Dodaj do ulubionych

STAROCIE - RENOWACJA

19.01.04, 13:14
Czesc, czy ktos zna moze jakies miejsce w W-wie/okolicach, gdzie mozna oddac
do renowacji stare meble i nie zbankrutowac? dzieki za informacje.
Obserwuj wątek
    • kasia_345 Re: STAROCIE - RENOWACJA 19.01.04, 17:06
      m001 napisała:

> Czesc, czy ktos zna moze jakies miejsce w W-wie/okolicach, gdzie mozna oddac
      > do renowacji stare meble i nie zbankrutowac? dzieki za informacje.

Polecam (sprawdzony): antyki_s.webpark.pl/oferta.html

kasia
      • magda176 pytanie do Kasi 19.01.04, 23:45
        Kasiu czy oddawałaś tam jakieś meble do renowacji? Czy znasz ten zakład, czy
        ktoś Ci go tylko polecił? A jeżli oddawałaś meble to jakie, i w jakim stanie?
        Bardzo mnie to interesuje.

pozdrawiam magda
        • baby76 renowacja 20.01.04, 04:52
          Magdo,

ja znam pewnego Pana, ktory mieszka poza Warszawa i naprawde jest godny
          polecenia. Ja i moja mama oddalysmy pare mebelkow do renowacji i jestesmy
          bardzo zadowolone. Ten Pan nawet wymienil nam rattan w krzeslach, czyli zaplotl
          nowy a to naprawde sztuka. Moja mama oddala do tego pana bardzo stary, piekny
          kredens, ktory byl bardzo zniszczony, wymagal uzupelnienia wielu elementow,
          zamkow itp. bo byly popsute i ten pan wszystko dorobil we wlasnym zakresie.
          Wiec nawet jesli Twoje meble sa bardzo zniszczone np. masz krzeslo bez nogi to
          chyba nie bylo by problemu zeby ja dorobic. Wiem, ze ten pan robi tez tapicerki.
          A mnie polecila go kolezanka z pracy.
          Jesli chcesz to podam ci do niego telefon, chyba mam gdzies jeszcze jego
          komorke. Napisz do mnie na e-mail.

Aha, a to wszystko za naprawde przyzwoita cene do tego ten pan przyjechal po
          mebel i go dostarczyl :)z powrotem. A wiem , ze ci w Warszawie to strasznie
          zdzieraja.

pozdrawiam

PS. Czy ty tez jestes milosniczka "starych klamotow"? :)
          • m001 Re: renowacja 21.01.04, 09:21
            Cześć,

przepraszam, że się wtrącam, ale czy może mogłabym Cię prosić o podanie
            kontaktu do tego Pana? Ja mam kilka starych mebli z Koła i z piwnicy mojej
            babci, które wymagają trochę pracy i napraw, a takie renowacje sa bradzo
            kosztowne i w zwiazku z tym troche mnie to wstrzymuje. Oddalam kiedyś do
            renowacji fotel i stolik - zmieniali tapicerke i dorabiali szuflabe,
            odswiezali i malowali i zaplacilam jak za zboze.

Ale jak mowisz, że Pan robi rozne naprawy itp to może ja również mogłabym
            skorzystac z jego usług. Będę wdzięczna za odpowiedz. Pozdrawiam, Monika
    • baby76 KONTAKT do renowatora 27.01.04, 05:13
      hej, przepraszam , ze tak dlugo ale musialam sie dogrzebac :)
      Wiec mam komorke do tego Pana 602 50 31 65. Pan nazywa sie Waldemar Kuch.

Mozecie powiedziec, ze dostalyscie telefon od Ani.

powodzenia i cieszcie sie ze swoich odnowionych mebelkow :)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka