się też to i Ciebie znajdą. Pozdrawiam. Też jestem po Bronku, ale nie będę
      mówił o roczniku bo to przygnębiające dla mnie, hehe.
      • brazylion3 Re: rocznik 74 - pytanie 09.06.06, 12:45
        Panie Chuchalscy nie jest tak tragicznie:) Trochę optymizmu.Też jestem po Bronku:)
        • buksy Re: rocznik 74 - pytanie 09.06.06, 13:05
          tu większośc chodziła do Broniewskiego, reszta to THM i pare rodzynków
          • chuchalscy wiek a nie szkoła!!!! 09.06.06, 14:22
            Przygnębiające jest dla mnie mówienie o roczniku, a nie o Bronku!!!!! Szanowni
            Państwo, lepszej szkoły w Ostrowcu nie było i nie ma. Właśnie za tydzień
            spotykamy się na 30-leciu matury. Pamiętacie takie nazwiska nauczycieli? Oni
            będą z nami: Dyrektor Stanisław Ziółkowski, Prof.Wanda Ziółkowska, Prof.Krystyna
            Krzemińska, Prof.Zofia Słapek, Prof.Wanda Musiał, Prof.Henryk Węsek,
            Prof.Leokadia Łęgosz
            • brazylion3 Re: wiek a nie szkoła!!!! 09.06.06, 14:48
              To było tak na podbudowanie, a nie inaczej:)

              Ja miałem polski z profesor ( to jest tytuł honorowy rzecz jasna) Kamińską. Super kobieta. Rewelacja:) Dobrze uczyła i sympatyczna, chłopów lubiła jak nikt inny:)...Ach wspomnienia. A pamiętacie Edka Starachowskiego od w-f. Nie no odjechany gościu:)
              • andzia_s Re: wiek a nie szkoła!!!! 09.06.06, 14:50
                ja go pamiętam, ale akurat mnie z racji tego, ze jestem kobieta nie uczył.
          • andzia_s Re: rocznik 74 - pytanie 09.06.06, 14:48
            ja tez Broniewski :)
          • pathos_phobos Re: rocznik 74 - pytanie 09.06.06, 15:09
            Czy ja wiem-jest kilka osób z chreptowicza...
            • brazilion Chreptowicz 09.06.06, 16:49
              No wlasnie. I to przeciez Chreptowicz byl (nie wiem, czy nadal jest) najlepszym
              liceum w Ostrowcu. NIE FALSZUJCIE HISTORII, kolezanki i koledzy z Bronka !
              • pathos_phobos Re: Chreptowicz 09.06.06, 16:51
                nie nakrecaj spirali nienawiści ;-)
                Ach ta fobia antybronkowska hehehe
                • brazilion Re: Chreptowicz 09.06.06, 16:53
                  Jaka spirala, jaka fobia ? Ja tylko stwierdzilem niezaprzeczalny FAKT !!!!!!!!!
                  • pathos_phobos Re: Chreptowicz 09.06.06, 16:54
                    Sam rozpętujesz wojnę forumową-ja umywam rece.
                    • brazilion Re: Chreptowicz 09.06.06, 16:57
                      Pozniej na tej kanwie nakrece film "Jak rozpetalem pierwsza wojne forumowa".
                      Powinna z tego wyjsc niezla komedia...
                      • kszo.pany TRZYNASTKA I BRONIEWSKI !!! 09.06.06, 17:54
                        Ukończyłem SP 13 i LO im. Broniewskiego, ale jestem rocznikiem 1975.
                      • aisablri Re: Chreptowicz 09.06.06, 18:45
                        a ja po PSP nr 5 i Chreptowiczu teraz wszystko przyjmuję z iście stoickim
                        spokojem. Nic mnie nie dziwi już. Zupełnie nic. Nic mnie nie złamie:)
                        • pathos_phobos Re: Chreptowicz 09.06.06, 18:46
                          Ja jak poprzedniczka tylko sp 7-przez pierwsze dwa lata 1
                          • aisablri Re: Chreptowicz 09.06.06, 18:49
                            UJ to pestka;)
                            • pathos_phobos Re: Chreptowicz 09.06.06, 18:50
                              AM niestety nie :-(
                            • brazilion Re: Chreptowicz 09.06.06, 19:32
                              Wiem cos na ten temat, ze pestka. Szwagier dowodcy mojej kompanii z
                              podchorazowki przeciez skonczyl taki tam UJ w Tarnowie...
                              • kszo.pany Re: Chreptowicz 09.06.06, 19:40
                                Szef szkolenia wojskowego na wydziale prawa UMCS w latach '70 zwykł mawiać:
                                - mam zajęcia na różnych uemceesach, ale takiego burdelu nigdzie nie ma!
              • buksy Re: Chreptowicz 10.06.06, 07:21
                kurcze zobacz, nikt nie podjął rękawicy :)
                • pathos_phobos Re: Chreptowicz 10.06.06, 10:41
                  A tak na ciebie liczyłem :-((
                  • kszo.pany UMCS 10.06.06, 11:21
                    Chcę tylko powiedzieć, że moim celem nie było obrażanie absolwentów, ani
                    studentów UMCS*, ani nikogo z Lublina (sam się tam urodziłem), a jedynie
                    pokazanie mizerności wiedzy i obycia wojskowych w tamtym okresie.




                    *oczywiście nie dotyczy to radomian
                    • pathos_phobos Re: UMCS 10.06.06, 13:14
                      To było do braziliona.Ja myślałem ,ze buksy podejmie rękawicę i nastąpi
                      konflikt na linii chreptowicz-broniewski
                      • brazylion3 Re: UMCS 10.06.06, 20:09
                        Buksy jest za cwany:) na takie gierki:)
                        • buksy Re: UMCS 10.06.06, 20:32
                          ja jestem jak owieczka - zero konfilktu
                          • chuchalscy Re: UMCS 10.06.06, 23:59
                            Chętnie bym "przywalił" tym z Chreptusa, ale po co, hehe. Ja tam swoje wiem.
                            • brazilion Chreptus 11.06.06, 02:42
                              Przywalic zawsze mozna, ale FAKTY i tak mowia same za siebie !
                              • michal13w Re: Chreptus 11.06.06, 02:44
                                Niestety te pozytywne fakty są przeszłością...dzisiaj to już nie jest ten sam
                                Chreptus co kiedyś; renoma może została, ale z czasem i to może się zmienić.
                                • chuchalscy ależ brazilionie 11.06.06, 10:39
                                  E tam brazilionku, nie będę "przywalał". Wiesz, ja dla zgody międzyszkolnej,
                                  wziąłem sobie żonę z Chreptusa, czym mocno zdenerwowałem płeć męską w tej Twojej
                                  Alma Mater. Do tej pory mnie nie lubią, hehe. A jeśli chodzi o to, że fakty
                                  mówią same za siebie, to chcę Ci powiedzieć, że Chreptus był rzeczywiście lepszy
                                  od Bronka , ale przed II wojną światową. A wiesz dlaczego wtedy?, Bo wtedy
                                  Bronka wogóle jeszcze nie było, hehe. Pozdrawiam.
                                  • brazilion Re: ależ brazilionie 12.06.06, 04:31
                                    Zbyszek, pozostaje tylko miec nadzieje, ze Twoja zona naszego forum nie
                                    czytuje, bo inaczej bedziesz mial przekichane ;)
              • bmwariat I tak najlepszą szkoła jest THM:))) 12.06.06, 07:40
                kiedyś był najlepszy ze wszystkich, a teraz nie wiem:)
                • pathos_phobos Re: I tak najlepszą szkoła jest THM:))) 12.06.06, 12:05
                  no niech ci bedzie,lekarz kazał przytakiwać ;-)
                • brazilion Re: I tak najlepszą szkoła jest THM:))) 12.06.06, 14:06
                  Na pewno THM jest pod jednym wzgledem najlepsze (bo to technikum, czyli ono):
                  jesli chodzi o ilosc absolwentow na tym forum.
    • monika.dk Re: rocznik 74 - pytanie 12.06.06, 09:28
      ja jestem :)
      • m.olech Re: rocznik 74 - pytanie 12.06.06, 11:11
        a do jakiej klasy chodzilas w 13 i do jakiej w III LO?
        • monika.dk Re: rocznik 74 - pytanie 12.06.06, 14:59
          ogólna w Bronku :)
          • m.olech Re: rocznik 74 - pytanie 13.06.06, 14:37
            a ja do mat - fiz; ogólna - czyli z Grzeskiem Styczynskim, Agnieszka Zawadzka?
            • monika.dk Re: rocznik 74 - pytanie 13.06.06, 16:40
              dokładnie, nie przypominam sobie nazwiska Olech, to po mężu?
              • m.olech Re: rocznik 74 - pytanie 14.06.06, 12:39
                :)
                nie to marcin olech
                • monika.dk Re: rocznik 74 - pytanie 14.06.06, 15:51
                  jakoś wydałeś mi się kobietą, ups, sorki :))
                  nazwiska nie kojarzę, ale wygląd pewnie jest mi znajomy
                  pozdrawiam
                  • e.x.i.t Re: rocznik 74 - pytanie 18.06.06, 23:13
                    Cześć !
                    Mam na imię Aśka rocznik 74 i chodziłam do 13-tki do klasy d z Kiesą ,
                    Biskupem , Pytasz ..i cała ta reszta
                    Ciebie też pamietam ...pozdrowionka
                    • kszo.pany SP 13 18.06.06, 23:27

                      Stara dobra Trzynastka:)
                      Ja jestem rocznik 75 i w moich wspomnieniach na zawsze pozostaną apele z
                      Pazderskim na czele, Tomaszewski, Glanda, Kwiecień, Studzieżba, sprawdzanie
                      tarcz, chusteczek itp...
                      Do dziś przypomina mi się widok z sali 25 - biologia, "nowoczesne" krzesełka i
                      ławki w sali 24 no i sklepik.
                      Woźna Sokołowska, rytuał dyżurów na korytarzach, zganianie uczniów z parapetów,
                      zakaz wchodzenia górnymi drzwiami - tylko dla VIPów...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka