bukowski27 z calego pytania 26.04.02, 14:45 fajny masz tylko nick. kacper-siodlaj-konia Odpowiedz Link Zgłoś
suzume Re: z calego pytania 26.04.02, 14:49 bukowski27 napisał(a): > fajny masz tylko nick. > > kacper-siodlaj-konia ...kiedy nie było rozkazu... Odpowiedz Link Zgłoś
bukowski27 co wy mi tu pieprzycie kacper... 26.04.02, 14:51 ze nie bylo... a instrukcje numer 7 pana pierszego sekretarza czytaliscie? no. to do roboty... i natrzec mi konia woskiem... zeby blyszczal... na sloncu... no. Odpowiedz Link Zgłoś
suzume Re: co wy mi tu pieprzycie kacper... 26.04.02, 14:52 bukowski27 napisał(a): > ze nie bylo... a instrukcje numer 7 pana pierszego sekretarza czytaliscie? no. > to do roboty... i natrzec mi konia woskiem... zeby blyszczal... na sloncu... no > . jak nic, trza budzić komendanta... Odpowiedz Link Zgłoś
kwik kapral melduje sie 26.04.02, 15:02 w koszarach? nacieranie woskiem? a od kiedy to? nie ma takiego punktu w regulaminie! Odpowiedz Link Zgłoś
suzume Re: ta ta ra ta 26.04.02, 15:32 kwik napisał(a): > i może jeszcze pocałuj psa w nos? nie pocałuj żabkę w łapkę Odpowiedz Link Zgłoś
kwik Re: ta ta ra ta 26.04.02, 15:33 > nie > pocałuj żabkę w łapkę żabkę? w łapkę? przecież wiesz, że leniwy jestem. Odpowiedz Link Zgłoś
suzume Re: ta ta ra ta 26.04.02, 15:35 kwik napisał(a): > żabkę? w łapkę? przecież wiesz, że leniwy jestem. oj tam. potraktuj to jako inwestycję w królewnę robiącą leniwe ostatecznie polecam bukosia - lepi pierogi i nie trzeba go w łapkę cmokać :) Odpowiedz Link Zgłoś
kwik Re: ta ta ra ta 26.04.02, 15:36 > oj tam. potraktuj to jako inwestycję w królewnę robiącą leniwe > ostatecznie polecam bukosia - lepi pierogi i nie trzeba go w łapkę cmokać :) no, cóż. ja już przeinwestowałem. Odpowiedz Link Zgłoś
suzume Re: ta ta ra ta 26.04.02, 15:38 kwik napisał(a): > no, cóż. ja już przeinwestowałem. no na rynek wtórny toto Odpowiedz Link Zgłoś
bukowski27 (inspekcjakonia) 26.04.02, 15:42 osoby: pan genaral bukowski, kapral kwik, nawet nie starszy szeregowy suzme. genaral: co to ku*wa ma ku*wa znaczyc... ku*wa... kon smierdzi!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
suzume (inspekcjakonia) odsłona 2 26.04.02, 15:44 > osoby: pan genaral bukowski, kapral kwik, nawet nie starszy szeregowy suzme. > > genaral: co to ku*wa ma ku*wa znaczyc... ku*wa... kon smierdzi!!!!!!! rozwiązanie: generał dostaje klamerkę do bielizny na no kwik - porcję wosku i instrukcje koń - suchy chleb, naturalnie su - idzie się byczyć Odpowiedz Link Zgłoś
bukowski27 *byczenie sie - 26.04.02, 15:45 mycie byka. łacznie z.... yyyyy.... tymi ... no.... yyyyy... jadrami? Odpowiedz Link Zgłoś
suzume Re: *byczenie sie - 26.04.02, 15:46 byk bez owych bykiem nie jest bukowski27 napisał(a): > mycie byka. łacznie z.... yyyyy.... tymi ... no.... yyyyy... jadrami? Odpowiedz Link Zgłoś
bukowski27 a aj napisalem 26.04.02, 15:47 jadrami???? ups... mialem na mysli z wiadrami... taka tam omylka... interpunkcyjna.... Odpowiedz Link Zgłoś
suzume a po co 26.04.02, 15:51 byku wiadra? wiaderny był kapral... kwik jest kapral... kwik jest byk? no przecież baran... bukowski27 napisał(a): > jadrami???? ups... mialem na mysli z wiadrami... taka tam omylka... > interpunkcyjna.... Odpowiedz Link Zgłoś
kwik Re: a po co 26.04.02, 15:52 > byku wiadra? > wiaderny był kapral... kwik jest kapral... kwik jest byk? no przecież baran... su, o proszę co za popis dedukcji. no bravo, bravo. medal dla ciebie Odpowiedz Link Zgłoś
bukowski27 a to ja juz nic nie wiem.. ide sie napic... 26.04.02, 15:52 gdzies tam mam jeszcze calvaodsa w piersiowce... aha... su. znasz taki kawalek village people YMCA? mam go po japonsku... Odpowiedz Link Zgłoś
suzume Re: a to ja juz nic nie wiem.. ide sie napic... 26.04.02, 15:55 a skąd wiesz, że po japońsku? bukowski27 napisał(a): > gdzies tam mam jeszcze calvaodsa w piersiowce... aha... su. znasz taki kawalek > village people YMCA? mam go po japonsku... Odpowiedz Link Zgłoś
bukowski27 bo pisalo 26.04.02, 15:56 japanese werszyn... moge ci przeslac.mam na mp3 kcesz? Odpowiedz Link Zgłoś
kwik jest jeden warunek 26.04.02, 16:03 nie rozdajemy bezpłatnie. my nie instytucja charytatywna. any propozycje? Odpowiedz Link Zgłoś
suzume Re: jest jeden warunek 26.04.02, 16:04 kołek od pasztetowej kartka z zeszłorocznych wakacji cudo na kiju kwik napisał(a): > nie rozdajemy bezpłatnie. my nie instytucja charytatywna. > any propozycje? Odpowiedz Link Zgłoś
kwik Re: jest jeden warunek 26.04.02, 16:06 > kołek od pasztetowej > kartka z zeszłorocznych wakacji > cudo na kiju za szczerozłotą świnkę? z rodowodem? wygrała wszystkie okręgowe wystawy...nie da rady. Odpowiedz Link Zgłoś
suzume Re: jest jeden warunek 26.04.02, 16:12 a jakby tak kota co miasta łodzi pochodzi? > za szczerozłotą świnkę? z rodowodem? wygrała wszystkie okręgowe wystawy...nie d > a > rady. Odpowiedz Link Zgłoś
kwik Re: jest jeden warunek 26.04.02, 16:13 > a jakby tak kota co miasta łodzi pochodzi? będę wybrzydzac dalej. z łodzi powiadasz: ale fabrycznej, czy submarinę chcesz przehandlować bez porozumienia ze wspołbag.? Odpowiedz Link Zgłoś
suzume Re: jest jeden warunek 26.04.02, 16:19 kwik napisał(a): > > a jakby tak kota co miasta łodzi pochodzi? > będę wybrzydzac dalej. z łodzi powiadasz: ale fabrycznej, czy submarinę chcesz > przehandlować bez porozumienia ze wspołbag.? a laczego submarina? i jakie konsultancje? mój ci on! Odpowiedz Link Zgłoś
kwik Re: jest jeden warunek 26.04.02, 16:22 > a laczego submarina? > i jakie konsultancje? mój ci bo kot nalezy do podstawowego ekwipunku submarina. a właśnie: jakie konSUltancje, w weekend? Odpowiedz Link Zgłoś
suzume Re: jest jeden warunek 26.04.02, 16:23 kwik napisał(a): > > a laczego submarina? > > i jakie konsultancje? mój ci > > bo kot nalezy do podstawowego ekwipunku submarina. > a właśnie: jakie konSUltancje, w weekend? i Ty myślisz, że ja bym na moim submarinie zatrudniła kota z łodzi fabrycznej??? Odpowiedz Link Zgłoś
kwik Re: jest jeden warunek 26.04.02, 16:28 > i Ty myślisz, że ja bym na moim submarinie zatrudniła kota z łodzi fabrycznej?? o, proszę, koleżanka przywłaszczyła submarina na własność, ładnie, ładnie. tera musisz odpalić działkę. Odpowiedz Link Zgłoś
suzume Re: jest jeden warunek 26.04.02, 16:30 co przywłaszczyła? sama go na bagno przytaszczyłam i nawet nie protestuję jak korzystacie z galerników... kwik napisał(a): > > i Ty myślisz, że ja bym na moim submarinie zatrudniła kota z łodzi fabrycz > nej?? > > o, proszę, koleżanka przywłaszczyła submarina na własność, ładnie, ładnie. tera > > musisz odpalić działkę. > Odpowiedz Link Zgłoś
kwik Re: jest jeden warunek 26.04.02, 16:33 co przywłaszczyła? sama go na bagno przytaszczyłam > i nawet nie protestuję jak korzystacie z galerników... su, to ty zuch baba jesteś. no kto by pomyślał..no no no chyba drugi medal dostaniesz. za zasługi dla kraju. Odpowiedz Link Zgłoś
