Dodaj do ulubionych

Prośba o ...

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.03.05, 01:38
Czy ktoś z Państwa mógłby mi wskazać stronę internetową, z której mógłbym
ściągnąć program do narysowania rzutu mieszkania. Musze w najprostszy możliwy
sposób zrobić inwentaryzację mieszkania.
Dziękuje.
Obserwuj wątek
    • Gość: tyty Re: Prośba o ... IP: *.acn.waw.pl 20.03.05, 09:46
      trzeba zmierzyc i narysowac olowkiem na kartce-to najprostszy program..
      • Gość: gość Re: Prośba o ... IP: *.limes.com.pl 20.03.05, 17:05
        Może jeszcze być potrzebna gumka.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka