nieanielica 15.01.10, 12:23 Wiem,ze to pytanie powinnam umiescic na forum komputery ale tam jest mala rotacja;)Jak wejsc w historie(odwiedzanych stron)w kompie? z gory dzieki za pomoc:) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
alpepe Re: pytanie techniczne:) 15.01.10, 12:27 normalnie, klikasz na pasku narzędzi na górze historia, kronika, czy co tam masz. Jak nie wiesz, co masz, to klikasz wszędzie, kiedyś znajdziesz. Odpowiedz Link Zgłoś
jedenpro.cent Re: pytanie techniczne:) 15.01.10, 12:29 W pasku na samej górze masz napis Historia albo History. Klikasz i masz. Tak jest w Windowsie. Odpowiedz Link Zgłoś
jedenpro.cent edit 15.01.10, 12:34 Tak jest w przeglądarce firefox, w internet explorer też znajdziesz historię ale w innym miejscu. Jeśli przeglądarka była ustawiona nie zapisuj historii, to niczego nie znajdziesz :) Odpowiedz Link Zgłoś
grassant Re: pytanie techniczne:) 15.01.10, 12:35 eanielica napisała: Jak wejsc w historie(odwiedzanych stron)w kompie? Kogo chcesz podejrzeć?? Zastanów się, czy warto! Zajrzyj jeszcze w 'Ulubione' ;) Odpowiedz Link Zgłoś
jedenpro.cent Re: pytanie techniczne:) 15.01.10, 12:38 Nie zapomnij o archiwum gg, komórce i przeszukaniu kieszeni płaszcza. Odpowiedz Link Zgłoś
lolcia-olcia Re: pytanie techniczne:) 15.01.10, 12:39 zapomniałeś o koszu na śmieci;p Odpowiedz Link Zgłoś
kiecha3 eeee tam.... 15.01.10, 12:42 ona nie szpieguje.. tylko chce ukryć co tam brzydkiego oglądała :P Odpowiedz Link Zgłoś
lolcia-olcia Re: eeee tam.... 15.01.10, 12:46 To lepiej na bieżąco usuwać historię;p Odpowiedz Link Zgłoś
nieanielica Re: pytanie techniczne:) 15.01.10, 13:28 dziekuje wszystkim za pomoc:) Do tych,ktorzy insynuowali,ze szpieguje moge tylko napisac,ze kazdy mierzy wlasna miarka. Chce oddac komputer i zalezy mi na wykasowaniu hasel i historii. pozdrawiam:) Odpowiedz Link Zgłoś
kiecha3 Re: pytanie techniczne:) 15.01.10, 13:43 > Chce oddac komputer i zalezy mi na wykasowaniu hasel i historii. > pozdrawiam:) TYLKO WINNY SIĘ TŁUMACZY ;) Odpowiedz Link Zgłoś
nieanielica Re: pytanie techniczne:) 15.01.10, 13:54 a kazdy Polak to zlodziej...i alkoholik...i szpieg;) Odpowiedz Link Zgłoś
kiecha3 Re: pytanie techniczne:) 15.01.10, 14:14 o kurde.... z grubej rury... a ja tylko żartowałam.... :D Odpowiedz Link Zgłoś
nieanielica Re: pytanie techniczne:) 15.01.10, 14:17 ten usmiech na koncu zdania swiadczyl,ze ja tez:) ale trzeba byc spostrzegawczym zeby to zauwazyc:) pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
kiecha3 Re: pytanie techniczne:) 15.01.10, 17:42 ale trzeba byc > spostrzegawczym zeby to zauwazyc:) Przyganiał kocioł garnkowi :DD Odpowiedz Link Zgłoś
alpepe Re: pytanie techniczne:) 15.01.10, 14:15 najlepiej to skasować w ustawieniach, tam są opcje typu kasuj cookies, hasła formularzy czy historia. Odpowiedz Link Zgłoś
nieanielica Re: pytanie techniczne:) 15.01.10, 14:21 dzieki alpepe,juz sobie poradzilam :) milego dnia:) Odpowiedz Link Zgłoś
futrza-kenson Re: pytanie techniczne:) 15.01.10, 14:34 wchodzisz u góry w "narzędzia" a potem w "opceje internrtowe" po środku okna sa inf dot historii, robisz usun i po sprawie Odpowiedz Link Zgłoś