suzume Re: jest jeden warunek 26.04.02, 16:36 kwik napisał(a): > co przywłaszczyła? sama go na bagno przytaszczyłam > > i nawet nie protestuję jak korzystacie z galerników... > > su, to ty zuch baba jesteś. no kto by pomyślał..no no no > chyba drugi medal dostaniesz. za zasługi dla kraju. wystarczy za zasługi dla bagna i nymph Odpowiedz Link Zgłoś
bukowski27 znaczy mi przejdzie... wysle ci z mojej firmowej 26.04.02, 16:05 ale niech chce ci zapychac skrzynki... bobys chyba nigdy tego nie sciagnela... a wiec as ju wisz... Odpowiedz Link Zgłoś
suzume wiesz co 26.04.02, 16:11 zrobimy tak, jak się dorobię nowego firmowego maila, dam ci znać bo przez modem to za chiny nie ściągnę a skąd to masz? z ag? Odpowiedz Link Zgłoś
bukowski27 audigalaxy. przypadkiem znalzlem... 26.04.02, 16:16 sciagam rozne takie wisniactwa mna impreze... czego ja nie mam su... i una paloma blanka... i zabadak... i love is in the air... i vcelka maja... i limahl... i gazebo i fr david... i modern talking... Odpowiedz Link Zgłoś
suzume Re: audigalaxy. przypadkiem znalzlem... 26.04.02, 16:18 no właśnie mój podstawowy software a mają jeszcze lepsze kity - poszukaj pos j-pop (znaczy pop japoński) - no można odlecieć bukowski27 napisał(a): > sciagam rozne takie wisniactwa mna impreze... czego ja nie mam su... i una > paloma blanka... i zabadak... i love is in the air... i vcelka maja... i > limahl... i gazebo i fr david... i modern talking... Odpowiedz Link Zgłoś
suzume Re: :))))))))))))))))) 26.04.02, 16:24 bukowski27 napisał(a): > ech su... no normaLNIE... ściągło się? i co? dają czadu? ostry rock po japońsku też jest niezły... Odpowiedz Link Zgłoś
bukowski27 nie. jeszcze nie. 26.04.02, 16:30 sie usmiecham do ciebie po prostu:) a w kolejce juz jest: hirko anzai. jak przeslucham i dojde juz dosiebie.. to napisze recenzje;))) Odpowiedz Link Zgłoś
suzume Re: nie. jeszcze nie. 26.04.02, 16:31 bukowski27 napisał(a): > sie usmiecham do ciebie po prostu:) a w kolejce juz jest: hirko anzai. jak > przeslucham i dojde juz dosiebie.. to napisze recenzje;))) napisz koniecznie a daleko masz do siebie? Odpowiedz Link Zgłoś
bukowski27 no dzisiaj to juz nie dojde... 26.04.02, 16:32 jeszcze poslucham tylko do konac kukula disco i franka kimono... i jade... zncazy ide.. dochodzic... Odpowiedz Link Zgłoś
wierna1 Re: Bukowski 26.04.02, 14:50 bukowski27 napisał(a): > fajny masz tylko nick. > > kacper-siodlaj-konia Nie chcę wyjść na lizuskę, ale to się nazywa mieć inteligencję! Odpowiedz Link Zgłoś
wmr11 Re: Czy warto ją zdradzić w wieczór kawalerski? 26.04.02, 14:50 kolego, czy ty aby nie za dużo naoglądałeś się amerykańskich filmów ? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: annka Re: Czy warto ją zdradzić w wieczór kawalerski? IP: *.cza.warszawa.supermedia.pl 26.04.02, 15:26 zrób sobie wieczór kawalerski na kilka lat Odpowiedz Link Zgłoś
janowski Re: Czy warto ją zdradzić w wieczór kawalerski? 26.04.02, 16:52 Nawet się nie zastanawiaj .Na ten wieczór dostałeś dyspenzę. Odpowiedz Link Zgłoś
suzume a tak z ciekawości 26.04.02, 16:55 czy wieczór panieński byłby usprawiedliwieniem jej zdrady? Odpowiedz Link Zgłoś
kwik Re: a tak z ciekawości 26.04.02, 16:59 co ty su, wtedy to nie konsternacja tylko (wiesz co) Odpowiedz Link Zgłoś
suzume Re: a tak z ciekawości 26.04.02, 17:05 no tak... sodoma i gomora to by przy tym były disneylandy Odpowiedz Link Zgłoś