Dodaj do ulubionych

kalendarzyk

13.07.05, 11:14
mam pytanie dot. liczenia dni płodnych i niepłodnych. odstawiłam pigułkę
uzywamy prezerwatyw ale chcielibyśmy czasem kochać si "bez ubranka". I stad
mam prośbę o info na temat "kiedy jest najbezpieczniej". Kwestia leży w tym ze
mój naturalny cykl to ok 35 dni, nie "standardowych" 28... czy metoda liczenia
"średniej" i obliczania dni płodnych i neipłodnych sprawdza się i w tym przypadku?
Obserwuj wątek
    • anusia29 Re: kalendarzyk 13.07.05, 12:00
      kalendarzyk jest najlepsza metodą na zajście w (niechcianą) ciążę!!!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka