Dodaj do ulubionych

Tuba na projekty?

IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 05.06.03, 11:21
Cześć!

Chciałabym kupić w prezencie tube na projekty dla studenta architektury
krajobrazu. Jaki wymiar wybrać? I gdzie w Warszawie są sklepy, w których mogę
dokonać tanio takiego zakupu? Z góry dziękuję za informacje :-)
Pozdrawiam

Żabka
Obserwuj wątek
    • Gość: inz. Mamon Re: Tuba na projekty? IP: 213.33.69.* 05.06.03, 13:35
      Gość portalu: Żabka napisał(a):

> Cześć!
      >
      > Chciałabym kupić w prezencie tube na projekty dla studenta architektury
      > krajobrazu. Jaki wymiar wybrać? I gdzie w Warszawie są sklepy, w których mogę
      > dokonać tanio takiego zakupu? Z góry dziękuję za informacje :-)
      > Pozdrawiam
      >
      > Żabka

Najlepiej jak kupisz przyjacielowi tak zwana tube propagandowa- powinna mu
      pomoc w uprawianiu jego zawodu mocno zwiazanego z poprawnymi public relations.

Uszanowanie,

inz. Mamon
        • Gość: egon Re: Tuba na projekty? IP: 212.106.152.* 05.06.03, 15:28
          Gość portalu: Żabka napisał(a):
          > >
          > > Najlepiej jak kupisz przyjacielowi tak zwana tube propagandowa- powinna mu
          > > pomoc w uprawianiu jego zawodu mocno zwiazanego z poprawnymi public relati
          > > ons.
          > > Uszanowanie,
          > > inz. Mamon

> ?

insz. mamona nieustajaco tkwi w samozachwycie - co sentencja to rechot
          • miltonia Re: Tuba na projekty? 05.06.03, 15:40
            Kiedys byly takie, ktorych dlugosc mozna bylo regulowac. Do dostania w sklepach
            zaopatrzenia plastykow, np. na Mazowieckiej. Jak jest obecnie, nie wiem, bo z
            uzywam jedynie tuby propagandowej produkcji inz. Mamonia.
            • Gość: rooti Re: Tuba na projekty? IP: *.katowice.cvx.ppp.tpnet.pl 06.06.03, 01:19
              Tuba: im wieksza, tym lepsza.
              Tuba to atrybut architekta; to jak laska biskupia albo palka policyjna.
              Tuba powinna byc wiec wielka, czarna, widoczna z daleka; budzaca szacunek ;-p
              W koncu tuba powinna miec mozliwosc regulacji; Dobre sa male tuby fmy Leniar;
              duze tez robia: sa zolte lub niebieskie i calkiem fajniste.

Arch. krajobrazu nieodlacznie kojarzy mi sie z formatami o szerokosci 90 lub
              120cm. To niezbedne minimum tuby. Ale polecalbym "teleskopowa" na 180.
              Ostatecznie: kto wie jak bardzo rozlegego krajobrazu mozna sie spodziewac :) ?
    • Gość: Żabka Re: Tuba na projekty? IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 08.07.03, 15:59
      Cześć!
      Jestem już po zakupkach :-) Kupiłam tubę, taką czarną, rozkręcaną do 120 cm.
      Niestety w obu sklepach na Mazowieckiej takich nie mieli. Dysponowali tylko
      takimi zwykymi; więc powędrowałam do sklepu „Paleta Art.” na ul. Szkolnej 5 i
      tam wlasnie była „moja” tuba za 61 zł. Stwierdziłam, że jeszcze zajrzę do
      sklepu „Skala”, tam była identyczna tuba, ale jak zobaczyłam ile kosztuje, to
      się przerazilam – az 23 zl była drozsza (czyli kosztowała aż 84 zł.) i
      szybciutko wróciłam na Szkolną :-)
      Miltonia, zawartość wypełniłam (no może nie do końca, bo bym zbankrutowałą na
      tym wypełnianiu ;-) ), ale nie buteleczkami z %, tylko takim cukiereczkami z
      % :-)
      Miałam też oczywiście mały problem z zapakowaniem tego prezentu, ale
      wymyśliłam, że kupię taki jasny papaier do pakowaia paczek i porobie na nim
      kolorowe stempelki za pomocą ziemniaków, a potem ładniw owinę i zrobię z tuby
      duuużego cukierka ze wstążeczkami :-)
      Jutro okaże się czy prezencik się spodobał. Trzymajcie kciuki.
      Jeszcze raz dziękuję wszystkim za pomoc, szczególnie: Miltonie i Rooti Śle
      pozdrowionka,
      Żabka

PS Może kiedyś przyda się mój pomyśl komu innemu, dlatego się tak rozpisałam ;-)
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka