Dodaj do ulubionych

pytanie techniczne:)

15.01.10, 12:23
Wiem,ze to pytanie powinnam umiescic na forum komputery ale tam jest
mala rotacja;)Jak wejsc w historie(odwiedzanych stron)w kompie?
z gory dzieki za pomoc:)
Obserwuj wątek
    • alpepe Re: pytanie techniczne:) 15.01.10, 12:27
      normalnie, klikasz na pasku narzędzi na górze historia, kronika, czy co tam
      masz. Jak nie wiesz, co masz, to klikasz wszędzie, kiedyś znajdziesz.
      • nieanielica Re: pytanie techniczne:) 15.01.10, 12:29
        no to dzieki;)
    • jedenpro.cent Re: pytanie techniczne:) 15.01.10, 12:29
      W pasku na samej górze masz napis Historia albo History. Klikasz i masz. Tak
      jest w Windowsie.
      • jedenpro.cent edit 15.01.10, 12:34
        Tak jest w przeglądarce firefox, w internet explorer też znajdziesz historię ale
        w innym miejscu.
        Jeśli przeglądarka była ustawiona nie zapisuj historii, to niczego nie znajdziesz :)
    • grassant Re: pytanie techniczne:) 15.01.10, 12:35
      eanielica napisała:
      Jak wejsc w historie(odwiedzanych stron)w kompie?

      Kogo chcesz podejrzeć?? Zastanów się, czy warto!

      Zajrzyj jeszcze w 'Ulubione' ;)
      • jedenpro.cent Re: pytanie techniczne:) 15.01.10, 12:38
        Nie zapomnij o archiwum gg, komórce i przeszukaniu kieszeni płaszcza.
        • lolcia-olcia Re: pytanie techniczne:) 15.01.10, 12:39
          zapomniałeś o koszu na śmieci;p
          • kiecha3 eeee tam.... 15.01.10, 12:42
            ona nie szpieguje.. tylko chce ukryć co tam brzydkiego oglądała :P
            • lolcia-olcia Re: eeee tam.... 15.01.10, 12:46
              To lepiej na bieżąco usuwać historię;p
    • nieanielica Re: pytanie techniczne:) 15.01.10, 13:28
      dziekuje wszystkim za pomoc:)
      Do tych,ktorzy insynuowali,ze szpieguje moge tylko napisac,ze kazdy
      mierzy wlasna miarka.
      Chce oddac komputer i zalezy mi na wykasowaniu hasel i historii.
      pozdrawiam:)
      • kiecha3 Re: pytanie techniczne:) 15.01.10, 13:43
        > Chce oddac komputer i zalezy mi na wykasowaniu hasel i historii.
        > pozdrawiam:)


        TYLKO WINNY SIĘ TŁUMACZY ;)
        • nieanielica Re: pytanie techniczne:) 15.01.10, 13:54
          a kazdy Polak to zlodziej...i alkoholik...i szpieg;)
          • kiecha3 Re: pytanie techniczne:) 15.01.10, 14:14
            o kurde.... z grubej rury...

            a ja tylko żartowałam.... :D
            • nieanielica Re: pytanie techniczne:) 15.01.10, 14:17
              ten usmiech na koncu zdania swiadczyl,ze ja tez:) ale trzeba byc
              spostrzegawczym zeby to zauwazyc:)
              pozdrawiam
              • kiecha3 Re: pytanie techniczne:) 15.01.10, 17:42
                ale trzeba byc
                > spostrzegawczym zeby to zauwazyc:)

                Przyganiał kocioł garnkowi :DD
          • alpepe Re: pytanie techniczne:) 15.01.10, 14:15
            najlepiej to skasować w ustawieniach, tam są opcje typu kasuj cookies, hasła
            formularzy czy historia.
            • nieanielica Re: pytanie techniczne:) 15.01.10, 14:21
              dzieki alpepe,juz sobie poradzilam :)
              milego dnia:)
    • futrza-kenson Re: pytanie techniczne:) 15.01.10, 14:34
      wchodzisz u góry w "narzędzia" a potem w "opceje internrtowe" po
      środku okna sa inf dot historii, robisz usun i po sprawie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka