Gość: henk IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.02.06, 23:01 czy któś używa tego programu, jakie wrażenia? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: qwerty Re: sketchup IP: *.internetdsl.tpnet.pl 17.02.06, 10:55 Program jest rewelacyjny. Tylko szkoda, że tylko ciężko wykorzystać go tworzenia kompletnej dokumentacji projektowej. Obserwuję jak rozwija się od wersji 3.0 i jestem pod wrażeniem jak producentowi udaje się zachować jego prostotę działania przy zwiększonej ilości funkcji, możliwości. qwerty Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: q Re: sketchup IP: *.acn.waw.pl 17.02.06, 15:49 mozna jakies namiary na ten program? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Architekt Re: sketchup IP: *.internetdsl.tpnet.pl 17.02.06, 22:21 www.sketchup.com Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: krakers Re: sketchup IP: 62.17.252.* 14.03.06, 14:55 Pracuje w Irlandii. Tutaj Sketchup robi furore.Nie spotkalem programu za pomoca ktorego mozna szybciej wykonac obiekt 3D. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: arch_irl Re: sketchup IP: 213.94.195.* 11.05.06, 12:43 ja tez pracuje w irl i tez z sketchupem, potwierdzam ze bardzo interesujacy program. zwlaszcza bardzo dobry do koncepcji i szybkich prezentacji dla klienta. troche jednak mu brakuje to efekciarskich renderow 3dmaxa. krakers a gdzie dokladnie pracujesz? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Architekt Re: sketchup IP: *.internetdsl.tpnet.pl 14.03.06, 18:51 Jak na razie "bawię się" nim od dwóch tygodni. Szbkość tworzenia brył 3D jest świetnia, możliwość modelowania też dobra. Po przejżeniu lekcji interaktywnych ze strony producenta wychodzi że można nim robić "małe cuda".... ;) Niestety brak jest możliwości ustawiania sztucznego światła i lepszego renderowania. Na plus jest możliwość edycji materiałów - choć uboga. Świetnie się nadaje na wizualicje "na wczoraj"! Dokumentacji technicznej nie da się w nim zrobić ale rysunek "warsztatowy" na budowę jak najbardziej! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: krakers Re: sketchup IP: *.b-ras1.chf.cork.eircom.net 12.05.06, 17:50 Sketchup od niedawna można pobrać z google... co mnie zaskoczyło. Do arch_irl - pracuje w Cork a Ty? Odpowiedz Link Zgłoś
viasoft Re: sketchup 05.07.13, 11:15 Polecam Sketchup 2013 PL , produkt posiada roczne wsparcie producent z bezpłatnymi aktualizacjami do najnowszych wersji. Odpowiedz Link Zgłoś
viasoft Re: sketchup 10.09.14, 22:21 Najnowsza wersja Sketchup Pro 2014 Sketchup Pro 2014 Sprawdź nowości i promocje : odwiedź nas www.viasoft.pl Odpowiedz Link Zgłoś