m.olech 09.06.06, 09:13 hello, czy jest ktos z rocznika 1974, kto konczyl 13-ke i/albo Broniewskiego? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
chuchalscy Re: rocznik 74 - pytanie 09.06.06, 10:16 Szukaj na tej stronie: ostrowiecnr1.w.interia.pl/ Wpisz się też to i Ciebie znajdą. Pozdrawiam. Też jestem po Bronku, ale nie będę mówił o roczniku bo to przygnębiające dla mnie, hehe. Odpowiedz Link Zgłoś
brazylion3 Re: rocznik 74 - pytanie 09.06.06, 12:45 Panie Chuchalscy nie jest tak tragicznie:) Trochę optymizmu.Też jestem po Bronku:) Odpowiedz Link Zgłoś
buksy Re: rocznik 74 - pytanie 09.06.06, 13:05 tu większośc chodziła do Broniewskiego, reszta to THM i pare rodzynków Odpowiedz Link Zgłoś
chuchalscy wiek a nie szkoła!!!! 09.06.06, 14:22 Przygnębiające jest dla mnie mówienie o roczniku, a nie o Bronku!!!!! Szanowni Państwo, lepszej szkoły w Ostrowcu nie było i nie ma. Właśnie za tydzień spotykamy się na 30-leciu matury. Pamiętacie takie nazwiska nauczycieli? Oni będą z nami: Dyrektor Stanisław Ziółkowski, Prof.Wanda Ziółkowska, Prof.Krystyna Krzemińska, Prof.Zofia Słapek, Prof.Wanda Musiał, Prof.Henryk Węsek, Prof.Leokadia Łęgosz Odpowiedz Link Zgłoś
brazylion3 Re: wiek a nie szkoła!!!! 09.06.06, 14:48 To było tak na podbudowanie, a nie inaczej:) Ja miałem polski z profesor ( to jest tytuł honorowy rzecz jasna) Kamińską. Super kobieta. Rewelacja:) Dobrze uczyła i sympatyczna, chłopów lubiła jak nikt inny:)...Ach wspomnienia. A pamiętacie Edka Starachowskiego od w-f. Nie no odjechany gościu:) Odpowiedz Link Zgłoś
andzia_s Re: wiek a nie szkoła!!!! 09.06.06, 14:50 ja go pamiętam, ale akurat mnie z racji tego, ze jestem kobieta nie uczył. Odpowiedz Link Zgłoś
pathos_phobos Re: rocznik 74 - pytanie 09.06.06, 15:09 Czy ja wiem-jest kilka osób z chreptowicza... Odpowiedz Link Zgłoś
brazilion Chreptowicz 09.06.06, 16:49 No wlasnie. I to przeciez Chreptowicz byl (nie wiem, czy nadal jest) najlepszym liceum w Ostrowcu. NIE FALSZUJCIE HISTORII, kolezanki i koledzy z Bronka ! Odpowiedz Link Zgłoś
pathos_phobos Re: Chreptowicz 09.06.06, 16:51 nie nakrecaj spirali nienawiści ;-) Ach ta fobia antybronkowska hehehe Odpowiedz Link Zgłoś
brazilion Re: Chreptowicz 09.06.06, 16:53 Jaka spirala, jaka fobia ? Ja tylko stwierdzilem niezaprzeczalny FAKT !!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
pathos_phobos Re: Chreptowicz 09.06.06, 16:54 Sam rozpętujesz wojnę forumową-ja umywam rece. Odpowiedz Link Zgłoś
brazilion Re: Chreptowicz 09.06.06, 16:57 Pozniej na tej kanwie nakrece film "Jak rozpetalem pierwsza wojne forumowa". Powinna z tego wyjsc niezla komedia... Odpowiedz Link Zgłoś
kszo.pany TRZYNASTKA I BRONIEWSKI !!! 09.06.06, 17:54 Ukończyłem SP 13 i LO im. Broniewskiego, ale jestem rocznikiem 1975. Odpowiedz Link Zgłoś
aisablri Re: Chreptowicz 09.06.06, 18:45 a ja po PSP nr 5 i Chreptowiczu teraz wszystko przyjmuję z iście stoickim spokojem. Nic mnie nie dziwi już. Zupełnie nic. Nic mnie nie złamie:) Odpowiedz Link Zgłoś
pathos_phobos Re: Chreptowicz 09.06.06, 18:46 Ja jak poprzedniczka tylko sp 7-przez pierwsze dwa lata 1 Odpowiedz Link Zgłoś
brazilion Re: Chreptowicz 09.06.06, 19:32 Wiem cos na ten temat, ze pestka. Szwagier dowodcy mojej kompanii z podchorazowki przeciez skonczyl taki tam UJ w Tarnowie... Odpowiedz Link Zgłoś
kszo.pany Re: Chreptowicz 09.06.06, 19:40 Szef szkolenia wojskowego na wydziale prawa UMCS w latach '70 zwykł mawiać: - mam zajęcia na różnych uemceesach, ale takiego burdelu nigdzie nie ma! Odpowiedz Link Zgłoś
buksy Re: Chreptowicz 10.06.06, 07:21 kurcze zobacz, nikt nie podjął rękawicy :) Odpowiedz Link Zgłoś
kszo.pany UMCS 10.06.06, 11:21 Chcę tylko powiedzieć, że moim celem nie było obrażanie absolwentów, ani studentów UMCS*, ani nikogo z Lublina (sam się tam urodziłem), a jedynie pokazanie mizerności wiedzy i obycia wojskowych w tamtym okresie. *oczywiście nie dotyczy to radomian Odpowiedz Link Zgłoś
pathos_phobos Re: UMCS 10.06.06, 13:14 To było do braziliona.Ja myślałem ,ze buksy podejmie rękawicę i nastąpi konflikt na linii chreptowicz-broniewski Odpowiedz Link Zgłoś
chuchalscy Re: UMCS 10.06.06, 23:59 Chętnie bym "przywalił" tym z Chreptusa, ale po co, hehe. Ja tam swoje wiem. Odpowiedz Link Zgłoś
brazilion Chreptus 11.06.06, 02:42 Przywalic zawsze mozna, ale FAKTY i tak mowia same za siebie ! Odpowiedz Link Zgłoś
michal13w Re: Chreptus 11.06.06, 02:44 Niestety te pozytywne fakty są przeszłością...dzisiaj to już nie jest ten sam Chreptus co kiedyś; renoma może została, ale z czasem i to może się zmienić. Odpowiedz Link Zgłoś
chuchalscy ależ brazilionie 11.06.06, 10:39 E tam brazilionku, nie będę "przywalał". Wiesz, ja dla zgody międzyszkolnej, wziąłem sobie żonę z Chreptusa, czym mocno zdenerwowałem płeć męską w tej Twojej Alma Mater. Do tej pory mnie nie lubią, hehe. A jeśli chodzi o to, że fakty mówią same za siebie, to chcę Ci powiedzieć, że Chreptus był rzeczywiście lepszy od Bronka , ale przed II wojną światową. A wiesz dlaczego wtedy?, Bo wtedy Bronka wogóle jeszcze nie było, hehe. Pozdrawiam. Odpowiedz Link Zgłoś
brazilion Re: ależ brazilionie 12.06.06, 04:31 Zbyszek, pozostaje tylko miec nadzieje, ze Twoja zona naszego forum nie czytuje, bo inaczej bedziesz mial przekichane ;) Odpowiedz Link Zgłoś
bmwariat I tak najlepszą szkoła jest THM:))) 12.06.06, 07:40 kiedyś był najlepszy ze wszystkich, a teraz nie wiem:) Odpowiedz Link Zgłoś
pathos_phobos Re: I tak najlepszą szkoła jest THM:))) 12.06.06, 12:05 no niech ci bedzie,lekarz kazał przytakiwać ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
brazilion Re: I tak najlepszą szkoła jest THM:))) 12.06.06, 14:06 Na pewno THM jest pod jednym wzgledem najlepsze (bo to technikum, czyli ono): jesli chodzi o ilosc absolwentow na tym forum. Odpowiedz Link Zgłoś
m.olech Re: rocznik 74 - pytanie 12.06.06, 11:11 a do jakiej klasy chodzilas w 13 i do jakiej w III LO? Odpowiedz Link Zgłoś
m.olech Re: rocznik 74 - pytanie 13.06.06, 14:37 a ja do mat - fiz; ogólna - czyli z Grzeskiem Styczynskim, Agnieszka Zawadzka? Odpowiedz Link Zgłoś
monika.dk Re: rocznik 74 - pytanie 13.06.06, 16:40 dokładnie, nie przypominam sobie nazwiska Olech, to po mężu? Odpowiedz Link Zgłoś
monika.dk Re: rocznik 74 - pytanie 14.06.06, 15:51 jakoś wydałeś mi się kobietą, ups, sorki :)) nazwiska nie kojarzę, ale wygląd pewnie jest mi znajomy pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
e.x.i.t Re: rocznik 74 - pytanie 18.06.06, 23:13 Cześć ! Mam na imię Aśka rocznik 74 i chodziłam do 13-tki do klasy d z Kiesą , Biskupem , Pytasz ..i cała ta reszta Ciebie też pamietam ...pozdrowionka Odpowiedz Link Zgłoś
kszo.pany SP 13 18.06.06, 23:27 Stara dobra Trzynastka:) Ja jestem rocznik 75 i w moich wspomnieniach na zawsze pozostaną apele z Pazderskim na czele, Tomaszewski, Glanda, Kwiecień, Studzieżba, sprawdzanie tarcz, chusteczek itp... Do dziś przypomina mi się widok z sali 25 - biologia, "nowoczesne" krzesełka i ławki w sali 24 no i sklepik. Woźna Sokołowska, rytuał dyżurów na korytarzach, zganianie uczniów z parapetów, zakaz wchodzenia górnymi drzwiami - tylko dla VIPów... Odpowiedz Link Zgłoś